حامی جو در شبکه های اجتماعی

تک آهنگ دم دمی

در باره پروژه

من در سال 86 در استودیو موزیک کارآموز شدم که به صورت حرفه ای بتونم آهنسازی کنم و در حوزه خوانندگی به سطح ایده آل برسم که با توجه به علاقه ای که داشتم تونستم خیلی زودتر از آن چیزی که فکر می کردم به خواسته ام برسم و با افزایش مهارت هام بتونم در کارهای بزرگی نقش داشته باشم. اما به دلیل بالا بودن هزینه تولید، تا به امروز نتونستم کاری از خودم تولید و پخش کنم چرا که دوستانی که برای آنها ترانه و ملودی می ساختم به دلیل داشتن تهیه کننده اجازه اعلام نام من را نداشتند و من هیچ وقت نتونستم از کارهایی که انجام دادم صحبت کنم.


همیشه دوستانم می گفتند چرا با این استعداد، کاری از خودت بیرون نمیدی و دغدغه من همیشه مشکلاتی بود که اونها را می دانستم. از هزینه تنظیم گرفته تا تیزر و از همه مهمتر پخش کار که از عهده پرداخت آن بر نمی آمدم .


اما امروز روش کراودفاندینگ این فرصت را به من و همه هنرمندان می دهد تا بتوانند به آرزوهایشان برسند و فرصت دیده شدن را پیدا کنند. و تحت استثمار مافیای این حوزه قرار نگیرند. چرا که اگر در کشورمون قانون کپی رایت رعایت می شد که نیازمند همراهی و فرهنگسازی توسط خودمون و طرفدارانمون هست ، ما مجبور به پذیرش قراردادهای ناعادلانه تهیه کنندگان نمی رفتیم و توان تولید آثار جدید را داشتیم و به یک خواننده مختص به یک زمان تبدیل نمی شدیم .


هدف این کمپین اینه ، هر خواننده بتونه بدون داشتن واسطه ها آهنگ خود را بسازد و مردم به عنوان طرفداران و مخاطبان اثر تعیین کننده ماندگاری هنرمند باشند. به امید آن روز .


Image-1 (1)


هزینه ای که با حمایت شما در این کمپین بدست می آورم در واقع برای تولید آهنگ بعدی من که در سال آینده آماده و پخش می شود می باشد که در واقع با حداقل حمایت شما و پیش خرید اولین تک آهنگ رسمی ام با نام دم دمی که در هفته اول اسفند 97 منتشر خواهد شد ، که من را در این موضوع یاری می کنید.


ترانه و ملودی این کار توسط خودم ساخته شده و برای آن هزینه ای درنظر نگرفتم و اما سایر هزینه ها شامل:


1.تنظیم 5 میلیون تومان


2.میکس و مستر 1 میلیون و 500 هزار تومان


3. ساز زنده 600 هزار تومان


4.کاور 200 هزار تومان


5.تیزر 1 میلیون و 600 هزار تومان


6. پخش 1 میلیون و پانصد هزار تومان


7. مجوز شعر و موزیک 2 میلیون و پانصد هزار تومان


8. ضبط در استودیوی شخصی یکی از دوستانم بوده بنابراین هزینه ای برای من نداشته


9. هزینه کمیسیون حامی جو بین 7 تا 9 درصد سرمایه با توجه به نتیجه کمپین


Image-1


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


  امیر آرتام: ترانه سرا، آهنگ ساز، خواننده

  من امیر آرتام هستم از سال 88 در زمینه ساخت ترانه و ملودی فعالیت داشتم و آهن دم دمی اولین آهن رسمی من می باشد که خواننده اثر هم خودم هستم.

  علی بیات : تنظیم کننده و میکس و مستر

  حامد قاسمی: کارگردان تیزر

  نظر دهید

  نکته: فیلدهایی که با ستاره مشخص شده اند ضروری هستند.