تک آهنگ دم دمی

دسته بندی : موسیقی


1
1

تامین سرمایه

شروع : 01 اسفند 1397
پایان : 02 فروردین 1398

من در سال 86 در استودیو موزیک کارآموز شدم که به صورت حرفه ای بتونم آهنسازی کنم و در حوزه خوانندگی به سطح ایده آل برسم که با توجه به علاقه ای که داشتم تونستم خیلی زودتر از آن چیزی که فکر می کردم به خواسته ام برسم و با افزایش مهارت هام بتونم در کارهای بزرگی نقش داشته باشم. اما به دلیل بالا بودن هزینه تولید، تا به امروز نتونستم کاری از خودم تولید و پخش کنم چرا که دوستانی که برای آنها ترانه و ملودی می ساختم به دلیل داشتن تهیه کننده اجازه اعلام نام من را نداشتند و من هیچ وقت نتونستم از کارهایی که انجام دادم صحبت کنم.

همیشه دوستانم می گفتند چرا با این استعداد، کاری از خودت بیرون نمیدی و دغدغه من همیشه مشکلاتی بود که اونها را می دانستم. از هزینه تنظیم گرفته تا تیزر و از همه مهمتر پخش کار که از عهده پرداخت آن بر نمی آمدم .

اما امروز روش کراودفاندینگ این فرصت را به من و همه هنرمندان می دهد تا بتوانند به آرزوهایشان برسند و فرصت دیده شدن را پیدا کنند. و تحت استثمار مافیای این حوزه قرار نگیرند. چرا که اگر در کشورمون قانون کپی رایت رعایت می شد که نیازمند همراهی و فرهنگسازی توسط خودمون و طرفدارانمون هست ، ما مجبور به پذیرش قراردادهای ناعادلانه تهیه کنندگان نمی رفتیم و توان تولید آثار جدید را داشتیم و به یک خواننده مختص به یک زمان تبدیل نمی شدیم .

هدف این کمپین اینه ، هر خواننده بتونه بدون داشتن واسطه ها آهنگ خود را بسازد و مردم به عنوان طرفداران و مخاطبان اثر تعیین کننده ماندگاری هنرمند باشند. به امید آن روز .

هزینه ای که با حمایت شما در این کمپین بدست می آورم در واقع برای تولید آهنگ بعدی من که در سال آینده آماده و پخش می شود می باشد که در واقع با حداقل حمایت شما و پیش خرید اولین تک آهنگ رسمی ام با نام دم دمی که در هفته اول اسفند 97 منتشر خواهد شد ، که من را در این موضوع یاری می کنید.

ترانه و ملودی این کار توسط خودم ساخته شده و برای آن هزینه ای درنظر نگرفتم و اما سایر هزینه ها شامل:

1.تنظیم 5 میلیون تومان

2.میکس و مستر 1 میلیون و 500 هزار تومان

3. ساز زنده 600 هزار تومان

4.کاور 200 هزار تومان

5.تیزر 1 میلیون و 600 هزار تومان

6. پخش 1 میلیون و پانصد هزار تومان

7. مجوز شعر و موزیک 2 میلیون و پانصد هزار تومان

8. ضبط در استودیوی شخصی یکی از دوستانم بوده بنابراین هزینه ای برای من نداشته

9. هزینه کمیسیون حامی جو بین 7 تا 9 درصد سرمایه با توجه به نتیجه کمپین


سایر 265,000,000 ریال

2
2

اجرا

شروع : 01 اردیبهشت 1398
پایان : 31 اردیبهشت 1398


3
3

ارائه

شروع : 01 تیر 1398
پایان : 31 تیر 1398