حامی جو چه خبر؟

فرید طهماسبی با ساخت فیلم 60 ثانیه ای در دوران دبیرستان به دنیای فیلم سازی قدم گذاشته است، داستان او را در سکانس پنجم بشنوید

29 اردیبهشت 1399

دسته بندی : اخبار

برای مشاهده ادامه ویدئو اینجا کلیک کنید

فرید طهماسبی متولد ۱۳۷۳و فارغ التحصیل رشته ی سینما از  دانشگاه هنر تهران است. او در سال ۹۶فیلم کوتاه من روباه ام را کارگردانی و فیلمبرداری کرد. سپس در سال 97 در دوره ی کمپ استعداد دارالفنون جشنواره بین المللی فجر پذیرفته شد و در ضمن این دوره در ورکشاپ های بسیاری از اساتید داخلی و خارجی از جمله الیور استون شرکت کرد. در سال 98 برای فیلمبرداری فیلم کوتاه آیسان به کارگردانی مهرشاد خردمندی برنده ی جایزه بهترین فیلمبرداری دهمین جشن مستقل فیلم کوتاه ایران شد. او در تابستان 98 در قالب پروژه ی مشترک دانشگاه بابلزبرگ و دانشگاه هنر تهران یک فیلم مستند را در برلین فیلمبرداری کرد و هم اکنون در صدد ساخت دومین فیلم کوتاه خود می باشد.

برنامه سکانس کاری از علی جعفریان با همراهی پدرام قره باغی و سینا مرادی و سحر محمدزاده با حمایت حامی جو در روزهای دوشنبه هرهفته ساعت 22 در شبکه های اجتماعی حامی جو منتشر خواهد شد. 

اگر شما هم می خواهید میهمان این برنامه باشید و از رویای خود و همه سختی هایی که برای رسیدن به آن پشت سر گذاشتید و یا کماکان در این مسیر با سختی ها دست و پنجه نرم می کنید،برای روایت زندگی تان به ما اطلاع دهید. 

داستان همه شما می تواند به یک زندگی رنگی تازه ببخشد. و پیام آن این است مشکلات در زندگی همه ما وجود دارد اما من راه عبور از آن را یافته ام. تو هم می‌توانی امتحان کنی.

#سکانس#داستان_من#رویای_من #حامی_جو#کراودفاندینگ#تامین_سرمایه_جمعی #حامیجو#علی_جعفریان #پدرام_قره_باغی#سینا_مرادی#سحر_محمدزاده #فرید_طهماسبی