حامی جو چه خبر؟

رونمایی از تیزر و پوستر « مستند قیچی » به کارگردانی الناز دیبا و معرفی آیتم جدید “حمایت تخصصی” که اخیرا دربخش حمایت از پروژه ها در سایت حامی جو فعال گردیده است.

17 آذر 1398

دسته بندی : اخبار

رونمایی از  تیزر و پوستر « مستند قیچی » به کارگردانی الناز دیبا و معرفی آیتم جدید “حمایت تخصصی” که اخیرا دربخش حمایت از پروژه ها در سایت حامی جو فعال گردیده است.

کمپین کراودفاندینگ این مستند در حامی جو موفق نبود اما دلیل معرفی این پروژه وجود یک حمایت تخصصی در لیست حمایت کنندگان می باشد. همانطور که مستحضرید سایت حامی جو از ابتدای پاییز با نسخه جدید خود فعالیت خود را از سر گرفت. در نسخه جدید یک امکان جدید به نحوه حمایت از پروژه ها اضافه گردیده است. و آن هم حمایت تخصصی است. شما می توانید با تخصص خود از یک پروژه در سایت حامی جو حمایت کنید اگر صاحب پروژه در زمان تعریف صفحه پروژه این مورد را در بخش وضعیت مالی در زمان شرح آیتم هایی که منجر به سرمایه مورد نیاز جهت ساخت اثر گردیده است ، فعال نماید. فرد حمایت کننده می پذیرد با انتخاب این گزینه بدون دریافت هزینه آن بخش از کار را به عهده گیرد و نقش یکی از عوامل پروژه را می گیرد.

در زمان معرفی و اطلاع رسانی کمپین تامین سرمایه مستند قیچی، زهره علی اکبری بخش صداگذاری آن را به عهده گرفت. بدون دریافت دستمزد و در لیست حمایت کنندگان تخصصی پروژه قرار گرفت. البته در آن زمان سایت حامی جو این امکان را برای پروژه ها فراهم ننموده بود. لذا بسیاری از پروژه ها با چنین حمایتی روبرو شده بودند. 

و ما صرفا اخبار پیوستن افراد به پروژه ها را درج می کردیم. 

زهره علی اکبری از دلایل حمایتش از مستند قیچی می گوید: یکسری پروژه ها سوژه جذابی دارند و به نظر میاد تا حد توان کمک کردن به آنها ارزش دارد. یک اثر بلند مدت در اجتماع حاصل ساخت آن می باشد. من در زمانی که ویدئوی کراودفاندینگ این مستند را دیدم با کارگردان ارتباط گرفتم و صحبت های اولیه صورت گرفت و بنده متوجه شدم، موضوع تنها یک دغدغه شخصی برای کارگردان ندارد بلکه انگیزه اصلی ایشان بیان یک مشکل در اجتماع به نام قصور پزشکی است. بنابراین تصمیم گرفتم به تیم بپیوندم. 

اگر بخواهیم برخی از پروژه های حامی جو را که از حمایت تخصصی بهره برده اند نام ببریم عبارتند از : پیوستن جناب پوریا حیدری تهیه کننده سینما به پروژه در اتاق انتظار (شهریور) ،  خانم مستانه مهاجر به عنوان تدوینگر مستند فرزند تنها (کامی) ، خانم رخشان بنی اعتماد به عنوان مشاور مستند در جستجوی فریده، پویان آقابابایی و آیه حیدری در بخش نور و طراحی پوستر به پروژه نمایش ، و خانم بهدخت ولیان به عنوان دوبلر نقش اصلی انیمیشن پوران و ...

از این پس شما نیز می توانید در لیست حمایت کنندگان قرار بگیرید. 

برای مشاهده شرایط و قوانین حمایت تخصصی برای صاحب پروژه و حامی کلیک کنید.

پی نوشت 1: رونمایی از تریلر و پوستر مستند قیچی به کارگردانی الناز دیبا. 

این مستند نخستین نمایش خود را در سیزدهمین جشنواره بین المللی سینما حقیقت در بخش مسابقه ملی مستندهای کوتاه خواهد داشت و با 26 اثر دیگر رقابت می کند.

حامیان پروژه می توانند در اولین نمایش این مستند به تماشای آن بنشینند.همچنین اخبار مربوط به این پروژه را در صفحه پروژه در سایت حامی جو دنبال کنید.

‎دو‌شنبه 18 آذر

‎ساعت 15

سالن یک

پردیس سینمایی چارسو

-------------------------

‎پنجشنبه 21 آذر

‎ساعت 19

‎سالن 6

پردیس سینمایی چارسو

خرید بلیت تک‌سانس، یک ساعت مانده به نمایش از طریق گیشه و یک روز قبل از نمایش به صورت آنلاین از سایت سینما تیکت امکان پذیر است.

پی نوشت 2: در سیزدهمین جشنواره بین المللی سینما حقیقت، 4 پروژه موفق حامی جو در بخش های مسابقه مستندهای کارآفرینی، فیلم‌های کوتاه مسابقه ملی،خارج از مسابقه، مسابقه ملی مستندهای بلند حضور خواهند داشت.

پی نوشت 2: این مستند درباره قصور پزشکی است. درباره زنی است که همسرش او را بخاطر بیماری اش ترک کرده و بنیان خانواده اش از هم می پاشد. بعد از تحمل 13سال درد و از دست دادن سلامتی اش در سال 96 با عکسبرداری از شکمش متوجه جاماندن جسمی 15 سانتی متری ازعملی که سال 84 متحمل شده بود شدند، دختر او برای پیگیری شکایت به ارگانهای وابسته مراجعه می کند اما...

برای مشاهده صفحه پروژه در سایت حامی جو کلیک کنید

 #رویای_آب#این_داستان_یک_مبارزه_است#سیزدهمین_جشنواره_بین_المللی_سینما_حقیقت#حامیجو#حامی_جو#کراودفاندینگ#تامین_سرمایه_جمعی