کشتی خاکستری

دسته بندی : تئاتر


1
1

تامین سرمایه

شروع : 12 آبان 1400
پایان : 12 دی 1400

.

درباره کشتی خاکستری :

.

ما ناخودآگاه از چیزی پیروی میکنیم. درست یا غلط، که بدیهی ست تشخیصش در لحظه ی انجام عمل بس دشوار است و ناشدنی، به زعم من البته . در این اثر، بسیاری از مفاهیم مورد بحث و بازنگری قرار میگیرند اما، باید بگویم ، کشتی خاکستری از یک انتخاب بزرگ حرف میزند ، انتخابی که برای هرکدام از ما بزرگترین است، در نوع خود و البته ترسناک!

چقدر از انتخاب هایمان در زندگی شخصی درست بوده است؟ چرا در زندگیمان انتخاب غلط نیز داشته ایم؟ چگونه باید تشخیص داد؟ درست یا غلط؟ شما خود را در چه جایگاهی میبینید که بتوانید رای بر درست یا غلط بودن چنین مفاهیمی صادر کنید؟ پس چه باید کرد؟

 لحظه ای خود را به جای ملوانِ کشتی خاکستری بگذارید. "انتخاب" ، پایش را روی خرخره ی شما گذاشته که زود باشید، زود ، کدام را برمیگزینید؟ گذشته یا آینده؟ سنت یا مدرنیته؟ خانه یا خیابان؟ سکون یا حرکت؟ زمین یا فضا؟ ملجا یا فرار؟ برکه یا رودخانه؟ کشتی یا اقیانوس؟

ملوان چه کرد؟ او با بزرگترین انتخاب زندگی اش چه کرد؟

شما چه می کنید؟ کدام را انتخاب می کنید؟

کشتی یا اقیانوس؟

.

با احترام ـــــــــآروین مقدمیــــــــــ

.

-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-

.
درباره صاحب اثر:

.

آروین مقدمی هستم، متولد دی ماه 1373. اگه بخوام از سابقه ی تئاتریم بگم، باید به دورانی اشاره کنم که بیش  از هفت زمستان از زندگیم نگذشته بود . اون روزها برای دهه ی فجر توی مدرسه با کمک معلم اول دبستانم آقای علیپور برای بچه های مدرسه نمایشی رو به روی صحنه بردیم. تئاتر و اتفاقات نمایشی از هر نوعش برای من از همون ابتدا جذاب بود. و حالا بیست سال از اون دوران گذشته و من اینبار آرزو دارم تا کشتی خاکستری رو که دغدغه ی این روزهای منِ ، با کمکِ شما عزیزان بروی صحنه ببرم.

کشتی خاکستری افسانه ایِ که با به ثمر نشستنش به نحو احسن میشه مطمئن شد که اتفاق مثبتی تو مخاطباش میافته. و شک نکنید که من و تیم کشتی خاکستری بعد ازین روز های منحوس و شوم و کثیف ، با تمام توان برای هدفمون میجنگیم. 

بد نیست اگه بخواید کمی از سوابقم بدونید، البته قبلش بگم که من فارق التحصیل کارگردانی سینما از مرکز آموزشی علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد11 تهران هستم.

-ـ-

-(بازیگر)-سال92-نمایش خرس آنتوان چخوف به کارگردانی زهرا خدابنده

-(بازیگر)-سال93-نمایش روز دروغ محمد یعقوبی به کارگردانی رضا سرچمی

-(بازیگر)-سال94-نمایش چهار لیتر از مذاکرات هفت بعلاوه دو به کارگردانی حسن عظیمی

-(کارگردان)-سال94-نمایش هان ون میگه رن نوشته محسن منوریان

-(بازیگر)-سال95-نمایش لبخند های ناتمام به کارگردانی سپنتا پزشکی

-(بازیگر)-سال95-نمایش باد بزن خانم ویندرمر به کارگردانی حسن عظیمی

-(کارگردان)-سال95-نمایش رئیس مگس ها

-(بازیگر)-سال95-تله تئاتر بازسازی واقعه ی غدیر خم به کارگردانی حسن عظیمی و کارگردانی تلویزیونی مقصود رحیمی

-(بازیگر)-سال95-نمایش پس از غبار به کارگردانی حسن عظیمی

-(بازیگر)-سال96-نمایش اوزلم به کارگردانی حسن عظیمی

-(نویسنده و کارگردان)-سال96-نمایش هنا

-(دستیار کارگردان)-سال 96- نمایش کمدی اکتشافات به کارگردانی حسن عظیمی

-(نویسنده)-سال97-نمایش غول چراغ نفتی

-(نویسنده و کارگردان)-سال98-نمایش پایان داستان چند مجنون معاصر

-(دستیار کارگردان)-سال1400-نمایش زنانی با چمدان های پر از شکلات به کارگردانی حسن عظیمی

و . . .

.

.

درباره ساخت اثر:

.

تیمِ کشتی خاکستری پس از اتمام متن و انجام صحبت های اولیه با بازیگران و طراحان خود ، در مرحله پیش تولید قرار دارد. صحبت هایی با چند تماشاخانه و تالار نمایشی معتبر و مطرح در تهران صورت گرفته است که با به ثمر نشستن کمپین مالی و نتیجه بخش بودن حمایت حامیان عزیز، با توجه به مبلغ جمع آوری شده، انتخاب خواهد شد. امید است که پس از پایان کمپین، به سرعت از مرحله پیش تولید گذر کرده و وارد مرحله ساخت و تولید اثر  شویم. ساخت این اثر نمایشی نیازمند تمرین مستمر با بازیگران و ارتباط مستقیم با طراحان و هم فکری با متخصصین و مستعدین این عرصه می باشد که این مهم پس از پایان موفقیت آمیز کمپین حمایت در حامی جو انجام خواهد شد.

به لطف پروردگار، زمان اجرای این اثر با توجه به پیش بینی های انجام شده ، اواخر بهار یا اوایل تابستان سال 1401 خواهد بود.

.

درباره جدول مالی:

.

دراین مورد عارضم خدمت دوستان و حامیان گرامی که ما پس از صحبت ها و مشورت های بسیار با همکاران و فعالان تئاتر در عصر حاضر به این نتیجه ای که در جدول زیر آورده شده رسیدیم.این نتیجه حداقل ترین حالت ممکن برای اجرای قابل قبول این اثر می باشد. اما این حرف اول و آخر ما نیست، اگر پروژه بتواند بیش از 150درصد موفقیت کسب کند مطمئنا ما این فرصت رو خواهیم داشت تا برای بیشتر و بهتر دیده شدن کشتی خاکستری از حداقل استاندارد هایی که در جدول آورده شده بگذریم و به ایدئال ترین حالت ممکن این اثر رو در برابر دیدگان مخاطبان، جامعه ی هدف و شما حامیان عزیز قرار بدیم.

.


عکاس درخواست همکاری 3,000,000 ریال
گریمور 7,000,000 ریال
طراح تیزر 10,000,000 ریال
پلاتو 20,000,000 ریال
طراح لباس 20,000,000 ریال
دکور 50,000,000 ریال
بازیگر 80,000,000 ریال
سالن نمایش 150,000,000 ریال

2
2

اجرا

شروع : 17 دی 1400
پایان : 17 خرداد 1401


3
3

ارائه

شروع : 18 خرداد 1401
پایان : 04 تیر 1401