حامی جو چه خبر؟

شیما صابری مدیر وبسایت حامی جو از روند یکسال گذشته و افزوده شدن دسته بندی "نوآوری و فناوری" و پیوستن حامی جو به دنیای Physical NFTمی گوید ...

29 خرداد 1401

دسته بندی : اخبار

صحبتی با شما 

من شیما صابری، مدیر وبسایت حامی جو، برای مدتی که پروژه جدید در وبسایت منتشر نشد، لازم و ضروری دانستم تا در یک ویدیو با شما صحبتی کنم. و بسیار خوشحالیم با پیامهای خود در این مدت، ما را برای ادامه مصمم تر نمودید. 

امیدواریم برای ادامه مسیر بتوانیم از این همراهی و دلگرمی بهره مند شویم. 

این روزها در وبسایت حامی جو شاهد اتفاقات جدید هستیم مانند اضافه شدن دسته بندی "نوآوری و فناوری" که بسیار برای ما باعث افتخار می باشد تا فعالین این حوزه از این پس همانند هنرمندان بتوانند تامین سرمایه ایده های خود را در وبسایت انجام دهند و امیدوارم شاهد اتفاقات خوب باشیم اگرچه بر ما پوشیده نیست که مردم میهنم این روزها به دلیل مشکلات اقتصادی روزهای نه چندان خوش و البته سخت را سپری می کنند. امیدواریم بتوانیم با همراهی و همدلی یکدیگر در راستای زنده ماندن ذهن های خلاق که موجب پیشرفت و توسعه و البته آبادانی کشور می شود، قدمی هر چند کوچک برداشته باشیم. 

همچنین قصد داریم آگاهی رسانی درخصوص این شیوه تامین سرمایه جمعی را در بین فعالین حوزه "معماری" نیز گسترش دهیم. این دسته بندی پیشتر در وبسایت حامی جو وجود داشت اما ما اقدامی در راستای دعوت به شکل فراخوان و پیوستن این گروه خلاق نداشتیم. و قصد داریم در سال پیش رو نسبت به آگاهی این گروه اقدامات آگاهی رسانی جهت تعریف کمپین های کراودفاندینگ را قدم های موثری را برداریم. لطفا در این راستا شما نیز ما را همراهی کنید. در صورت نیاز جلسات مشاوره اختصاصی برای پروژه ها نیز خواهیم گذاشت.

خیلی دوست داشتیم خبر پیوستن حامی جو به دنیای Physical NFT را در شرایطی اعلام کنیم که حداقل شرایطی برای شادی مهیا باشد. به هر ترتیب به زودی برای شما از این مهم بیشتر خواهیم گفت. و امیدواریم شما نیز با بررسی وبسایت و اعلام نظرات خود، ما را در مسیر رفع ایرادات و البته بهینه کردن خدمات خود یاری کنید. 

پاینده و سرافراز باشید

برای مشاهده ویدیو مصاحبه اینجا کلیک کنید