کاجستان

دسته بندی : فیلم بلند


1
1

تامین سرمایه

شروع : 26 بهمن 1396
پایان : 27 فروردین 1397

فیلم سینمایی کاجستان...

فیلمی 100دقیقه ای با ژانر اجتماعی که دو زندگی دختری به نام شکیبا را روایت می کند.او برای پیگیری وضعیت پدرش که معتادست و در محل کارش دچار مشکل شده راهی شمال می شود و در آنجا خود را در زندگی جدیدی می بیند.

فضایی معلق بین زمین و آسمان، بین خیال و واقعیت و تلاشی در قالب درام برای واکاوی یکی از مهمترین معماهای زندگی.

براستی تنها دوبار زندگی خواهیم کرد؟

من سهیل کریمی نویسنده و کارگردان فیلم های کلاسیک، ویوالدی، گالری ، گرگ و میش و برنده جایزه بهترین کارگردانی از دپارتمان سینمایی جمهوری چک، بهترین فیلمنامه از جشنواره ژلین، و حضور در جشنواره های کوزوکو پرو، فیلم های کوتاه دانشجویی آلمان و ونکوور و جشنواره فیلم های ایرانی تورنتو و بازار فیلم های برلین و کن از شما برای همراهی و مشارکت در تامین سرمایه تولید پروژه این فیلم دعوت میکنم.چرا که این فیلم بدون حمایت شما ساخته نخواهد شد.

حمایت شما از پروژه کاجستان امکانات و شرایط بهتری از قبیل دوربین بهتر، شرایط تدوین و صداگذاری بهتر را در اختیار ما قرار میدهد تا اثر را برای سینمای ایران و جشنواره های بین المللی به سطح مطلوب نزدیک کنیم.

((اگر تنها یکبار در زندگی لحظه ای را در گذشته دیده باشید و احساسی در شما ایجاد شده باشد که گویی فرد ، شیء یا فعل حاضر را در گذشته شاهد بوده اید، همراه ما هستید)).

آثار پیشین:

فیلم سینمایی کلاسیک (2012)

برنده جایزه بهترین کارگردانی از دپارتمان سینمایی جمهوری چک، بهترین فیلمنامه از جشنواره ژلین، حضور در فستیوال والنسیس فرانسه

حضور در جشنواره های کوزکو پرو، فیلم های دانشجویی آلمان،روتردام هلند، فیلم های ایرانی تورنتو و ونکوور و بازار فیلم جشنواره برلین و کن فرانسه در غرفه فیلم های سینمای ایران


سایر 150,000,000 ریال

2
2

اجرا

شروع : 01 اردیبهشت 1397
پایان : 30 بهمن 1397


3
3

ارائه

شروع : 01 اردیبهشت 1398
پایان : 31 اردیبهشت 1398