زیر نویس فیلم برای ناشنوایان در ایام نوروز

دسته بندی : فیلم بلند


1
1

تامین سرمایه

شروع : 05 اسفند 1396
پایان : 06 فروردین 1397

چرایی :

چون این طرح از طرف یکی از ناشنوایان ارائه شده و ایشان با مشکلات این قشر از جامعه در ارتباط بوده اند و همچنین با بررسی هایی که انجام شده ، این طرح به ناشنوایان کمک میکند تا هر چه بهتر و بیشتر با جامعه در ارتباط بوده و موثرتر واقع شوند ، با فعالیت های عمومی همراه و همگام شوند ، تا بتوانند توانمندی های خود را به عرصه ظهور برسانند.

درباره تیم :

تیمی جوان ،خلاق، در امر خدمات رسانی به ناشنوایان

تیم  در سال ۱۳۹۲ شروع به فعالیت کرد که محوریت اصلی فعالیت این تیم  خدمات رسانی به جامعه ناشنوایان می باشد. از آنجا که موسس این تیم خود از ناشنوایان می باشند پس از تحقیق و بررسی در مورد مشکلات ناشنوایان تصمیم به راه اندازی این تیم نموده تا بتواند اندکی از مشکلات این جامعه را با ارائه خدمات خود برطرف سازد .

درباره موسس :

حمیدرضا در دهه 60 متولد شده وی در 8 ماهی به علت تب شدید و تــشنج شنــوایی خود را از دست داد وی با وجـود این کمبـود در دورن کـــودکی و نـوجوانــی فعالیــت های فرهنگی و اجتمــاعی انـجام داده ، و در سن جوانی تصمیم به تاسیس شرکت فنـاوری ناشنوایان کرد. تا از این طریق به جامعه ناشنوایان ، مسائل و مشکلات آنها کمــک کند.ایـشان تمام موفقیت خود را مدیون مادر، معلمان دلسوز و دوستان است.

درباره پروژه:

لحظه ای تحویل سال است و همه با دقت به ثانیه های پایانی سال توجه میکنیم و صدای تیک تاک عقربه ثانیه شمار چقدر زبیا و دلنشین است با تحویل سال و آغاز سال جدید به یکدیگر تبریک میگوئیم و صدای خنده و شادی کل فضای خانه پر میکند هر کدوم از اعضای خانواده برای خود برنامه ای دارند یکی میخواهد با دوستانش به طبیعت سفر کنند . دیگری میخواهد در خانه بماند و فیلم وسریال های ایام عید را تماشا کنند و... اما یکی از اعضای خانواده در میان آن همه خنده و شادی فقط لبخند تصنعی میزند و گویا اصلا خوشحال نیست ، علت چیست؟؟

آیا از چیزی ناراحت است بله یکی از اعضای خانواده ناشنوا است و هیچ گونه سرگرمی در این ایام برای او وجود ندارد بله ناشنوایان کشور ما گویا فراموشی شده اند هر کسی به فکر خودش است . ارتباط تنگاتنگ با دوستان ناشنوا ما را بر آن داشت با یک تیم مجرب و دلسوز دست به کاری مفید بزنیم تا شاید وظیفه خود را نسبت به این عزیزان ادا کرده باشیم .پروژه ما این گونه تعریف میشود دوبله و زیر نویس فیلم های سینمایی ، سریال و کارتون برای ناشنوایان عزیز به این خاطر که علاوه بر اینکه سرگرمی داشته باشند ، جامعه بیرون را نیز بهتر درک بکنند قطعا با چنین فعالیت هایی به رشد آن ها کمک کرده ایم...

خب حالا

قراره ما برناممون رو در ایام نوروز بخش کنیم

یک سریال نوروزی 15 قسمتی

20 فیلم سینمایی

20 کارتون

از 29 اسفند تا 15 فروردین سه فیلم با زیر نویس  منتشر خواهیم کرد.

سریال ها  و فیلم های سینمایی ویژه خانواده های ناشنوا می باشد که از کنار هم بودن لذت ببرن.

همچنین فیلم های کارتونی هم مختص کودکان ناشنوا می باشد تا آنان نیز لذت ببرند


سایر 50,000,000 ریال

2
2

اجرا

شروع : 07 فروردین 1397
پایان : 10 فروردین 1397


3
3

ارائه

شروع : 11 فروردین 1397
پایان : 31 فروردین 1397