حمایت تخصصی

حمایت تخصصی

5 شهریور 98

دسته بندی : قوانین

قوانین مربوط به حمایت تخصصی :

شما می توانید به جای حمایت مالی با تخصص خودتان از یک پروژه بدون دریافت دستمزد حمایت کنید. و یا تجهیزات خود را به صورت رایگان در اختیار صاحب پروژه قرار دهید و این در صورتی است که صاحب پروژه در بخش وضعیت مالی صفحه پروژه خود درخواست همکار را، فعال کرده باشد.

صاحب پروژه می تواند از حمایت کننده تخصصی در پروسه کمپین تامین سرمایه پروژه خود بهره مند شود. و در زمان تعریف پروژه در سایت حامی جو در مرحله وضعیت مالی با شرح و ارائه لیست آیتم های مربوطه و مبلغ مورد نیاز آن ، می تواند گزینه درخواست همکار را فعال نماید (در این مرحله شرح کاملی از اقدامات مورد نیاز و انتظارات خود را می بایست شرح دهد) و در این صورت به تمامی اعضایی که پیشتر در پروفایلشان تخصص خود را مشخص نموده اند و هم موضوع با مورد تعریف شده است پیغام دعوت به همکاری می رود. همچنین افراد دیگر بعد از انتشار پروژه و اطلاع از پروژه می توانند با عضویت در سایت و تکمیل پروفایل خود درخواست همکاری خود را ثبت نمایند و صاحب پروژه بعد از دریافت پیغام در پروفایل خود و بررسی پروفایل شخص و ارسال پیام می تواند درخواست همکاری را رد یا قبول کند. و در صورت قبول همکاری، مبلغ تعریف شده برای آن آیتم که پیش تر توسط صاحب پروژه در بخش وضعیت مالی تعریف گردیده است در میزان مبلغ جذب شده کمپین لحاظ می گردد.

در صورتی که صاحب پروژه از گزینه درخواست همکار استفاده کرده باشد و در پایان کمپین وضعیت پروزه با حمایت تخصصی موفق شود، تنها زمانی می تواند از حمایت های مالی و تخصصی جذب شده بهره مند شود که مبلغ جذب شده پوشش دهنده کارمزد حامی جو شود و یا صاحب پروژه به صورت نقدی کارمزد حامی جو را مطابق قوانین مالی پرداخت نماید. لازم به ذکر است مبنای محاسبه کارمزد حامی جو از مجموع سرمایه ریالی تعریف شده در بخش وضعیت مالی آیتم های تخصصی و مبلغ ریالی جذب شده محاسبه می گردد.

صاحب پروزه می بایست شرح کاملی از هرآنچه که فرد در زمان همراهی حمایت کننده در پروژه مورد نظر ، انجام دهد را در قالب یک تفاهم نامه ارائه و پیش از تایید نهایی درخواست همکاری در سایت به فرد درخواست کننده ارسال نماید و در صورت موافقت رسمی فرد (امضای توافق نامه توسط طرفین و یا دریافت یک ایمیل (صرفا ایمیل های ثبت شده در سایت مورد تایید حامی جو است) مبنی بر پذیرش و یا عدم پذیرش تفاهم نامه ، مستندات را به حامی جو ارائه دهد . و این مستندات به منزله آن است که صاحب پروژه ،از اینکه فرد به طور کامل از جزئیات آنچه که قرار است به عهده بگیرد ، تفهیم گردیده است ، می باشد . در غیر اینصورت آیتم همکاری از صفحه پروژه حذف می گردد.

در صورتی که مواردی در طول اجرای کار اضافه گردد، صاحب پروژه موظف است، حمایت کننده را در جریان گذارد و در صورت تمایل فرد حامی امکان ادامه همکاری با صاحب پروژه را دارد . در غیر اینصورت می تواند درخصوص انجام موارد اضافه شده قرارداد جداگانه ای را با صاحب پروژه ببندد. و خارج از تعهدات حمایتی او در سایت حامی جو است . و صاحب پروژه نمی تواند ادعایی در این خصوص داشته باشد.

صاحب پروژه و حامی تخصصی متعهد می گردند تفاهم نامه ها و گزارش های مربوط به رضایت و عدم رضایت خود درخصوص همکاری صورت گرفته را تا پایان همکاری به طور مرتب به حامی جو اعلام نمایند .

حامی جو هیچ گونه تضمینی درخصوص کیفیت کار و میزان تعهدات فرد حامی به صاحب پروژه نخواهد داد و بلعکس. تمامی توافقات می بایست فی ما بین حمایت کننده و صاحب پروژه ، پیش از پایان کمپین صورت پذیرد. و در تمامی این مراحل حامی جو هیچ گونه مسئولیتی را عهده دار نمی شود.

فرد حامی با انتخاب حمایت تخصصی، پذیرفته است در ازای موارد اعلامی از سوی صاحب پروژه ،هیچ گونه مبلغی را درخواست نمی کند . درواقع حامی تخصصی می پذیرد آن خدمات و یا اقدامات مشخص را برای صاحب پروژه به صورت کاملا رایگان انجام دهد.

در صورتی که موردی برای حمایت کننده مبهم است در بخش ارسال پیام، به طور کامل سوالات خود را مطرح نماید. و یا به حامی جو موضوع را از طریق ایمیل اطلاع دهد. چرا که امکان پشیمانی بعد از تایید درخواست همکاری وجود ندارد .

فرد حمایت کننده موظف است مطابق زمانهای توافق شده ، کار خود را تحویل دهد . و در صورت تغییر در روند کار ، تمام عواقب آن به عهده صاحب پروژه می باشد و می بایست طی یک توافق دو طرفه ، ادامه همکاری صورت گیرد.

در صورتی که طی ارائه مستنداتی از سمت صاحب پروژه ، مشخص شود فرد تعهدات خود را به درستی انجام نداده است، امکان حمایت تخصصی در پروژه های جدید به فرد حمایت کننده غیر فعال می شود.

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید . برای مشاهده راه های ارتباطی، کلیک کنید