مرگ نقش

دسته بندی : مستند


1
1

تامین سرمایه

شروع : 25 دی 1396
پایان : 05 اسفند 1396

اولین سریال تحلیلی و آموزشی ، در راستای فرهنگ‌سازی ، با حضور و همکاری هنرمندان سینما و تآتر و کارشناسان و مسئولین مربوطه در 10 قسمت 90 دقیقه ای به کارگردانی فرزاد فره وشی ، که از سال 1390 مراحل پژوهش و تولید را آغاز نموده به شرح ذیل معرفی می‌گردد:

قسمت اول با عنوان " مرگ نقش " با دریافت پروانه‌ی پخش از سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (96-179578/154) به تعداد محدود در تاریخ 20/6/1396 منتشر شده است.

موضوع اثر در چند سرفصل قرار می گیرد : زنده گیری ( حیوانات آسیب دیده ) – غذا رسانی – بررسی و طرح مشکلات حیوانات خیابانی – بررسی روحیات و نیازهای حیوانات خانگی – فرهنگ برخورد با افراد حامی حیوانات ( از ساحت مذهبی و اجتماعی )

از قرن های بسیار دور که انسان تصمیم به ساخت شهر و زندگی اجتماعی می گیرد ، حیوانات طبیعت اطراف دچار مشکلات جدی در امور روزانه و همچنین آرامش خود شده اند. این روزها موضوع آزار حیوانات و تصاویری که گاها منتشر می شود باعث نگرانی جدی حامیان حیوانات و خداشناسان شده است. هدف از تولید این سریال ، آشنایی و فرهنگ سازی برخی هموطنان در برابر این مسائل است و در نهایت یافتن  یا پیشنهاد راهی برای درک حقوق حیوانات و در شکل آرمانی ، تصویب قانون حمایت از حیوانات است. برای تولید این مجموعه جمع کثیری از حامیان حیوانات که از آن میان هنرمندان و نام آوران ایران زمین هم هستند ، به یاری ما شتافتند تا در این حرکت ملی قدمی کوچک اما تاثیر گذار برداریم. در قسمت اول : رضا بنفشه‌خواه – حسن پورشیرازی – رضا بابک – امیر کربلایی‌زاده – بیوک میرزایی – سیاوش چراغی‌پور – ایمر دژاکام – کاظم هژیرآزاد و امید ظهری حضور دارند. امید است مارا در راستای اهداف مذکور یاری رسانید تا بتوانیم این حرکت خودجوش را به عمل مثبت تبدیل نماییم : حاصل این تلاش ، بسته ای شامل 1 قسمت 90 دقیقه ای ( 1 دی وی دی ) که با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط موسسه‌ی فرهنگ و هنر رهافیلم ، تنها موسسه‎ی ویدیو رسانه در حوزه‌ی تخصصی مستند ، در مراکز فرهنگی سراسر کشور به طور گسترده توزیع خواهد شد. سیاست همیشگی رها فیلم در تولید و عرضه محصولات فرهنگی ، قیمت گذاری مناسب برای مخاطبین علاقمند به هنر و فرهنگ بوده تا طیف وسیعی از این گروه هدف ، از محصولات بهره مند گردند. تعرفه‌ی مالی مشارکت در این محصول ملی تنها بر مبنای هزینه‌ی تولید خام و بسته بندی کالا ، جهت تسهیل فرآیند انتشار، محاسبه شده است و هزینه‌های بیش از 6 سال کار مستمر گروه تولید که بسیار فراتر از این مبالغ است لحاظ نشده است. آنونس‌های تولید شده از مجموعه در وبسایت آپارات و www.farzad-farahvashi.com بارگذاری شده است.

لازم به ذکر است که قسمت دوم این مجموعه با همکاری : هدیه تهرانی ، رضا رشیدپور ، مارال فرجاد ، پری‌ناز ایزدیار ، محمد پنجعلی ، مونا فرجاد ، شبنم فرشادجو و... هم اکنون در مرحله‌ی ضبط می باشد

مشارکت در امور فرهنگی و نوع دوستانه و اثبات مسئولیت اجتماعی بالا ، امروزه از تاثیرگذارترین روش‌ها برای ایجاد وفاداری در مشتریان محسوب می شود.


سایر 100,000,000 ریال

2
2

اجرا

شروع : 07 اسفند 1396
پایان : 29 اسفند 1396


3
3

ارائه

شروع : 01 اردیبهشت 1397
پایان : 31 اردیبهشت 1397