حامی جو چه خبر؟

جایزه دوم در بخش فیلم های مستند کارآفرینی سیزدهمین جشنواره بین المللی سینما حقیقت به محمد واعظی کارگردان فیلم «رویای آب» اهدا شد.

25 آذر 1398

دسته بندی : اخبار

به گزارش ستاد خبری سیزدهمین جشنواره بین المللی سینماحقیقت، مهدی باقری و شهاب الدین عادل از اعضای هیات داوری بخش مسابقه فیلم های مستند کارآفرینی برای اعطای جایزه روی سن آمدند. مسعود خوانسازی رییس اتاق بازرگانی تهران نیز آن ها را همراهی کرد.

جایزه سوم این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ 100 میلیون ریال به فیلم «خودکار» به کارگردانی محمد ثقفی تعلق گرفت.

محمد ثققی پس از دریافت جایزه گفت: ممنونم از آقای رفوگران که به من اجازه دادند به زندگی ایشان نزدیک شوم، جلوی دوربین من آمدند و اجازه ساخت این مستند را دادند، جایزه را به همراه و همسرم اهدا می‌کنم.

جایزه دوم در بخش فیلم های مستند کارآفرینی نیز شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ 120 میلیون ریال به محمد واعظی کارگردان فیلم «رویای آب» اهدا شد.

محمد واعظی هم پس از حضور روی صحنه و دریافت جایزه، بیان کرد: امید یک در نیست و احساس این است شاید یک جایی دری وجود داشته باشد.

جایزه اول این بخش نیز شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ 150 میلیون ریال به مهدی گنجی کارگردان فیلم «من می‌خوام شاه بشم» اهدا شد.

مهدی گنجی هم پس از دریافت جایزه گفت: آقای شهیدی‌فر گفتند از خانواده تشکر نکنید، من چند وقت پیش فکر کردم این جایزه را در جشنواره سینماحقیقت می گیرم اما نگرفتم، می‌خواستم از تهیه کننده فیلمم تشکر کنم که نشد اما از او الان در جایگاه همسرم قدردانی می کنم که کم حوصلگی های من و سختی ها را تحمل کرد.

لوح تقدیر این بخش به علی‌اکبر رفوگران شخصیت فیلم «خودکار» ساخته محمد ثقفی و محمد قائم‌پناه شخصیت فیلم «رویای آب» به کارگردانی محمد واعظی تقدیم شد.

مستند رویای آب در مهرماه 97 کمپین تامین سرمایه خود  را با حمایت 205 نفر در سایت حامی جو با موفقیت به پایان رسانید برای مشاهده صفحه پروژه کلیک کنید.