حامی جو در شبکه های اجتماعی

فیلم کوتاه داستانی "تداوم"

4,950,000 ریال
جذب شده از 100,000,000 ریال
14حامی
تمام شده در
۱۶
شهریور
۱۳۹۶
 
فیلم کوتاه "تداوم" با موضوع اهدا عضو به داستان دختر و پسری خردسال می پردازد که ناخواسته از طریق قطعه ای موسیقی که با سازدهنی نواخته می شود در قالب دهنده و گیرنده عضو باورهای پدر دخترک در خصوص مرگ را به چالش می کشند.
انتخاب پاداش
50,000 ریال
تشکر حامی جو
100,000 ریال
تشکر الکترونیکی
300,000 ریال
کارت تشکر دیجیتالی
500,000 ریال
تشکر در تیزر حامیان
1,000,000 ریال
تشکر در تیتراژ پایانی و ارسال کارت پستال ویژه فیلم
2,000,000 ریال
تشکر در تیتراژ پایانی فیلم+ ارسال CD نه فیلم کوتاه برتر جهان و فیلم کوتاه تداوم
4,000,000 ریال
تشکر در تیتراژ پایانی+ ارسال مجسمه فرشته استفاده شده در فیلم
6,000,000 ریال
تشکر در تیتراژ + کارت پستال ویژه + مجموعه 9 فیلم کوتاه برتر جهان و فیلم
8,000,000 ریال
تشکر در تیتراژ + کارت پستال ویژه + مجموعه 9 فیلم کوتاه برتر جهان و فیلم
10,000,000 ریال
تشکر در تیتراژ + پوستر امضا شده فیلم + سازدهنی (عنصری که در فیلم استفاده شده است)+ دعوت به جشن اکران فیلم
20,000,000 ریال
پوستر امضا شده فیلم + تکر در تیتراژ پایانی فیلم + سازدهنی (عنصری که در فیلم استفاده شده است) + تندیس نورانی سه بعدی+ دعوت به جشن اکران فیلم
30,000,000 ریال
پوستر امضا شده فیلم + تشکر در تیتراژ پایانی فیلم +اهداء تابلو فرش+ دعوت به جشن اکران فیلم
50,000,000 ریال
پوستر امضا شده فیلم + تشکر ویژه در تیتراژ پایانی+ هزینه تور 3 روزه به جزیره زیبای کیش برای دو نفر+ دعوت به جشن اکران فیلم

در باره پروژه

"در کشور ما روزانه 12 نفر در صف انتظار برای دریافت عضو پیوندی فوت می‌کنند. در سالی که گذشت، اگر اعضای نیمی از افرادی که دچار مرگ مغزی شدند با رضایت اولیای دم اهدا می‌شد، کسی جان خود را به دلیل نبود عضو پیوندی از دست نمی‌داد!"

پوستر ۳

خاطرم هست روزهایی که برای تحقیق درخصوص مرگ مغزی و اهدا عضو به بیمارستان منتصریه ی مشهد رفت و آمد داشتم، پنهانی شاهد حال و هوای همراهان بیمار مرگ مغزی و در فاصله ای نه چندان دور، بیماران منتظر برای پیوند عضو بودم.

اهدا عضو اتفاقی است درام گونه که در همسایگی مرگ مغزی فرصت بروز می یابد و اگر اتفاق بیفتد، به بیمارانی که لبه ی تیغ ایستاده اند زندگی دوباره خواهد بخشید، اما برای خانواده‌ای که عزیزشان دچار مرگ مغزی شده، باور این موضوع سخت است زیرا آنها چیزی را که می‌بینند، باور می‌کنند! آنها دستگاه‌های متصل به بیمار را که حاکی از طپش قلب و جریان داشتن زندگی است را باور دارند!

۶۱


مرگ مغزی، جدالی سخت وتلخ اما زندگی بخش...

دیدن تمام این موارد موجب شد تا از زوایای مختلفی مسئله "مرگ مغزی" را مورد بررسی قرار دهم. در مرحله تحقیق، صحبت و مشاوره با جناب آقای دکتر خالقی، مسئول بخش اهدا عضو بیمارستان منتصریه مشهد، و همچنین ملاقات دلگرم کننده با سرکار خانم کتایون نجفی زاده ،ریاست محترم انجمن اهداء عضو ایران، سبب شد تا نسبت به ابعاد مختلف موضوع اشراف کامل پیدا کنم.

ضمن تحقیق بیشتر متوجه شدیم که انتقال احساسات در پی انتقال عضو، موضوعیست که به لحاظ علمی در دست بررسی است و فرضیه ای است که امکان اثبات آن وجود دارد و این شروعی شد برای شکل گیری پروژه ی "تداوم".

۷۴۱


"تداوم" فیلم کوتاهی‌ است با محوریت اهدا عضو، به تهیه کنندگی"ریحانه مرتضایی نیا" و نویسندگی و کارگردانی "امیر صدیق" که در مراحل پیش تولید می باشد. فیلم به دختر و پسری خردسالی می پردازد که در قالب دهنده و گیرنده عضو، ناخواسته و از طریق قطعه ای موسیقی، باورهای پدر دخترک در خصوص مرگ را به چالش می کشد.

st


معرفی عوامل فیلم:

تهیه کننده: ریحانه مرتضایی نیا

نویسنده و کارگردان: امیر صدیق رحیم آبادی

مشاور پروژه: محمد صابری

مشاور کارگردان: علیرضا صادقی

مدیر تصویربرداری: رضا عزیز فرخانی

صدابردار: جواد قربانی

تدوین: عاطفه شکفته

آهنگساز: جواد رحیمی نژاد

منشی صحنه: لیدا صادقی

طراح گریم: اعظم عزیزی

طراح صحنه: سعیده عزیزی

طراح لباس: الهام پرهیزگار

مدیرصحنه: احسان حقی

پوستر عوامل


  امیر صدیق

  متولد : رودسر- 1362 / مدرک دکترای حرفه ای پزشکی/ فارغ التحصیل انجمن سینمای جوانان مشهد/ عضو انجمن خوشنویسان ایران/ مدیرمسئول و سردبیر نشریه فرهنگی هنری "تاصبح" / طراح و ایده پرداز المان های شهری خانه هنرمندان مشهد

  ریحانه مرتضایی نیا

  متولد:مشهد / دارای مدرک کارشناسی ورانشناسی تربیتی و کارشناسی ارشد جامعه شناسی از دانشگاه فردوسی/ فارع التحصیل انجمن سینمای جوان مشهد / فارغ التحصیل انجمن خوشنویسان مشهد / عضو مشاوران جوان شهرداری مشهد فعالیت فیلمسازی: - دستیار کارگردان در فیلم "خسوف" -کارگردان فیلم کوتاه "چشم خواب" -تهیه کننده فیلم کوتاه "تداوم"

  رضا عزیزی فرخانی

  ۲۷ساله / شروع کار فیلمبرداری از سال ۸۹ فعالیت های فیلمسازی: برای شبکه نشنال جغرافیابه کارگردانی کمیل سهیلی (this is the world's most expensive spice )مستند برای شبکه نشنال جغرافیابه کارگردانی کمیل سهیلی (old windmills) مستند . .سریال رئال انیمیشن قصه های دوستی ها به کارگردانی احمد امدادی سریال خونه به خونه به کارگردانی امیرراطهر سهیلی مستند تولد سرد به کارگردانی کمیل سهیلی

  عاطفه شکفته

  ليسانس فيلم سازي -تدوين شروع كار از سال ١٣٨٩ فعالیت های سینمایی: تدوین فیلم های: علي باغبانباشي اثر جمشيد مجددي باچوخه اثر جمشيد مجددي سردو گرم اثراحمد شادكامي خالو جمعه اثر احمد شادكامي مجموعه مستند انقلاب ٥٧ اثر جمشيد مجددي جاده ولايت اثر احمد صراف يزدي تفنگ دره اثر اقاي نظري زاده اخر خط اثر جمشيد مجددي مجموعه تلويزيوني برنامه جوان اثر محمد قندي مجموعه تلويزيوني در مسير زندگي اثر اقاي قرايي به عشق رضا اثر رضا سالار

  نظر دهید

  نکته: فیلدهایی که با ستاره مشخص شده اند ضروری هستند.