حامی جو در شبکه های اجتماعی

پوران

16,400,000 ریال
جذب شده از 230,000,000 ریال
24حامی
36روز مانده
تاریخ اتمام جذب حمایت:
۰۴
تیر
۱۳۹۸
 
"پوران"، داستان دختری است که با قدرت بی پایانش برای خواسته ها و رویاهایش می جنگد و برای به تصویر کشیدن پادشاهی این دختر، از قدرت انیمیشن استفاده می کنیم.
انتخاب پاداش
100,000 ریال
تشکر حامی جو
250,000 ریال
تشکر الکترونیکی
500,000 ریال
کارت تشکر دیجیتالی (تشکر کاراکتر پوران)
1,000,000 ریال
تصویر رنگی پوران روی کاغذ به همراه امضای کارگردان + کارت تشکر دیجیتالی (تشکر کاراکتر پوران)
1,500,000 ریال
پوستر رنگی انیمیشن با امضای کارگردان + تصویر رنگی پوران روی کاغذ با امضای کارگردان + تشکر الکترونیکی
3,000,000 ریال
تصویر رنگی پوران به همراه امضای کارگردان روی ماگ + پوستر رنگی انیمیشن با امضای کارگردان
5,000,000 ریال
تصویر رنگی پوران به همراه یک پیام نوشتاری از طرف کارگردان روی کیف یا تیشرت به انتخاب حامی + پوستر رنگی انیمیشن با امضای کارگردان
8,000,000 ریال
دو کتاب تاریخی مربوط به زمان ساسانیان + پوستر رنگی انیمیشن با امضای کارگردان
15,000,000 ریال
پرینت سه بعدی کاراکتر پوران + پوستر رنگی انیمیشن با امضای کارگردان
25,000,000 ریال
پرینت سه بعدی کاراکتر پوران و طاق کسری + دو کتاب تاریخی مربوط به زمان ساسانیان + پوستر رنگی پوران همراه با امضای کارگردان
35,000,000 ریال
دعوت به بازدید از تیم و روند پیشبرد پروژه به همراه اعضای تیم و صرف شام + پرینت سه بعدی کاراکتر پوران و طاق کسری + دو کتاب تاریخی مربوط به زمان ساسانیان

در باره پروژه

لوگو پوران


ما آغازگر داستانی هستیم که ناگفته ی خیلی از مردمان سرزمینمان است. روایتی که تاکنون پشت در مانده بود و ما در را باز خواهیم کرد و راوی داستان دختری خواهیم بود که برای خواسته ها و رویاهایش می جنگد. "پوران"، دختری که نماد شجاعت و ایستادگی ست، کسی که با این انیمیشن میخواهیم قدرت و اراده اش را به تصویر بکشیم. قدرتی که همه ما انسان ها به آن نیاز داریم ولی برای هرکداممان متفاوت به دست می آید و برای زنان و دختران سرزمین ما، متفاوت تر.


پرنسس پورانشبکه های اجتماعی انیمیشن پوران


اینستاگرام   Social (2)telegramSocial (4)website


برای حمایت از ما ویدئو زیر را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید:


"دانلود ویدئو"ایده شکل گیری این انیمیشن، از مواجهه با دغدغه های موجود در جامعه ایجاد شد. دغدغه هایی که ریشه آنها را در یک تبعیض تاریخی یافتیم، تبعیضی که با ما قد کشیده است و همچون لباسی آن را به تن کرده ایم ولی فکر کردیم که حالا وقت آن رسیده است که این لباس ناخوشایند را از تن بکنیم و لباسی زیباتر بر تن کنیم. و بنابراین این مسئله شد یک ضلع مثلث و علاقه تیم ما به تاریخ کشورمان ضلع دیگر مثلث را تشکیل داد و در نهایت شکوه و عظمت پرنسس های ایرانی ضلع نهایی را شکل داد و ما آغازگر این داستان شدیم تا قدرت زنان و دختران سرزمینمان را از پشت درهای بسته  بیرون بکشیم.


انیمیشن پوران


ما در این پروژه از قدرت انیمیشن استفاده می کنیم و به دوره ساسانیان که حدود هزار و پانصد سال قبل است، سفر می کنیم. در این سفر، شخصیت هایی را با خود همراه می کنیم که بعضی هایشان حس آزادی خواهی، قدرت، جنگندگی و ایستادگی را با خود به سفر می آورند و یک سری های دیگرشان حس برتری های جنسیتی، جاه طلبی و ترس را. ولی قشنگی این سفر در این است که در پایانش، می بینیم که تغییر نه تنها که امکان پذیر است بلکه چشیدن لذت آن به ارزشش می افزاید. ولی این تغییر باید با جان و دل خواسته شده باشد، چرا که حتی در این شرایط هم دشوار است و نیاز به انگیزه و اعتماد به نفس دارد چه برسد به زمانی که حتی نخواهیم تغییری ایجاد کنیم.


انیمیشن پورانما در این داستان، به طاق کسری می رویم. جایی که در حمله اعراب به کشورمان غارت شد و اکنون در تیسفون عراق قرار دارد و در معرض خرابی کامل به سر میبرد. در این طاق که به نام ایوان خسرو هم شناخته می شود، با خسرو پرویز مواجه میشویم. پدری تاثیرپذیر که نتوانسته بود محبوبیت یک پادشاه را در بین مردمان سرزمینش داشته باشد و با دو همسرش شیرین و ماریا زندگی میکرده است. مردانشاه را می بینیم که پسر خسرو از همسر اولش، شیرین است و پوران، قباد و آذرمی فرزندان خسرو از همسر دومش، ماریا هستند. به نام "پوران" برخوردیم، کسی که محوریت داستان ما را شکل می دهد و دختری ست که پیام برابری، قدرت و آزادی خواهی را با خود دارد. دختری شجاع که میخواهد برای خواسته هایش بجنگد ولی در جامعه ای که زندگی می کند، مردم جنگیدن برای رسیدن به خواسته ها را برابر با از بین رفتن اعتبار یک خانواده می دانند و با توجه به قالب کلی و سخت گیرانه ی حاکم برای دختران آن زمان، اگر دختری از آن قالب تخطی میکرد، بی برو برگرد برچسب های فراوانی بهش چسبانده می شدند و از همین رو، دختر داستان ما، پنهانی به دنبال آرزوها و خواسته هایش می رفت و همیشه نگران از بین بردن اعتبار خانواده اش بود.


پرنسس پوران


روایت ما در این داستان، روایت عزت نفس و اعتماد به نفس است. روایتی که تا به امروز پشت درها بوده است و شاید حرف خیلی ها باشد. ما نقل قول دختران و زنانی را به میان می آوریم که با وجود شجاعت و جسارتی که در وجودشان شکل گرفته است، نمی توانند برای خواسته هایشان بجنگند و لذت رسیدن به آمال را پس از پیمودن راهی پر از فراز و نشیب، بچشند. چرا که علی رغم میل خودشان، با تناقضات و دوگانگی هایی مواجه اند که مانند مانعی پیش رویشان است و از قدرت جنگیدن برای خواسته هایشان می کاهد. اگر شجاعت، جسارت و عزت نفس مردم سرزمین ما و به خصوص دختران و زنان، پیام شما هم هست، با ما همراه شوید تا این پیام را فراگیر کنیم و بار رسالت آگاهی بخشی را روی دوشمان سبک تر کنیم.


پروژه انیمیشن پوران قرار است یک انیمیشن 90 دقیقه ای با استانداردهای جهانی باشد که برای تولید آن نیاز به سرمایه گذاری بزرگی داریم. این پروژه که ما در حال تامین بودجه اش هستیم، فاز اول این انیمیشن (نسخه کوتاه) می باشد که نیاز به 50 میلیون تومان سرمایه دارد و ما در اوستا، حدود نیمی از آن را تامین کردیم و برای مابقی بودجه نیاز به کراودفاندینگ و حمایت شما داریم.


فاز اول این انیمیشن، نسخه کوتاه یا همان تریلر 70 ثانیه ای می باشد و پس از اتمام این فاز با موفقیت، اوستا وارد فاز دوم که همان تولید نسخه 90 دقیقه ای می باشد، خواهد شد که با توجه به موفقیت در فاز اول، به جذب سرمایه گذاران برای فاز دوم خواهیم پرداخت.


برای ساخت نسخه بلند 90 دقیقه ای، حدود 4 میلیارد سرمایه مورد نیاز است، که فقط در صورت موفقیت در فاز اول، امکان جذب این سرمایه وجود دارد و امیدوارم با حمایت شما این اتفاق رقم بخورد.


طی یک ماه و نیم گذشته مرحله ی توسعه ی داستان انجام شده و فیلمنامه ی کلی نگارش شده، طراحی و خلق کاراکتر ها انجام شده و به پایان رسیده، طراحی و توسعه ی فضا های داستان انجام شده، استوری برد انجام و به پایان رسیده، در مرحله ی ادیت اولیه فیلم بر اساس استوری برد، ساخت فضا ها و انجام انیمایتک سه بعدی هستیم.


برای ادامه ی پروسه ی تولید شامل موارد زیر، نیاز به حمایت شما داریم: • ریگ کاراکتر ها: 5 میلیون تومان،

 • متحرک سازی کاراکتر: 7 میلیون تومان،

 • مدلسازی کاراکتر ها: 4 میلیون تومان،

 • طراحی لباس کاراکتر ها: 1 میلیون تومان،

 • تصویرسازی شات ها: 4 میلیون تومان،

 • و ملودی و موزیک: 2 میلیون تومان.


چارت تخصیص بودجه


امیدواریم با حمایت شما بتوانیم قدمی در ساخت یک انیمیشن با استانداردهای جهانی برداریم.


------------


درباره تیم اوستا:


تیم اوستا از سال 94 فعالیت خود را با محوریت تکنولوژی در حوزه ی شبیه سازی های رایانه ای آغاز کرده و تا کنون توانسته است محصولات متعددی را از جمله اپلیکیشن های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده در حوزه ی آموزش را به بازار بین المللی عرضه کند.


برای اطلاعات بیشتر به سایت اوستا مراجعه فرمایید.


  تیم اوستا

  ما در اوستا، همراه با تیمی پویا، متخصص و کاربلد دنیایی ساختیم که در آن یاد میگیریم، رشد میکنیم و افق های دیدمان را وسیع تر میکنیم. فعالیتمان را از سال 94 با محوریت تکنولوژی و تمرکز بر شبیه سازی های رایانه ای شروع کرده و تاکنون توانسته ایم محصولات و توانایی هایمان را در بازارهای بین المللی ارائه دهیم.

  رضا نصیری

  متولد 65 در زنجان، شروع فعالیتش در زمینه ی انیمیشن سه بعدی از سال 85 شکل گرفت، پس از آن، همکاری با حوزه ی هنری، همکاری با صدا و سیما، انجام پروژه های انیمیشن برای اداره حمل و نقل، فعالیت بصورت فریلنس آرتیست، استخدام به عنوان سینیور آرتیست درشرکت cizgi animasyon در استانبول به مدت یک سال و در حال حاضر سینیور آرتیست شرکت Avesta در سابقه فعالیت هایش قرار دارند.

  محمد خدادادی

  متولد 71، فعالیت هنری خود را در زمینه گرافیک از سال 90 شروع کرد، و تاکنون در حوزه های مختلف هنرهای تصویری فعالیت خود را ادامه داده است و به مدت سه سال است به عنوان ویژوآل آرتیست در تیم اوستا مشغول میباشد.

  ناصر مرادی

  متولد 73. کاردانی انیمیشن دارد .فعالیت خود را از سال 93 به صورت متوسط در زمینه های مدل سازی و انیمیت شروع کرده است و بیشتر به صورت فریلنسر کار می کرده است و از سال 95 در شرکت اوستا به عنوان مدل ساز حرفه ای سه بعدی شروع به کار کرده است.

  سیده زهرا صفوی

  متولد 70، دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی بیوالکتریک. از سن 11 سالگی به دلیل علاقه شخصی به دنیای کامپیوتر، یادگیری در حوزه طراحی وبسایت را آغاز کرد و از سن 17 سالگی به صورت فریلنسری شروع به کار کرده است و در حال حاضر هم حدود 4 سال است که با تیم اوستا همکاری میکند.

  شادی یگانه

  متولد 71 در زنجان، دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی و با سه سال سابقه تدریس زبان انگلیسی. به دلیل علاقه ی شخصی اش به نوشتن و کار کردن روی محتوا در ابتدا فقط طرفدار محتوای خوب بوده است اما پس از مدتی شروع به تولید محتوا کرد و پس از دنبال کردن این علاقه به صورت حرفه ای، در حال حاضر فعالیتش را به صورت استراتژیست و تولیدکننده محتوا در شرکت اوستا دنبال می کند.

  نظر دهید

  نکته: فیلدهایی که با ستاره مشخص شده اند ضروری هستند.