حامی جو چه خبر؟

حسن علیزاده کارگردان مستند آقاجان، اکتور سینما درخواست بازگشت مبلغ به حمایت کنندگان را اعلام نمود

24 شهریور 1399

دسته بندی : اخبارکمپین کراودفاندینگ مستند آقاجان، اکتور سینما به کارگردانی حسن علیزاده موفق شد. این پروژه با حمایت 101نفر موفق به جذب 35درصد از سرمایه مورد نیاز خود شد. مبلغ تعریف شده جهت تامین هزینه های تولید و پس از تولید که توسط حسن علیزاده در صفحه پروژه تعیین گردیده بود ، 33.000.000 تومان می باشد و در پایان کمپین 11.720.000 تومان بدست آورده است.
طبق قوانین حامی جو پروژه هایی که بتوانند در پایان کمپین بیش از 25 درصد از سرمایه تعریف شده را جذب نمایند به عنوان پروژه موفق معرفی می گردند و با توجه به آنکه کل مبلغ جذب نگردیده است، صاحب پروژه می بایست تصمیم به دریافت مبلغ و یا بازپس دادن آن به حامیان بگیرد.
حسن علیزاده درخواست بازگشت مبلغ را طی یک ایمیل به حامی جو اعلام نموده است:
با سلام و احترام خدمت مدیریت محترم حامی جو
ضمن سپاس از تلاشهای تیم حامی جو در اجرای موفق کمپین مستند «آقاجان آکتور سینما»، با توجه به پایان کمپین و جذب 35% درصد سرمایه که با الطاف حامیان گرانقدر میسر گردید و ابراز خوشحالی از موفقیت کمپین، از آنجایی که مبلغ جذب شده کمتر از 100 درصد سرمایه مورد انتظار بوده و ممکن است نتوانیم پروژه را در زمان تعیین شده به اتمام رسانده و تقدیم حامیان گرامی نماییم، به جهت احترام به اعتماد حامیان خواهشمند است نسبت به استرداد وجه به حامیان اقدام فرمایید.
با سپاس فراوان
حسن علیزاده

لذا مبالغ حمایت شده طی 15 روز کاری طبق قرارداد فی مابین به حمایت کنندگان باز خواهد گشت.
....................
درباره پروژه آقاجان:
آقاجان علاقمند به بازیگری و قرار گرفتن جلوی دوربین است . البته بازی کردن جلوی دوربین به مفهوم رایج آن مورد بحث ما نیست بلکه وی می خواهد ازین طریق با جهان پیرامون خود ارتباط برقرار کند. این علاقه به حضور جلوی دوربین و همچنین نحوه ارتباط با بیماران مبتلا به صرع دست مایه ساخت مستندی به نام "آقاجان اکتورسینما" گشته ست. مستندی که قرار است نگاه ما را نسبت به بیمارانی که به دلیل این نوع بیماری از ارتباط با جامعه محروم شده اند تغییر دهد ...
برای مشاهده صفحه پروژه اینجا کلیک کنید