پوران

دسته بندی : انیمیشن


1
1

تامین سرمایه

شروع : 11 خرداد 1398
پایان : 25 تیر 1398

- کمپین تامین سرمایه پروژه پایان یافته است -

***آخرین اخبار مربوط به پروژه: کلیک کنید ***

ما آغازگر داستان دختری هستیم که برای خواسته ها و رویاهایش می جنگد. "پوران"، دختری که نماد شجاعت و ایستادگی ست، کسی که با این انیمیشن میخواهیم قدرت و اراده اش را به تصویر بکشیم. قدرتی که همه ما انسان ها به آن نیاز داریم ولی برای هرکداممان متفاوت به دست می آید.

شبکه های اجتماعی انیمیشن پوران

Instagram , Telegram , LinkedIn , Facebook , Website

برای حمایت از ما ویدئو زیر را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید:

"دانلود ویدئو"

داستان این انیمیشن از آنجا در تیم ما شکل گرفت که علاقمند به خلق یک پرنسس ایرانی شدیم، پرنسسی زیبا و شجاع که در عین حال قدرت تاثیرگذاری در قلب و جان کودکان دارد .پرنسسی که در زندگی آمال و آرزوهای بزرگی در سر می پروراند. او با ایستادگی بر سر خواسته هایش سرانجام به هدفش می رسد و تاثیر بسیار زیادی بر دنیای پیرامون خود می گذارد.

ما در این پروژه از قدرت انیمیشن استفاده می کنیم و به دوره ساسانیان در حدود هزار و پانصد سال قبل سفر می کنیم. در این سفر، شخصیت هایی را با خود همراه می کنیم که به ما حس هایی همچون: ایستادگی، شجاعت، ایثار، گذشت، جاه طلبی، نادانی و ترس منتقل می کند. ولی قشنگی این سفر در این است که در پایانش می بینیم که تغییر نه تنها که امکان پذیر است بلکه چشیدن لذت آن به ارزشش می افزاید، ولی این تغییر باید با جان و دل خواسته شده باشد، چرا که حتی در این شرایط هم دشوار است و نیاز به انگیزه و اعتماد به نفس دارد چه برسد به زمانی که حتی نخواهیم تغییری ایجاد کنیم.

ما در این داستان به طاق کسری می رویم، جایی که محل حکومت پادشاهان زیادی بوده است.طاق کسری در وسط شهری بنام مدائن قرار داشته که امروزه هیچ اثری از این شهر باقی نمانده و تنها قسمتی از طاق کسری باقی مانده است. این یادگار دوره ی ساسانی هم اکنون در کشور عراق و در نزدیکی بغداد قرار دارد و متاسفانه در معرض نابودی است.

در این طاق که به نام ایوان خسرو هم شناخته می شود، با خسرو پرویز مواجه میشویم. پدری تاثیرپذیر که نتوانسته بود محبوبیت یک پادشاه را در بین مردمان سرزمینش داشته باشد و با دو همسرش شیرین و ماریا زندگی میکرده است. مردانشاه را می بینیم که پسر خسرو از همسر اولش، شیرین است و پوران، قباد و آذرمی فرزندان خسرو از همسر دومش، ماریا هستند. به نام "پوران" برخوردیم، کسی که محوریت داستان ما را شکل می دهد و دختری ست که پیام آور قدرت و شجاعت است. دختری جسور که میخواهد برای خواسته هایش بجنگد و در این مسیر اتفاقات جذاب و هیجان انگیزی برای وی رقم خواهد خورد.

 

پروژه انیمیشن پوران قرار است یک انیمیشن 90 دقیقه ای با استانداردهای جهانی باشد که برای تولید آن نیاز به سرمایه گذاری بزرگی داریم. این پروژه که ما در حال تامین بودجه اش هستیم، فاز اول این انیمیشن (نسخه کوتاه) می باشد که نیاز به 50 میلیون تومان سرمایه دارد و ما در اوستا، حدود نیمی از آن را تامین کردیم و برای مابقی بودجه نیاز به کراودفاندینگ و حمایت شما داریم.

فاز اول این انیمیشن، نسخه کوتاه یا همان تریلر 70 ثانیه ای می باشد و پس از اتمام این فاز با موفقیت، اوستا وارد فاز دوم که همان تولید نسخه 90 دقیقه ای می باشد، خواهد شد که با توجه به موفقیت در فاز اول، به جذب سرمایه گذاران برای فاز دوم خواهیم پرداخت.

برای ساخت نسخه بلند 90 دقیقه ای، حدود 4 میلیارد سرمایه مورد نیاز است، که فقط در صورت موفقیت در فاز اول، امکان جذب این سرمایه وجود دارد و امیدوارم با حمایت شما این اتفاق رقم بخورد.

طی یک ماه و نیم گذشته مرحله ی توسعه ی داستان انجام شده و فیلمنامه ی کلی نگارش شده، طراحی و خلق کاراکتر ها انجام شده و به پایان رسیده، طراحی و توسعه ی فضا های داستان انجام شده، استوری برد انجام و به پایان رسیده، در مرحله ی ادیت اولیه فیلم بر اساس استوری برد، ساخت فضا ها و انجام انیمایتک سه بعدی هستیم.

برای ادامه ی پروسه ی تولید شامل موارد زیر، نیاز به حمایت شما داریم:

ریگ کاراکتر ها: 5 میلیون تومان،

متحرک سازی کاراکتر: 7 میلیون تومان،

مدلسازی کاراکتر ها: 4 میلیون تومان،

طراحی لباس کاراکتر ها: 1 میلیون تومان،

تصویرسازی شات ها: 4 میلیون تومان،

و ملودی و موزیک: 2 میلیون تومان.

 

امیدواریم با حمایت شما بتوانیم قدمی در ساخت یک انیمیشن با استانداردهای جهانی برداریم.

------------

درباره تیم اوستا:

تیم اوستا از سال 94 فعالیت خود را با محوریت تکنولوژی در حوزه ی شبیه سازی های رایانه ای آغاز کرده و تا کنون توانسته است محصولات متعددی را از جمله اپلیکیشن های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده در حوزه ی آموزش را به بازار بین المللی عرضه کند.

برای اطلاعات بیشتر به سایت اوستا مراجعه فرمایید.


سایر 230,000,000 ریال

2
2

اجرا

شروع : 29 تیر 1398
پایان : 29 اسفند 1398


3
3

ارائه

شروع : 01 فروردین 1399
پایان : 31 فروردین 1399