حامی جو در شبکه های اجتماعی

زیر نویس فیلم برای ناشنوایان در ایام نوروز

0 ریال
جذب شده از 50,000,000 ریال
0حامی
تمام شده در
۰۶
فروردین
۱۳۹۷
 
زیر نویس کردن فیلم برای جامعه ناشنوایان
انتخاب پاداش
100,000 ریال
تشکر حامی جو
200,000 ریال
کارت تشکر دییتالی
500,000 ریال
ذکر نام به عنوان حامی برنزی
1,000,000 ریال
ذکر نام به عنوان حامی نقره ای
2,500,000 ریال
ذکر نام به عنوان حامی طلایی و کارت پستال دیجیتالی
5,000,000 ریال
ذکر نام به عنوان حامی زرین و تقدیر نامه ای به رسم تشکر و یاد بودی برای شما ارسال خواهد شد
10,000,000 ریال
ذکر نام به عنوان حامی ویژه (روزنامه) و تقدیر نامه ای به رسم تشکر و یاد بودی برای شما ارسال خواهد شد
15,000,000 ریال
ذکر نام به عنوان حامی فوق ویژه در سایت به مدت دائمی و تقدیر نامه ای به رسم تشکر و یاد بودی برای شما ارسال خواهد شد
20,000,000 ریال
ذکر نام به عنوان حامی فوق ویژه در سایت به مدت دائمی و روزنامه
30,000,000 ریال
ذکر نام به عنوان حامی بزرک ناشنوایان ،وبسایت و روزنامه و و تندیس + تقدیر نامه ای به رسم تشکر و یاد بودی (حضوری ) عکس یاد بودی

در باره پروژه

چرایی :

چون این طرح از طرف یکی از ناشنوایان ارائه شده و ایشان با مشکلات این قشر از جامعه در ارتباط بوده اند و همچنین با بررسی هایی که انجام شده ، این طرح به ناشنوایان کمک میکند تا هر چه بهتر و بیشتر با جامعه در ارتباط بوده و موثرتر واقع شوند ، با فعالیت های عمومی همراه و همگام شوند ، تا بتوانند توانمندی های خود را به عرصه ظهور برسانند.


درباره تیم :

تیمی جوان ،خلاق، در امر خدمات رسانی به ناشنوایان

تیم  در سال ۱۳۹۲ شروع به فعالیت کرد که محوریت اصلی فعالیت این تیم  خدمات رسانی به جامعه ناشنوایان می باشد. از آنجا که موسس این تیم خود از ناشنوایان می باشند پس از تحقیق و بررسی در مورد مشکلات ناشنوایان تصمیم به راه اندازی این تیم نموده تا بتواند اندکی از مشکلات این جامعه را با ارائه خدمات خود برطرف سازد .


 


درباره موسس :

حمیدرضا در دهه 60 متولد شده وی در 8 ماهی به علت تب شدید و تــشنج شنــوایی خود را از دست داد وی با وجـود این کمبـود در دورن کـــودکی و نـوجوانــی فعالیــت های فرهنگی و اجتمــاعی انـجام داده ، و در سن جوانی تصمیم به تاسیس شرکت فنـاوری ناشنوایان کرد. تا از این طریق به جامعه ناشنوایان ، مسائل و مشکلات آنها کمــک کند.ایـشان تمام موفقیت خود را مدیون مادر، معلمان دلسوز و دوستان است.


photo_۲۰۱۷-۰۴-۲۸_۲۱-۱۴-۴۴


 


درباره پروژه:

لحظه ای تحویل سال است و همه با دقت به ثانیه های پایانی سال توجه میکنیم و صدای تیک تاک عقربه ثانیه شمار چقدر زبیا و دلنشین است با تحویل سال و آغاز سال جدید به یکدیگر تبریک میگوئیم و صدای خنده و شادی کل فضای خانه پر میکند هر کدوم از اعضای خانواده برای خود برنامه ای دارند یکی میخواهد با دوستانش به طبیعت سفر کنند . دیگری میخواهد در خانه بماند و فیلم وسریال های ایام عید را تماشا کنند و... اما یکی از اعضای خانواده در میان آن همه خنده و شادی فقط لبخند تصنعی میزند و گویا اصلا خوشحال نیست ، علت چیست؟؟

آیا از چیزی ناراحت است بله یکی از اعضای خانواده ناشنوا است و هیچ گونه سرگرمی در این ایام برای او وجود ندارد بله ناشنوایان کشور ما گویا فراموشی شده اند هر کسی به فکر خودش است . ارتباط تنگاتنگ با دوستان ناشنوا ما را بر آن داشت با یک تیم مجرب و دلسوز دست به کاری مفید بزنیم تا شاید وظیفه خود را نسبت به این عزیزان ادا کرده باشیم .پروژه ما این گونه تعریف میشود دوبله و زیر نویس فیلم های سینمایی ، سریال و کارتون برای ناشنوایان عزیز به این خاطر که علاوه بر اینکه سرگرمی داشته باشند ، جامعه بیرون را نیز بهتر درک بکنند قطعا با چنین فعالیت هایی به رشد آن ها کمک کرده ایم...

خب حالا

قراره ما برناممون رو در ایام نوروز بخش کنیم

یک سریال نوروزی 15 قسمتی

20 فیلم سینمایی

20 کارتون

از 29 اسفند تا 15 فروردین سه فیلم با زیر نویس  منتشر خواهیم کرد.


سریال ها  و فیلم های سینمایی ویژه خانواده های ناشنوا می باشد که از کنار هم بودن لذت ببرن.

همچنین فیلم های کارتونی هم مختص کودکان ناشنوا می باشد تا آنان نیز لذت ببرند


حمیدرضا محترم

شهلا لطفی

کبری پاژوکی

نظر دهید

نکته: فیلدهایی که با ستاره مشخص شده اند ضروری هستند.