حامی جو چه خبر؟

رونمایی از تریلر مستند رویای آب همزمان با نخستین اکران در سیزدهمین جشنواره بین المللی سینما حقیقت

17 آذر 1398

دسته بندی : اخبار

رونمایی از تریلر مستند رویای آب پروژه موفق حامی جو به کارگردانی محمد واعظی. 

این مستند نخستین نمایش خود را در سیزدهمین جشنواره بین المللی سینما حقیقت خواهد داشت.

مستند رویای آب در بخش مستند کارآفرینی با 12 اثر دیگر رقابت می کند.

کمپین کراودفاندینگ این مستند با 205 حمایت کننده توانست جایگاه دوم پروژه های حامی جو از نظر بیشترین تعداد حامی را کسب کند.

این مستند روایتگر محمد، یک کشاورز زاده اهل قائن در خراسان ‌جنوبی است که می‌خواهد با راه اندازی یک کسب و کار نوین (استارتاپ) راه حلی برای بحران کم آبی در سرزمین پدری اش بیابد. سرزمینی که تمامی قنات‌هایش خشک شده و زعفران، محصول اصلی آن نیز در خطر نابودی است.

عوامل تولید مستند «رویای آب» عبارتند از: پژوهشگر،کارگردان، تهیه کننده: محمد واعظی، تصویربردار: محمد واعظی، صدابردار: محمد واعظی، صداگذار:پیمان کشاورز،تدوینگر:سینا مهدوی،محمد واعظی،گوینده متن: محمد قئم پناه،  عکاس:محمد واعظی.

صفحه پروژه در حامی جو که برای کمپین تامین سرمایه تعریف شده بود را بازدید کنید 

‎سه‌شنبه ۱۹ آذر

‎ساعت ۱۶

سالن ۵

پردیس سینمایی چارسو

-----------------------

‎جمعه ۲۲ آذر

‎ساعت ۱۴

‎سالن ۵‌‌

پردیس سینمایی چارسو

 حامیان پروژه می توانند در اولین نمایش این مستند به تماشای آن بنشینند.خرید بلیت تک‌سانس، یکساعت مانده به نمایش از طریق گیشه امکان پذیر است.

لازم به ذکر است  در سیزدهمین جشنواره بین المللی سینما حقیقت، 4 پروژه موفق حامی جو در بخش های مسابقه مستندهای کارآفرینی، فیلم‌های کوتاه مسابقه ملی،خارج از مسابقه، مسابقه ملی مستندهای بلند حضور خواهند داشت.

برای اطلاع  از سایر سانس های فیلم ها کلیک کنید

 

#رویای_آب#این_داستان_یک_مبارزه_است#سیزدهمین_جشنواره_بین_المللی_سینما_حقیقت#حامیجو#حامی_جو#کراودفاندینگ#تامین_سرمایه_جمعی