حامی جو در شبکه های اجتماعی

پوران

73,300,000 ریال
جذب شده از 230,000,000 ریال
94حامی
تمام شده در
۲۵
تیر
۱۳۹۸
 
"پوران"، داستان دختری است که با قدرت بی پایانش می خواهد به خواسته هایش برسد و ما و برای به تصویر کشیدن جذابیت توانایی های این دختر، از قدرت انیمیشن استفاده می کنیم.
انتخاب پاداش
100,000 ریال
تشکر حامی جو
250,000 ریال
تشکر الکترونیکی
500,000 ریال
کارت تشکر دیجیتالی (تشکر کاراکتر پوران)
1,000,000 ریال
تصویر رنگی پوران روی کاغذ به همراه امضای کارگردان + کارت تشکر دیجیتالی (تشکر کاراکتر پوران)
1,500,000 ریال
پوستر رنگی انیمیشن با امضای کارگردان + تصویر رنگی پوران روی کاغذ با امضای کارگردان + تشکر الکترونیکی
3,000,000 ریال
تصویر رنگی پوران به همراه امضای کارگردان روی ماگ + پوستر رنگی انیمیشن با امضای کارگردان
5,000,000 ریال
تصویر رنگی پوران به همراه یک پیام نوشتاری از طرف کارگردان روی کیف یا تیشرت به انتخاب حامی + پوستر رنگی انیمیشن با امضای کارگردان
8,000,000 ریال
دو کتاب تاریخی مربوط به زمان ساسانیان + پوستر رنگی انیمیشن با امضای کارگردان
15,000,000 ریال
پرینت سه بعدی کاراکتر پوران + پوستر رنگی انیمیشن با امضای کارگردان
25,000,000 ریال
پرینت سه بعدی کاراکتر پوران و طاق کسری + دو کتاب تاریخی مربوط به زمان ساسانیان + پوستر رنگی پوران همراه با امضای کارگردان
35,000,000 ریال
دعوت به بازدید از تیم و روند پیشبرد پروژه به همراه اعضای تیم و صرف شام + پرینت سه بعدی کاراکتر پوران و طاق کسری + دو کتاب تاریخی مربوط به زمان ساسانیان

در باره پروژه

لوگو پوران


ما آغازگر داستان دختری هستیم که برای خواسته ها و رویاهایش می جنگد. "پوران"، دختری که نماد شجاعت و ایستادگی ست، کسی که با این انیمیشن میخواهیم قدرت و اراده اش را به تصویر بکشیم. قدرتی که همه ما انسان ها به آن نیاز داریم ولی برای هرکداممان متفاوت به دست می آید.


پرنسس پورانشبکه های اجتماعی انیمیشن پوران


اینستاگرام   Social (2)telegramSocial (4)website


برای حمایت از ما ویدئو زیر را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید:


"دانلود ویدئو"داستان این انیمیشن از آنجا در تیم ما شکل گرفت که علاقمند به خلق یک پرنسس ایرانی شدیم، پرنسسی زیبا و شجاع که در عین حال قدرت تاثیرگذاری در قلب و جان کودکان دارد .پرنسسی که در زندگی آمال و آرزوهای بزرگی در سر می پروراند. او با ایستادگی بر سر خواسته هایش سرانجام به هدفش می رسد و تاثیر بسیار زیادی بر دنیای پیرامون خود می گذارد.


انیمیشن پوران


ما در این پروژه از قدرت انیمیشن استفاده می کنیم و به دوره ساسانیان در حدود هزار و پانصد سال قبل سفر می کنیم. در این سفر، شخصیت هایی را با خود همراه می کنیم که به ما حس هایی همچون: ایستادگی، شجاعت، ایثار، گذشت، جاه طلبی، نادانی و ترس منتقل می کند. ولی قشنگی این سفر در این است که در پایانش می بینیم که تغییر نه تنها که امکان پذیر است بلکه چشیدن لذت آن به ارزشش می افزاید، ولی این تغییر باید با جان و دل خواسته شده باشد، چرا که حتی در این شرایط هم دشوار است و نیاز به انگیزه و اعتماد به نفس دارد چه برسد به زمانی که حتی نخواهیم تغییری ایجاد کنیم.


انیمیشن پوران


ما در این داستان به طاق کسری می رویم، جایی که محل حکومت پادشاهان زیادی بوده است.طاق کسری در وسط شهری بنام مدائن قرار داشته که امروزه هیچ اثری از این شهر باقی نمانده و تنها قسمتی از طاق کسری باقی مانده است. این یادگار دوره ی ساسانی هم اکنون در کشور عراق و در نزدیکی بغداد قرار دارد و متاسفانه در معرض نابودی است.


در این طاق که به نام ایوان خسرو هم شناخته می شود، با خسرو پرویز مواجه میشویم. پدری تاثیرپذیر که نتوانسته بود محبوبیت یک پادشاه را در بین مردمان سرزمینش داشته باشد و با دو همسرش شیرین و ماریا زندگی میکرده است. مردانشاه را می بینیم که پسر خسرو از همسر اولش، شیرین است و پوران، قباد و آذرمی فرزندان خسرو از همسر دومش، ماریا هستند. به نام "پوران" برخوردیم، کسی که محوریت داستان ما را شکل می دهد و دختری ست که پیام آور قدرت و شجاعت است. دختری جسور که میخواهد برای خواسته هایش بجنگد و در این مسیر اتفاقات جذاب و هیجان انگیزی برای وی رقم خواهد خورد.


پرنسس پوران


پروژه انیمیشن پوران قرار است یک انیمیشن 90 دقیقه ای با استانداردهای جهانی باشد که برای تولید آن نیاز به سرمایه گذاری بزرگی داریم. این پروژه که ما در حال تامین بودجه اش هستیم، فاز اول این انیمیشن (نسخه کوتاه) می باشد که نیاز به 50 میلیون تومان سرمایه دارد و ما در اوستا، حدود نیمی از آن را تامین کردیم و برای مابقی بودجه نیاز به کراودفاندینگ و حمایت شما داریم.


فاز اول این انیمیشن، نسخه کوتاه یا همان تریلر 70 ثانیه ای می باشد و پس از اتمام این فاز با موفقیت، اوستا وارد فاز دوم که همان تولید نسخه 90 دقیقه ای می باشد، خواهد شد که با توجه به موفقیت در فاز اول، به جذب سرمایه گذاران برای فاز دوم خواهیم پرداخت.


برای ساخت نسخه بلند 90 دقیقه ای، حدود 4 میلیارد سرمایه مورد نیاز است، که فقط در صورت موفقیت در فاز اول، امکان جذب این سرمایه وجود دارد و امیدوارم با حمایت شما این اتفاق رقم بخورد.


طی یک ماه و نیم گذشته مرحله ی توسعه ی داستان انجام شده و فیلمنامه ی کلی نگارش شده، طراحی و خلق کاراکتر ها انجام شده و به پایان رسیده، طراحی و توسعه ی فضا های داستان انجام شده، استوری برد انجام و به پایان رسیده، در مرحله ی ادیت اولیه فیلم بر اساس استوری برد، ساخت فضا ها و انجام انیمایتک سه بعدی هستیم.


برای ادامه ی پروسه ی تولید شامل موارد زیر، نیاز به حمایت شما داریم: • ریگ کاراکتر ها: 5 میلیون تومان،

 • متحرک سازی کاراکتر: 7 میلیون تومان،

 • مدلسازی کاراکتر ها: 4 میلیون تومان،

 • طراحی لباس کاراکتر ها: 1 میلیون تومان،

 • تصویرسازی شات ها: 4 میلیون تومان،

 • و ملودی و موزیک: 2 میلیون تومان.


چارت تخصیص بودجه


امیدواریم با حمایت شما بتوانیم قدمی در ساخت یک انیمیشن با استانداردهای جهانی برداریم.


------------


درباره تیم اوستا:


تیم اوستا از سال 94 فعالیت خود را با محوریت تکنولوژی در حوزه ی شبیه سازی های رایانه ای آغاز کرده و تا کنون توانسته است محصولات متعددی را از جمله اپلیکیشن های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده در حوزه ی آموزش را به بازار بین المللی عرضه کند.


برای اطلاعات بیشتر به سایت اوستا مراجعه فرمایید.


  تیم اوستا

  ما در اوستا، همراه با تیمی پویا، متخصص و کاربلد دنیایی ساختیم که در آن یاد میگیریم، رشد میکنیم و افق های دیدمان را وسیع تر میکنیم. فعالیتمان را از سال 94 با محوریت تکنولوژی و تمرکز بر شبیه سازی های رایانه ای شروع کرده و تاکنون توانسته ایم محصولات و توانایی هایمان را در بازارهای بین المللی ارائه دهیم.

  رضا نصیری

  متولد 65 در زنجان، شروع فعالیتش در زمینه ی انیمیشن سه بعدی از سال 85 شکل گرفت، پس از آن، همکاری با حوزه ی هنری، همکاری با صدا و سیما، انجام پروژه های انیمیشن برای اداره حمل و نقل، فعالیت بصورت فریلنس آرتیست، استخدام به عنوان سینیور آرتیست درشرکت cizgi animasyon در استانبول به مدت یک سال و در حال حاضر سینیور آرتیست شرکت Avesta در سابقه فعالیت هایش قرار دارند.

  محمد خدادادی

  متولد 71، فعالیت هنری خود را در زمینه گرافیک از سال 90 شروع کرد، و تاکنون در حوزه های مختلف هنرهای تصویری فعالیت خود را ادامه داده است و به مدت سه سال است به عنوان ویژوآل آرتیست در تیم اوستا مشغول میباشد.

  ناصر مرادی

  متولد 73. کاردانی انیمیشن دارد .فعالیت خود را از سال 93 به صورت متوسط در زمینه های مدل سازی و انیمیت شروع کرده است و بیشتر به صورت فریلنسر کار می کرده است و از سال 95 در شرکت اوستا به عنوان مدل ساز حرفه ای سه بعدی شروع به کار کرده است.

  سیده زهرا صفوی

  متولد 70، دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی بیوالکتریک. از سن 11 سالگی به دلیل علاقه شخصی به دنیای کامپیوتر، یادگیری در حوزه طراحی وبسایت را آغاز کرد و از سن 17 سالگی به صورت فریلنسری شروع به کار کرده است و در حال حاضر هم حدود 4 سال است که با تیم اوستا همکاری میکند.

  شادی یگانه

  متولد 71 در زنجان، دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی و با سه سال سابقه تدریس زبان انگلیسی. به دلیل علاقه ی شخصی اش به نوشتن و کار کردن روی محتوا در ابتدا فقط طرفدار محتوای خوب بوده است اما پس از مدتی شروع به تولید محتوا کرد و پس از دنبال کردن این علاقه به صورت حرفه ای، در حال حاضر فعالیتش را به صورت استراتژیست و تولیدکننده محتوا در شرکت اوستا دنبال می کند.

  انیمیشن پوران، موفق به جذب ۳۱.۸٪ از بودجه موردنیازش شد و در دسته پروژه های موفق حامی جو قرار گرفت. این انیمیشن در کمپین ۶۵ روزه خود، موفق به جذب بیش از ۲۵ درصد از بودجه لازم برای تولید نسخه کوتاه انیمیشن شد و به همین جهت، یک پروژه موفق محسوب میشود که تیم اوستا میتواند سرمایه جذب شده را از حامی جو دریافت کرده و ادامه مسیر تولید انیمیشن را طی کند ولی با توجه به اینکه این مبلغ فقط صرف متحرک سازی کاراکترها میشود و بقیه موارد تضمین داده شده به حامی جو و حامیان با این مبلغ انجام نمیشوند، این تیم تصمیم گرفت مبلغ جذب شده را دریافت نکند. به گفته کارگردان این انیمیشن، تولید "پوران" فعلا متوقف شده است. طبق قرارداد تیم اوستا با حامی جو، در صورت عدم دریافت مبلغ جذب شده از طرف تیم اوستا، طی ۱۵ روز کاری مبلغ حامیان به حساب آنها باز خواهد گشت. از تمام حامیانی که از این پروژه حمایت کردند سپاسگزاریم. بی شک نیک اندیشان شمایید.


  کمپین تعریف شده در پلتفرم حامی جو ۴۵ روزه بود و ما موفق به جذب ۲۵ درصد از بودجه موردنیازمان در این ۴۵ روز شدیم. با توجه به جذب این ۲۵ درصد، کمپین را تمدید کرده و تا ۲۰ روز آینده امکان جذب حمایت های مالی و معنوی وجود دارد. امیدواریم با حمایت از این کمپین، قدمی در مسیر فرهنگ سازی و افزایش آگاهی برداریم.

  ۳ نظر

  1. baymax
   3 ماه قبل

   اگر در زمینه طراحی سه بعدی کاراکتر نیاز به کمک داشتید بنده درخدمتتون هستم

  نظر دهید

  نکته: فیلدهایی که با ستاره مشخص شده اند ضروری هستند.