حامی جو چه خبر؟

برند ها و شرکت های حامی طلایی

19 آبان 1399

دسته بندی : اخبار

حامی جو از ابتدای فعالیتش سعی بر آن داشته تا حمایت شرکت ها و برندها را در کنار کمپین های کراودفاندینگ به ثبت برساند. از یک منظر حمایت شرکت ها و برندها به نوعی مسئولیت اجتماعی آنها و از طرفی دیگر همراهیشان مهر تاییدی بر همه گیر بودن و کارامدی کمپین ها و مناسب بودن آن محصول برای اقشار فرهنگی جامعه به حساب می آید .

در طول فعالیت هر کمپین ، صاحبان کمپین ها با مذاکرات و توجیه این شرکت ها و برندها توانسته اند هم حمایت مادی و هم معنوی ایشان را در طول کمپین بهره مند شوند و از این رو حامی جو ، آن دسته از برندهایی که با حمایتشان چه به شکل مادی و یا معنوی باعث بیشتر و بهتر دیده شدن کمپین ها گشته است را با عنوان حامیان طلایی یاد می کند .

بدون شک حمایت و همراهی شرکت ها و برندها در کنار پروژه های فرهنگی و هنری می تواند نویدبخش اتفاقات مثبتی میان بخش اقتصادی و هنری شود. پلی که می بایست در مسیر شفافیت و سلامت ما بین هنرمندان و فعالان حوزه اقتصادی به خوبی شکل بگیرد و مسیر را برای تولید آثار مستقل و با سر منشا مالی شفاف فراهم نماید.

با افتخار اعلام می کنیم تا به امروز مجموعه های محترم زیر از کمپین های مختلف حامی جو حمایت کرده اند و عنوان حامی طلایی بر آنها اطلاق می گردد:

موسسه انسان شناسی و فرهنگ، موسسه فرهنگی و هنری رادنواندیش

مجموعه فرهنگی آرت یونیتی، انجمن سینمای جوانان تبریز

زیورآلات دست ساز قلمزنی سونش ، گروه معماری چم

موسسه خیریه ناربن ، مکتب پناه

و صندوق خیرین خواهران نایین