حامی جو چه خبر؟

مهرداد اسکویی از پایان مرحله چاپ و صحافی « کتاب کودکی» جلد اول ، «عکس های کودکان دوره قاجار» ، و آغاز ارسال برای سفارش دهندگانی که کتاب را در سایت حامی جو پیش خرید کردند، خبر می دهد ...

16 اسفند 1399

دسته بندی : اخبار

مهرداد اسکویی در صفحه اینستاگرام خود خبر مربوط به آماده شدن کتاب کودکی پروژه موفق حامی جو، جهت ارسال به حمایت کنندگان به ترتیبی که پیشتر اعلام نموده بود یعنی اولویت ارسال به شرکت ها و مجموعه هایی که با تعداد بالا پیش خرید نموده بودند جهت امکان ارائه هدایای عید نوروز و سپس سایر حمایت کنندگان، را منتشر کرد که به شرح زیر می باشد:

چاپ و صحافی « کتاب کودکی» جلد اول ، «عکس های کودکان دوره قاجار» ، به پایان رسید و از فردا پروژه آماده سازی و ارسال آن برای سفارش دهندگانی که کتاب را در سایت حامی جو پیش خرید کردند ، انجام می شود. سپاسگزارم از همکارانم در انجام این پروژه . سمیه امیری و دکتر ناصر فکوهی. سهیلا شمس و پریسا اسکویی. و دوستانم در نشر اتفاق؛ موژان محقق ، مسعود شهریاری و قارن سواد کوهی. از یکایک دوستان پشتیبانی کننده و نیز دوستان همراه در «حامی جو »به خصوص شیما صابری و فریدون کورنگی نیز سپاسگزاریم. در اردیبهشت ماه هزار و چهارصد شمسی جلد دوم کتاب کودکی«عکس های کودکان در سال های هزار و سی صد و چهار تا هزار سی صد و بیست شمسی» برای پیش فروش در پلتفرم حامی جو ارائه خواهد شد. متاسفانه از هزار جلد چاپ نخست ، کتاب کودکی جلد اول،نسخه ای برای ارائه به کتابفروشی ها باقی نماند و همه نسخه ها پیش فروش شد. از دوستانی که در دایرکت پیام می دهند برای خرید، باید بگوییم که فعلا نسخه ای برای خرید موجود نیست. سپاسگزاری خود را به تمامی همراهان اعلام می داریم و با اشتیاق بر کار روی کتاب کودکی « جلد دوم» متمرکز می شویم.

برای مشاهده صفحه پروژه « کتاب کودکی» در سایت حامی جو اینجا کلیک کنید