حامی جو چه خبر؟

محمد مصطفی ملک بازیگر تئاتر و مدیرمسئول گروه آرت تراپی مردمک در سکانس سوم از داستان حضورش در عرصه تیاتر می گوید.

15 اردیبهشت 1399

دسته بندی : اخبار

برای مشاهده ادامه ویدئو اینجا کلیک کنید

محمدمصطفی ملک، متولد ۲۷ مرداد ۷۳ است. بیزینس کوچ حرفه ای و مدیر موسس گروه آرت تراپی مردمک است.
به عنوان بازیگر در نمایش های یک خاطره،یک مونولوگ،یک فریاد و یک نیایش (VDAY 2016 TEHRAN) - بهمن ماه ۹۴، ماهی سیاه کوچولو - بهمن ماه ۹۴ ، هملت در روستای مردوش سفلی - مردادماه ۹۵ ، شازده کوچولو - دی ماه ۹۵ ، مترسک - مرداد ماه ۹۷ ، فیلم تئاتر: اماگلدمن "آنگونه که من زیستم" - دی ماه ۹۷ ، تله تئاتر: آموزگاران - مرداد ۹۸ حضور داشته است.. 
همه بهش میگن:کلا منتظریم کار های عجیب غریب رو صحنه ازت ببینیم و می بینیم.

پینوشت 1: برنامه سکانس کاری از علی جعفریان با همراهی پدرام قره باغی و سینا مرادی و سحر محمدزاده با حمایت حامی جو در روزهای دوشنبه هرهفته ساعت 22 در شبکه های اجتماعی حامی جو منتشر خواهد شد.

پینوشت 2: اگر شما هم می خواهید میهمان این برنامه باشید و از رویای خود و همه سختی هایی که برای رسیدن به آن پشت سر گذاشتید و یا کماکان در این مسیر با سختی ها دست و پنجه نرم می کنید،برای روایت زندگی تان به ما اطلاع دهید.

داستان همه شما می تواند به یک زندگی رنگی تازه ببخشد. و پیام آن این است مشکلات در زندگی همه ما وجود دارد اما من راه عبور از آن را یافته ام. تو هم می‌توانی امتحان کنی.

#سکانس #برنامه_سکانس #داستان_من#رویای_من #حامی_جو #کراودفاندینگ#تامین_سرمایه_جمعی #حامیجو #علی_جعفریان#پدرام_قره_باغی #سینا_مرادی#سحر_محمدزاده #محمد_مصطفی_ملک