حامی جو چه خبر؟

برنامه سکانس کاری از علی جعفریان با همراهی پدرام قره باغی و سینا مرادی در روزهای دوشنبه هر هفته ساعت 22 در شبکه های اجتماعی حامی جو

25 فروردین 1399

دسته بندی : اخبار

شنیدن داستان زندگی دیگران به ما در قدمهایی که برای اهداف و برنامه های خودمان برمیداریم راهکارهایی را نشان می دهد و البته شنیدن شکست ها و موفقیت های یکدیگر ما را در گذراندن دوران سخت کمک می کند. و می توانیم بیشتر همدیگر را درک کنیم و کنار هم قرار بگیریم . برای هدف های دیگران نیز ارزش قائل می شویم. 

در سکانس زندگی هر فردی را از زبان خودش در محیط کار و یا زندگی اش می شنوید. بعضی از آنها در شروع راه هستند و برخی در میانه راه . برخی از آنها نام آشنا و برخی دیگر برای شناخته شدن خودشان و کارشان تلاش می کنند .همه ما به دنبال عبور از موانع و یافتن راهی برای رسیدن به هدفی که در ذهنمان تجسم کردیم هر روز تلاش می کنیم. شاید راه حل شما در یکی از این داستان ها نهفته باشد. پس با ما همراه شوید. 

برنامه سکانس کاری از علی جعفریان با همراهی پدرام قره باغی و سینا مرادی با حمایت حامی جو در روزهای دوشنبه هر هفته ساعت 22 در شبکه های اجتماعی حامی جو منتشر خواهد شد. 

پینوشت: اگر شما هم می خواهید میهمان این برنامه باشید و از رویای خود و همه سختی هایی که برای رسیدن به آن پشت سر گذاشتید و یا کماکان در این مسیر با سختی ها دست و پنجه نرم می کنید ، بگویید به ما اطلاع دهید. 

داستان همه شما می تواند به یک زندگی رنگی تازه ببخشد. و پیام آن این است مشکلات در زندگی همه ما وجود دارد اما من راه عبور از آن را یافته ام. تو هم می توانی امتحان کنی.

...............................................

راه های ارتباطی : 

مدیر طرح علی جعفریان : شماره واتس اپ 09017155737  و آیدی اینستاگرام : @ali.jafarian_

ایمیل : hamijoo.com@gmail.com  و یا شماره واتس اپ : 09190306530 حامی جو 

...............................................

#سکانس #برنامهسکانس #داستانمن #رویایمن #حامیجو #کراودفاندینگ #تامینسرمایهجمعی #حامیجو #علیجعفریان #پدرامقرهباغی #سینامرادی