حامی جو چه خبر؟

مرحله چاپ «کتاب پنجاه‌وپنج/01» در هفته پایانی مهرماه 1400 آغاز می شود

24 مهر 1400

دسته بندی : اخبار

 

مهرداد اسکویی خبر آغاز مرحله چاپ کتاب پنجاه و پنج/ 01 را در هفته پایانی مهرماه 1400 در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که به شرح زیر می باشد:


خوشحالم. امروز مسعود شهریاری ، ناشر عزیزم ، نمونه های چاپی کتاب پنجاه و پنج ( یاداشتهایی ناصر فکوهی بر عکس های من از چهره‌های فرهنگ، هنر، علم و ادب ایران)
را آورد که چاپ و نمونه کاغذ را تایید کنیم. کتاب ، اول هفته می رود برای چاپ. هیجان داریم. معمولا اولین ها در شروع یک مجموعه ، ترسی شفاف با خود به همراه دارند. این روزها که با دکتر ناصر فکوهی و مسعود شهریاری و سهیلا شمس و پریسا اسکویی داریم روی کتاب پنجاه و پنج - جلد دوم کار می کنیم، چشم انتظار نسخه نهایی جلد اول هستیم تا مراقبت مان را از جلد های بعد بیشتر کنیم. حضور مسعود شهریاری البته خیالم را همیشه راحت می کند. و ممنونم از موژان محقق، خشایار فهیمی، قارن سوادکوهی، شبنم خاکی، حمیدرضا فطوره‌چیان، سهیلا شمس ، پریسا اسکویی و بویژه دوست و استاد عزیزم؛ دکتر ناصر فکوهی. کتاب پنجاه و پنج در آبان ماه هزار و چهارصد به دست کسانی که پیش خرید کردند خواهد رسید. تلاش کردیم تعداد نسخه‌های معدودی از این کتاب را به کتابفروشی‌ها برسانیم، تا علاقمندانی که پیش خرید نکرده‌اند نیز بتوانند به کتاب دسترسی داشته باشند.
 

پی نوشت: به محض اتمام این مرحله کتابها توسط مجموعه اتفاق و جناب مهرداد اسکویی برای کسانی که در وبسایت حامی جو اقدام به پیش خرید نموده اند، ارسال می شود.

لازم به ذکر است پیش از ارسال جهت دریافت آدرس دقیق حمایت کنندگان با آنها تماس گرفته می شود. 

برای مشاهده صفحه پروژه در حامی جو اینجا کلیک کنید