حامی جو در شبکه های اجتماعی

تمام چیزهایی که جایشان خالیست

360,200,000 ریال
جذب شده از 300,000,000 ریال
579حامی
تمام شده در
۰۵
خرداد
۱۳۹۷
 
مستندی درباره ی زندگی دو زن که با سرطان پستان جنگیده اند.
انتخاب پاداش
100,000 ریال
درج نام شما بعنوان حامی فیلم در وب سایت رسمی فیلم + لینک تماشای فیلم مستند
300,000 ریال
درج نام شما به عنوان حامی فیلم در تیتراژ پایانی فیلم + 5 قطعه عکس دیجیتالی فیلم با امضای کارگردان + لینک تماشای فیلم
500,000 ریال
هديه ي بخش سي هزارتومان + پوستر ديجيتالي فيلم
1,000,000 ریال
هدیه ی بخش 30 هزار تومانی + پوستر پرینت شده ی فیلم با امضای کارگردان
3,000,000 ریال
هدیه ی بخش صد هزار تومانی + دی وی دی فیلم (پس از اتمام پروژه و رونمایی )
5,000,000 ریال
هدیه ی بخش سیصد هزار تومانی + پوستر چاپ شده ی فیلم به همراه امضا ( قطع 50.70 روی شاسی ) و دعوت از شما برای اولین رونمایی فیلم
10,000,000 ریال
هدیه ی بخش پانصد هزار تومانی + درج نام و یا برند شما در تیتراژ انتهایی فیلم به عنوان اسپانسر فیلم (برای 30 نفر)
30,000,000 ریال
Sponsor حامی : هدیه ی بخش یک میلیون تومانی + درج نام ، لوگو و یا برند شما در وب سایت فیلم به عنوان اسپانسر فیلم (صفحه ی اول وب سایت ) (برای 10 نفر)
100,000,000 ریال
Executive Producer تهیه کننده ی اجرایی : هدیه ی بخش سه میلیون تومانی + نام ، برند یا لوگوی شما به عنوان تهیه کننده ی اجرایی فیلم درتیتراژ ثبت می شود ( فقط مخصوص حامیان ده میلیون تومانی ) نام ، برند یا لوگوی شما در تمامی محصولات و اقلام تبلیغاتی فیلم درج خواهد شد. (برای 3 نفر)
300,000,000 ریال
Co-Producerتهیه کننده ی اشتراکی : هدیه ی بخش سه میلیون تومانی + نام ، برند و یا لوگوی شما بعنوان تهیه کننده ی اشتراکی فیلم در تیتراژ (فقط مخصوص حامیان سی میلون تومانی ) . نام ، برند یا لوگوی شما در تمامی محصولات و اقلام تبلیغاتی فیلم درج خواهد شد. (برای 1 نفر)

در باره پروژه

درباره فیلم


فیلم مستند_داستانی " تمام چیزهایی که جایشان خالیست " روایتگر زندگی دو زن به نام های مهناز و جمیله است که هردو به سرطان پستان مبتلا بوده اند. یکی با وجود مبارزه ای طولانی از دنیا می رود و دیگری بعد از بهبودی کامل، به فعالیت های خیریه و آگاهی بخش به بیماران مبتلا مشغول می شود.


روایت این فیلم از زبان مهناز، زن درگذشته ، بیان می شود که در طول فیلم با جمیله ، شخصیت بهبود یافته آشنا می شود.


breast-cancer01


چرا این فیلم مهم است؟


همه ی ما وقتی پا به این جهان می گذاریم همراه شادی ها ،غم ها را هم تا ابد روی دوشمان می گذاریم و با خود حمل می کنیم...........


بزرگ می شویم ...درس می خوانیم و دنبال اهداف و آرزوهایمان می رویم.........خیلی هایمان ازدواج می کنیم و تشکیل خانواده می دهیم. همیشه امیدواریم و برای ساخت زندگیمان تلاش می کنیم..اما گاهی وقت ها چیزهایی را از دست می دهیم...با رفتن عزیزانمان از دنیا، جایی خالی می شود که با هیچ چیز پر شدنی نیست.


روحمان به درد می آید و جسممان را درگیر خود میکند...غم ها و دردهای روحی عاملی میشوند برای دردهایی که هرگز تصورش را هم نمی کنیم....


به ناگهان در بدن خود حس می کنیم موجودی اضافی رشد کرده بی آنکه از ما پرسیده باشد ....سلول هایی که کارشان را در بدن به درستی انجام می دادند به ناگهان بخاطر غم ها و استرس هایمان فرسوده می شوند....در یک گوشه جمع می شوند و شاید آنها هم عزادار مرده هایند...........


ناگهان بعد چند آزمایش می فهمی بله ....تو هم به سرطان دچار شدی..........و اولین سوالی که از خودت می پرسی اینست که چرا من ؟


روزها برای خودت سوگواری می کنی.............اما بعد از مدتی می فهمی کسی جز خودت این مهمان ناخوانده را نمی تواند از منزل بیرون کند...............


breast-cancer02


از میان همه ی سرطان ها شاید، سرطان پستان، شایع ترین نوع در میان زنان ایرانی است.سرطانی که گاها با نقص عضو و تخلیه ی پستان تاثیرات روحی عمیقی بر زنان می گذارد.در بسیاری مواقع باعث از دست رفتن بنیان خانواده می شود و برای خانم هایی که هنوز ازدواج نکرده اند ترس از پذیرفته نشدن بوجود می آورد.به نوعی این بیماری مستقیما بر جنسیت زنانه تاثیر می گذارد و بسیاری از زنان بعد از تخلیه ی عضو، حس می کنند زنانگیشان از دست رفته است و سالها در غم از دست دادن عضو تخیله شده سوگوارند که همین سوگواری باعث حمله ی مجدد سرطان به عضوی دیگرمیشود..............


بسیاری از دانشمندان علوم روح و روان و پزشکان روانشناسی ، ریشه ی اصلی بسیاری از سرطان ها را مشکلات روحی و روانی قلمداد می کنند که به زعم نگارنده ی این متن نیز مهمترین دلیل ابتلا به سرطان همین موضوع است.


breast-cancer03


به دلیل اهمیت و فراگیر شدن این سرطان در جامعه ی ایران تشویق به ساخت فیلمی با این موضوع شدم. در ابتدا از زیر بار این مسئولیت طفره می رفتم چون از واژه ی سرطان می ترسیدم .اما بعد از مدتی و با آشنایی با زنان بهبود یافته ی سرطان پستان که به طور خودگردان در موسسه ای با همین نام فعالیت می کنند دریافتم این بیماری هم مثل خیلی از بیماری های دیگر قابل شکست دادن است.


کسی که سرطان را شکست می دهد بعد از بهبودی، معنای واقعی تک تک لحظه های زندگی را درک می کند ، از آن بهره می برد و باقی عمرش را به بهترین شکل زندگی می کند.


پای صحبت خیلی ازین زن ها که نشستم یک جمله ی مشترک داشتند و آن این بود که سرطان مثل یک عطیه ی الهی ست ...آنقدر تورا قوی می کند که تازه می فهمی دلیل حضورت در جهان چیست.


اما سرطان روی تلخی هم دارد و آن مرگ است.......بعضی وقت ها هرچقدر هم که مبارزه کنی بخاطر خیلی از دلایل از جمله دیر تشخیص دادن و دیر درمان کردن بیماری ، راهی جز خداحافظی با دنیا نداری و این واقعیت زندگی همه ی ماست که روزی و به طریقی باید هرآنچه داشته ایم را بگذاریم و برویم.


مرگ همانند زندگی، سایه به سایه با ما حرکت می کند و از آن راه گریزی نیست .مهم اینست زمانی که فهمیدیم چیزی از عمرمان باقی نمانده ،از دقایق باقی مانده ی زندگیمان استفاده کنیم و مرگ را مانند زندگی بپذیریم.


breast-cancer04


فیلم مستند-داستانی " تمام چیزهایی که جایشان خالیست" تلاشیست برای آگاهی بخشی به تمام افراد جامعه مخصوصا زنان ، تا باور کنند تنها خودشان هستند که می توانند به خودشان کمک کنند.


ما در راهی پا گذاشتیم هرچند بسیار دشوار ، اما توانسته ایم فیلم را تا به مرحله ی تدوین برسانیم، اما از همان ابتدا می دانستیم بدون کمک و داشتن حامی راهی به جایی نخواهیم برد. حالا در این مرحله تنها چشم امیدمان به شما و روح بزرگتان است برای کمک کردن به این پروژه ی مهم .


پروژه ی ما را با دوستانتان و تمامی کسانی که به نوعی با بیماری سرطان درگیر بوده اند به اشتراک بگذارید تا همه ی ما در ساخت این فیلم سهیم شویم.


breast-cancer05


breast-cancer06


هزینه های پروژه


روند آشنایی و انتخاب سوژه ها و تحقیق روی این موضوع تا نگارش فیلم نامه ی آن و به اجرا رسیدن فیلم یک سال زمان برد ومرکز گسترش سینمای مستند و تجربی بعنوان تولیدکننده ی این فیلم، طرح را پذیرفت. پس از حدودا هفت ماه تحقیق درباره ی سوژه ها و موضوع این فیلم، در فردوردین 96 شروع به نگارش فیلمنامه ی آن کردم. بالاخره بعد از مشاوره های فراوان، فیلمنامه در مرداد 96 اتمام یافت و در ابتدای ماه شهریور کلید استارت فیلمبرداری فیلم خورده شد.


پس از 24 جلسه ی فشرده ی فیلمبرداری که در چهاراستان مختلف از جمله نایین/اصفهان ، تهران ، مازندران ، ارومیه/اشنویه/آذربایجان غربی ، اتفاق افتاد و با اتمام 70 درصد از فیلمبرداری فیلم ،آن را به دست فرحناز شریفی سپردم تا تدوین آن را آغاز کند.


30 درصد باقی مانده ی فیلمبرداری هم که نیازمند اخذ مجوزهای متعدد و سخت بود در حال انجام است و تخمین زده می شود 7 روز دیگر به فیلمبرداری نیازمندیم.


هزینه های سنگین تولید و پس از تولید این فیلم، من را بر آن داشت تا برای تامین بخشی از هزینه های فیلم از روش حمایت مردمی استفاده نمایم.


البته لازم به ذکر است هزینه های تولید این فیلم از مبلغی که در حامی جو قرار داده شده بیشتر است و من تنها بخشی از مبلغ کلی مورد نیاز برای تولید را در وب سایت قرار داده ام.(براورد هزینه ی ساخت این مستند حدود 120 میلیون تومان می باشد.همچنین لازم به ذکر است مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تامین کننده ی بخشی از هزینه های این فیلم می باشد.) باید این نکته را یادآوری کنم که در ساخت این فیلم برخوردی داستانی با موضوعی مستند شده است تا روایتی متفاوت را شاهد باشیم.


بی شک همه ی شما می دانید که هزینه های تولید آثار سینمایی و کلا ساخت فیلم در هر ژانری بسیار سنگین و کمر شکن است و امید دارم با درک این موضوع ، یاری رسانمان در اتمام ساخت این فیلم باشید


breast-cancer07


بیوگرافی کارگردان


زینب تبریزی ، متولد تهران ، فارغ التحصیل رشته ی تدوین در مقطع کارشناسی از دانشکده ی سینما و تئاتر ایران ، فعالیت فیلمسازی خود را از سال 85 با ساخت فیلم های کوتاه و تجربی آغاز کرد. نخستین فیلم تجربی او با نام " هشت دقیقه بیشتر" {1387} که با الهام ازفیلمی کوتاه ساخته شده است موفق به حضور دربیست و هفتمین جشنواره ی فیلم کوتاه تهران شد .همچنین این فیلم موفق به دریافت دیپلم افتخار بهترین فیلم تجربی از چهارمین دوره ی جشنواره ی زنان فیلمساز ( پروین اعتصامی ) شد .


فیلموگرافی زینب تبریزی


" هشت دقیقه بیشتر " ........تجربی (10 دقیقه )


جشنواره ها و جوایز :


حضور در بیست و هفتمین جشنواره ی فیلم کوتاه تهران 1387


حضور در چهارمین جشنواره ی زنان فیلمساز ( پروین اعتصامی ) و کسب دیپلم افتخار بهترین فیلم کوتاه تجربی 1387


کسب مقام اول در جشنواره ی فیلم و عکس ارتش 1388


"سلاطین خیابان ها ".......مستند (38 دقیقه )


جشنواره ها و جوایز :


حضور در بیست و هشتمین جشنواره ی فیلم کوتاه تهران و کسب جایزه ی ویژه ی انجمن منتقدین و نویسندگان ایران 1389


حضور در هشتمین جشن تصویر سال و کسب جایزه ی بهترین مستند زیر بیست و پنج سال


حضور در پنجمین جشنواره ی فیلم شهر و کسب جایزه ی بهترین کارگردانی فیلم نیمه بلند مستند 1390


حضور در پانزدهمین جشن خانه ی سینما و کاندیدای دریافت 5 جایزه و کسب جایزه ی بهترین مستند نیمه بلند این جشن 1390


حضور در جشنواره ی فیلم خورشید و کسب جایزه ی بهترین فیلم مستند در این جشنواره 1391


حضور در بخش شهر نهمین جشن تصویر سال و کسب دیپلم افتخار بهترین مستند شهری 1391


حضور بین المللی :


International awards and screening


Won “Best Film” Award at Six Weeks of Iranian Art, Canadian Film Festival 2012


Earned “Certificate of Achievement” at Canada’s 2nd Iranian Film Festival 2010


Film Screening at Online Women Filmmakers (of Iran) Uppsala Film Festival, Sweden 2012


Film Screening at DHfest film festival in Mexico city , 2014


Film Screening at Cinéma(s) D’Iran 2014


Film Screening at UCLA Celebration of Iranian Cinema, U.S.A 2013


Participated at Media Wave Film Festival, Hungary 2013


شورش رنگ ها ............مستند (70 دقیقه )


در مراحل پایانی تولید و پس تولید


والسی برای تهران .....مستند (50 دقیقه )


محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی


جشنواره ها :


حضور در بخش بین المل و ملی دهمین جشنواره ی سینما حقیقت 1395


نامزد بهترین کارگردانی مستند نیمه بلند از دهمین جشنواره ی بین امللی سینما حقیقت


-حضور در پنجمین جشنواره ی بین المللی فیلم شهر 1396


-حضور در بخش بین الملل چهل و هفتمین جشنواره ی فیلم رشد 1396


_ این فیلم از 17 مهر 1396 در گروه سینمایی هنر و تجربه به اکران عمومی رسید


 


محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی


https://www.instagram.com/defc_cinemaverite


صفحه ی فیلم


https://www.instagram.com/allthatsmissing


breast-cancer08


  نویسنده و کارگردان : زینب تبریزی

  فیلمبردار : محمد عاشقی

  دستیار : علی جباری

  صدابردار: علی علوی

  طراح لباس : نرگس موسوی

  تدوین : فرحناز شریفی

  راوی : سولماز غنی

  صداگذار تیزر : اشکان فرامرزی

  مشاور پروژه : آذر تشکر

  مدیر تولید: روح الله فرح

  مدیر اجرایی : احد محمدکرمی

  تهیه کننده : زینب تبریزی

  مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

  20190723_153351.jpg


  مستند "تمام چیزهایی که جایشان خالیست" در لیست نامزدهای بیست و یکمین جشن خانه سینما، در بخش مستند معرفی شد. نامزدهای جشن سینمای ایران، توسط کمیته صیانت، از آرای انجمن عالی هنرها و فنون سینمایی، مورد شمارش قرار گرفت و این مستند به تهیه کنندگی "زینب تبریزی" در بخش "بهترین تهیه کنندگی مستند" قرار گرفت
  jkh-01

  هیات انتخاب بخش مستند سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر متشکل از مرتضی رزاق کریمی، سلیم غفوری و آرش لاهوتی پس از بازبینی ۴۵ فیلم مستند بلند متقاضی حضور در بخش مستند، ۵ فیلم زیر را به ترتیب حروف الفبا برای حضور در جشنواره فیلم فجر برگزیدند. که در بین آنها پروژه تمام چیزهایی که جایشان خالیست قرار گرفته است.

  بهارستان خانه ملت به تهیه کنندگی و کارگردانی بابک بهداد، تمام چیزهایی که جایشان خالی است به تهیه کنندگی و کارگردانی زینب تبریزی، خانه ای برای تو به تهیه کنندگی مهدی شا محمدی و کارگردانی مهدی بخشی مقدم، دلبند به تهیه کنندگی الهه نوبخت و کارگردانی یاسر طالبی، نت های مسی یک رویا به تهیه کنندگی مرتضی شعبانی و کارگردانی رضا فرهمند


  همزمان با راهیابی مستند "تمام چیزهایی که جایشان خالی ست" به بخش مسابقه دوازدهمین جشنواره سینماحقیقت از پوستر این فیلم رونمایی شد.

  مستند تمام چیزهایی که جایشان خالیست

  معرفی عوامل: تیم "تمام چیزهایی که جایشان خالی ست" :

  نویسنده و کارگردان : زینب تبریزی

  فیلمبردار فاز اول: محمد عاشقی

  فیلمبردار فاز دوم: علی رشیدی فر

  صدابرداران : علی علوی_امیر پرتوزاده

  تدوین : فرحناز شریفی آهنگساز : صبا ندایی

  نویسندگان گفتار متن: سینا دادخواه و مریم صابری

  راوی : سولماز غنی

  صداگذار : حسن شبانکاره

  توازن نورورنگ : رضا تیموری

  طراح پوستر : طاها ذاکر

  مشاور کارگردان : عطیه عطارزاده

  مشاور تهیه کننده : امید بلاغتی

  مدیر اجرایی پروژه : احد محمدکرمی

  مدیر تولید: روح الله فرح

  ترجمه : حسن شرف الدین

  تهیه کنندگان اجرایی : ناصر تبریزی و ندا نوبری

  و با حمایت * وب سایت حامی جو *

  تهیه کننده : زینب تبریزی

  محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

   

  دعوت تصویری #زینب_تبریزی کارگردان مستند #تمام_چیزهایی_که_جایشان_خالیست به اولین اکران عمومی فیلمش در

  دوازدهمین #جشنواره_بین_المللی مستند #سینما_حقیقت

   

  اکران اول / سه شنبه ۲۰ آذر / ساعت ۲۰/ سالن شماره ۱/ پردیس چارسو

  اکران دوم/شنبه ۲۴ آذر / ساعت ۱۸ /سالن شماره ۶/پردیس چارسو


  رونمایی از تیزر جدید مستند ” #تمام چیزهایی که جایشان خالیست “


  موسیقی : صبا ندایی

  راوی : سولماز غنی

  همانطور که پیشتر اعلام نمودیم این مستند بعد از موفقیتش در #جشنواره سینما حقیقت در لیست منتخبین #سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر نیز قرار گرفته است.آرزوی درخشش برای کارگردان آن ،خانم #زینب تبریزی داریم.

  و از شما دعوت می کنیم به تماشای این مستند در این رویداد بروید.

  سالن ها و سانس های نمایش فیلم :

  • پردیس چارسو/چهارشنبه ١٠ بهمن / ساعت ١۶.٣٠/ سالن ۴ •

  • پردیس آزادی/پنجشنبه ١١ بهمن / ساعت ١٧ / سالن اصلی•

  •پردیس چارسو/شنبه ١٣ بهمن / ساعت ٢١ /سالن ٣ •

  •پردیس آزادی / یکشنبه ١۴ بهمن / ساعت ٢٣ / شهر هنر-شهر هفتم•

  •سینما فرهنگ / چهارشنبه ١٧ بهمن / ساعت ١۵.٣٠ / سالن ٢ •

  •پردیس ملت / پنجشنبه ١٨ بهمن / ساعت ١٣ (نشست مطبوعاتی)•

  •پردیس آزادی / دوشنبه ٢٢ بهمن / ساعت ٢٢.٣٠ / شهرفرنگ-شهرقصه•

  امکان تهیه ی بلیت تنها برای دو سینمای مردمی آزادی و فرهنگ میسر هست.

  نشست خبری مستند تمام چیزهایی که جایشان خالیست در سی و هفتمین جشنواره فجر با حضور حامی جو به دعوت کارگردان پروژه :

  ۶ نظر

  1. ارسانا
   1 سال قبل

   مادر من حدود ۳ ماه پیش بر اثر سرطان پستان فوت کرد
   هر طور بود زمان عملش پول جمع کردیم و عملش کردیم و تمام مراحل درمانو سعی کردیم به بهترین شکل انجام بشه اما متاسفانه هم دکتر جراحش هم دکتر آنکولوژش اشتباهای زیادی توی درمانش انجام دادن که باعث شد بیماری مامانم که زیاد پیشرفت نکرده بود باعث مرگش بشه ما هم چون از روند درمان زیاد آگاه نبودیم و به دکترا اعتماد کردیم باعث شد به این مصیبت دچار بشیم . خواستم بگیم بیشتر مرگ و میرها بر اثر سرطان فقط اشتباه پزشکیه
   اگر سوالی هم داشتین من کمکتون میکنم تلفنم ۰۹۳۹۶۱۳۲۵۵۴

   • Zeinab Tabrizy
    1 سال قبل

    سلام خدمت شما دوست عزیز و بسیار متاسف هستیم بخاطر این ضایعه ی جبران ناپذیر ..
    امیدواریم روح مادر شما قرین سپیدی ها باشن..
    بله متاسفانه خطای پزشکی در تشخیص سرطان و مراحل اون وجود داره و کاراکتر فیلم ما هم متاسفانه به این درد دچار می شن..
    آنچه مهم هست ادامه دادن راه عزیزانمون هست..
    اخوشحالیم که برای ما نوشتید و خوشحال تر میشویم که این کمپین رو به دوستان و آشنایانتان هم معرفی کنید .
    با سپاس

  2. مهسا كريمي
   1 سال قبل

   سلام مهسا هستم ٢۶سالمه در سن ٢۵سالگی به سرطان پستان مبتلا شدم الان یکسال از درمانم گذشته و خداروشکر زنده هستم و با انرژی زندگی میکنم و به پسرم رسیدگی میکنم خاستم بگم توی دوران درمان با مشکلات زیادی مواجه شدم از جمله هزینه های مالی که پزشکان هیچ اطلاعی به بیمار نمیدن راجع به استفاده از بیمه یا مراکزی که حمایت کننده باشند و مدام خود بیمار باید تحقیق کنه کجا کمک میکنن به هزینه ها و اینکه پزشکان ما فقط و فقط پول رو میبینند حتی بیمارستان دولتی بهم گفت اگر اینجا عمل کنی باید کامل سینه برداشته بشه در صورتی که توده من کوچیک بود هنوز و به سختی هزینه جور کردم تا لامپکتومی شدم

   • Zeinab Tabrizy
    1 سال قبل

    خانم کریمی عزیز ممنونم از نظری که ثبت کردید ..و خیلی خیلی خوشحالم ازینکه الان سالمید و کنار خانواده ..
    بله متاسفانه تمام نکاتی که اشاره کردید درست هست و ما توی فیلم هم به این نکات اشاره خواهیم کرد مخصوصا بخش هزینه های کمر شکن دوران درمان..
    امیددارم که همیشه تندرست باشید

  3. آرمان فاضلی
   1 سال قبل

   تبریک میگم برای رسیدن به هدف کمپین. بی صبرانه منتظر دیدن فیلم هستیم. با امید موفقیت.

   • Zeinab Tabrizy
    1 سال قبل

    آقای فاضلی عزیز یک دنیا ممنونم از لطف و حمایت شما.
    بزودی همه باهم در اکران فیلم این خوشحالی را سهیم می شویم..

  نظر دهید

  نکته: فیلدهایی که با ستاره مشخص شده اند ضروری هستند.