حامی جو چه خبر؟

رونمایی از پوستر و تریلر مستند کامی که پیش تر با نام فرزند تنها در حامی جو تامین سرمایه شد

17 آذر 1398

دسته بندی : اخبار

رونمایی از پوستر و تریلر مستند کامی پروژه موفق حامی جو به کارگردانی میترا ابراهیمی. این مستند نخستین نمایش خود را در سیزدهمین جشنواره بین المللی سینما حقیقت خواهد داشت.مستند کامی در بخش مستند خارج از مسابقه با 15 اثر دیگر رقابت می کند. برای مشاهده خبر کلیک کنید

حامیان حامی جو این پروژه را با اسم فرزند تنها می شناسند. این درحالیست که نام آن تغییر یافته است.این مستند تلاش می کند به درونیات و خلوت کامیار شاپور احترام بگذار و وی را فارغ از فرزند فروغ فرخزاد و پرویز شاپور به عنوان هنرمندی مستقل با رویا و آرمان شخصی معرفی کند. این فیلم روایتی از زندگی روزمره کامیار است که همانند همه انسانها دل مشغولی های خود را دارد و به دنبال شعار و پیام های کسل کننده نیست.

صفحه پروژه در حامی جو که برای کمپین تامین سرمایه تعریف شده بود را بازدید کنید 

همانطور که در اخبار قبلی از این پروژه اعلام کردیم، مستانه مهاجر تدوین این مستند را به عهده گرفت و سایر عوامل عبارتند از : 

تهیه کننده : پیمان قاسم خانی 

تصویربردار: سعید صالحی 

صدابردار: ریحان میرخانی

آهنگساز: پریا قاسم خانی

پی نوشت 1: حامیان پروژه می توانند در اولین نمایش این مستند به تماشای آن بنشینند.همچنین اخبار مربوط به این پروژه را در صفحه پروژه در سایت حامی جو دنبال کنید.

‎چهارشنبه 20 آذر

‎ساعت 14

سالن 4

پردیس سینمایی چارسو

خرید بلیت تک‌سانس، از طریق گیشه و سینما تیکت امکان پذیر است.

پی نوشت 2: در سیزدهمین جشنواره بین المللی سینما حقیقت، 4 پروژه موفق حامی جو در بخش های مسابقه مستندهای کارآفرینی، فیلم‌های کوتاه مسابقه ملی،خارج از مسابقه، مسابقه ملی مستندهای بلند حضور خواهند داشت.

 

#فرزند_تنها #مستند_کامی #میترا_ابراهیمی#سیزدهمین_جشنواره_بین_المللی_سینما_حقیقت#حامیجو#حامی_جو#کراودفاندینگ#تامین_سرمایه_جمعی