حامی جو چه خبر؟

مسابقه عکاسی عکس زیست تمدید شد

08 آذر 1399

دسته بندی : اخبار

 

زمان ارسال عکس های مسابقه عکس زیست تا 11 آذرماه تمدید شد . شما می توانید تصاویر خیابانی و طبیعت خود را با توجه به شرایط اعلام شده قبلی ارسال نمایید. همانطور که پیش تر اعلام شد شرکت برای عموم آزاد است

شرایط و قوانین

1: عکس های ارسالی می‌بایست در خصوص دو موضوع "خیابانی" و یا "طبیعت" باشد.

2: هر شرکت کننده مجاز به ارسال یک اثر می‌باشد. 

3: فرمت عکس های ارسالی می‌بایست JPG باشد.

4: هزینه شرکت در مسابقه 10.000 تومان می‌باشد. 

تذکر: بعد از واریز، تصویر فیش را به همراه عکس مسابقه به ایمیل حامی جو ارسال نمایید.  

 

برای پرداخت هزینه ثبت نام اینجا کلیک کنید 

مهلت شرکت در مسابقه  پایان یافته است

 

5: پس از بررسی آثار توسط حامی جو، 9 اثر برگزیده در اینستاگرام رسمی حامی جو به آدرس hamijoo قرار می‌گیرد. و شرکت کنندگان برتر باید با جمع آوری بازدید بیشتر برای عکس خود، شانس برنده شدن را افزایش دهند.

6: سه عکسی که بیشترین میزان Reach را دریافت کند، به عنوان سه اثر برتر شناخته می‌شود.

7: به نفرات اول تا سوم به ترتیب مبلغ: 500، 250 و 150 هزار تومان تعلق می‌گیرد. 

8:  در صورتی که محرز شود عکس ارسالی متعلق به فرد شرکت کننده نیست و توسط فرد دیگری گرفته شده است ، آن عکس از مسابقه حذف می گردد. و در صورتی که بعد از اعلام برندگان آن عکس در لیست منتخبین باشد فرد نمی تواند ادعای حقوق برندگان را نماید و فکس شرکت کننده چهارم به عنوان فرد منتخب معرفی می شود. 

9:  شرکت کنندگان عزیز می‌بایست عکس به همراه مشخصات شخصی (نام، نام خانوادگی و شماره موبایل) و فیش واریزی را به آدرس ایمیل زیر با عنوان مسابقه عکاسی ، ارسال نمایند.

Hamijoo.com@gmail.com

هدف برگزاری مسابقه

این روزها با پیشرفت تکنولوژی، عکاسی محدود به  عکاسان متخصص و دارای دوربین های حرفه ای  نیست و همه ما می توانیم با گوشی های همراه نیز به ثبت لحظه های ناب بپردازیم  

البته این بدین معنا نیست که همه ما را عکاس می نامند و عکاسی حرفه ای قطعا نیاز به دانش و کسب تجربه دارد. اما نگاه شمامی تواند به یک موضوع منجر به خلق یک تصویر ماندگار شود.

بنابراین مخاطبین ما در این مسابقه فقط عکاسان حرفه ای نیستند.

همه شما می توانید ما را در تصاویری که از طبیعت و یا خیابان ثبت نمودید، شریک کنید. و بهترین عکستان را در دو موضوع "خیابانی" و یا "طبیعت" برای شرکت در مسابقه برای ما بفرستید.

هدف ما در این مسابقه عکاسی تکنیکی و حرفه ای نیست بلکه نگاه شما به موضوع و ثبت لحظه مرتبط با موضوع اگر خلاقانه باشد در لیست انتخاب حامی جو قرار می گیرد و سپس برای داوری از سوی مردم در پیج قرار خواهیم داد.

مبالغ دریافتی از ثبت نام کنندگان اگر از 900 هزارتومان بیشتر شود به جوایز ریالی به نسبت مشخص فعلی اضافه خواهد شد. بنابرای این رقابت منفعت مالی برای حامی جو نخواهد داشت

 

تغییرات در برنامه زمانبندی