حامی جو چه خبر؟

حامی جو همراه با صنعت بازی سازی

22 فروردین 1398

دسته بندی : اخبار

شما میتوانید هزینه ۱۵۰ هزار تومانی ثبت پروژه در پلتفرم حامی جو را با ثبت نام در این کارگاه کراودفاندینگ، پرداخت نکنید!

حامی جو، پلتفرمی ایرانی که از سال ۹۶ با مدیریت جدید فعالیتش را دنبال میکند، درصدد برگزاری کارگاه مقدماتی و پیشرفته کراودفاندینگ است. این کارگاه با همکاری انستیتو ملی بازی سازی روز ۴ اردیبهشت برگزار خواهد شد. هدف از برگزاری این کارگاه، بررسی ساز و کارهای تامین سرمایه جمعی توسط متخصصان این زمینه است. در این کارگاه برنامه نویسان و طراحان بازی با یک پلتفرم ایرانی آشنا شده و در جهت ایجاد یک کمپین موفق همراه باهم، در سرزمینمان قدم برمیداریم. حامی جو، به درخواست دوستداران بازی وارد این حیطه شده است و امیدواریم که با حمایت رهروان این راه، مسیری هموار برای تحقق رویاهای صنعت بازی سازی، پیش رو داشته باشیم.

فعالیت انستیتو ملی بازی سازی به سه بخش فنی، هنری و طراحی بازی تقسیم می شود و فعالیت این مجموعه در جهت تربیت نیروی انسانی متخصص در صنعت بازی سازی است. همکاری این مجموعه با حامی جو راه بازی سازان را هموار می کند تا یک کمپین موفق در کشورمان تشکیل دهند.

با ایمان حسن زاده (بازی ساز)، امید فتح الله زاده (برنامه نویس بازی) و امیر گلخانی (روزنامه نگار بازی) همراه شدیم و نظراتشان را در رابطه با پلتفرم های کراودفاندینگ و تجربیاتشان جویا شدیم.

براساس گفتگوها با این دوستان و همچنین  نشست های گسترده با دوستداران بازی، حامی جو تصمیم به برداشتن قدمی برای هموار کردن مسیر صنعت بازی سازی، گرفته است. اولین قدم که میتوان آن را اصلی ترین هم دانست، آشنایی با مفهوم کراودفاندینگ است که با مدیریت درست منجر به ایجاد یک کمپین موفق می شود. حال حامی جو با همکاری انستیتو ملی بازی سازی بر آن است تا در کارگاه مقدماتی و پیشرفته کراودفاندینگ، برنامه نویسان، طراحان و دوستداران بازی را با ساز و کارهای کراودفاندینگ آشنا کرده و در ایجاد یک کمپین موفق همراهیشان کند. این کارگاه روز چهارشنبه ۴ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد. بی شک همراهان ما در این مسیر، فرهنگ سازانی هستند که دغدغه توسعه دارند و چه چیزی ارزشمندتر از توسعه؟ در همین راستا، از همکاری انستیتو ملی بازی سازی جهت گسترش فرهنگ کراودفاندینگ، سپاسگزاریم.

سخنران ها:

خیام عسگری (مدرس و تسهیلگر)

زینب تبریزی (منتور)

شیما صابری (مدیر حامی و فعال در زمینه استارت آپ ها)

زمان برگزاری: ۴ اردیبهشت – ۸ صبح تا ۸ شب

مکان برگزاری: تهران، میدان هفت تیر، خ بهار شیراز، خ سلیمان خاطر، نبش کوچه گلزار پلاک ۹۸

تلفن های تماس:

انستیتو ملی بازی سازی: ۸۸۳۰۵۹۰۴ -۰۲۱

حامی جو: ۲۲۷۰۲۸۵۰- ۰۲۱  و ۰۹۱۹۰۳۰۶۵۳۰