حامی جو چه خبر؟

اضافه شدن 4 آیتم پر کاربرد به دو بخش صفحه پروژه و پروفایل کاربران

04 بهمن 1399

دسته بندی : اخبار

در سال ۹۷ وبسایت حامی جو متناسب با تجربه های حاصل از ۴ سال فعالیت خود در حوزه کراودفاندینگ، طراحی جدیدی برای وبسایت ارائه داد. و کاستی های مربوط به بخش ثبت پروژه و اطلاعات ارائه شده در راستای معرفی یک پروژه تا حد زیادی رفع شد و در حال حاضر با بروزرسانی های مداوم سعی بر افزایش آیتم های کارآمد، بهبود و رفع مشکلات آیتم های موجود دارد که حاصل دریافت تجربه کاربران استفاده کننده وبسایت است. 

در آخرین بروزرسانی موارد زیر در بخش های اعلامی افزوده شده است:

1.امکان محدودیت در انتخاب تعداد حمایت کنندگان از یک پکیج در ردیف پاداش ها برای صاحبان پروژه فراهم شده است. این آیتم در وهله اول موجب ایجاد جذابیت برای حمایت کنندگان به لحاظ برخی ویژگی های یک پاداش می شود. صاحب پروژه در زمان تعریف پاداش ها، تنوع زیادی در پکیج ها ایجاد می کند و متناسب با مبلغ حمایت، پاداش ها ارائه می شود و حال این امکان فراهم شده است که صاحب پروژه یک پکیج را تنها برای یک تعداد محدود حمایت کنندگان درنظر بگیرد. چرا که در بسیاری مواقع شاهد بودیم خواسته حمایت کنندگان در پرداخت مبالغ حمایتی بالا، اختصاص پاداش هایی ویژه که گاهی منحصر به یک یا دو نفر می شود، می باشد. در بعضی اوقات نیز شما با توجه به تعداد مشخصی از یک محصول که بعنوان پاداش حمایت کننده درنظر گرفته اید، می توانید این محدودیت را اعمال کنید. به طور مثال از یک تابلو نقاشی یا یک مجسمه تنها 4 مورد موجود است. با اعمال محدودیت عدد 4 برای یک پکیج که شامل این پاداش است، با حمایت 4 نفر، آن پکیج غیرفعال می شود.2. درج تعداد حمایت از هر پکیج در ردیف پاداش های پروژه در صفحه پروژه اعمال شده است. معمولا طرفداران یک پاداش می تواند تعیین کننده موفقیت یک کمپین و همچنین مشخص کننده ادامه روند تبلیغات در حین کمپین شوند. همچنین دانستن تعداد طرفداران یک پاداش، راهنمای خوبی برای صاحبان پروژه در دسته بندی های مشابه در زمان تعریف پروژه می باشد. چرا که می توانند متناسب با علاقه اکثریت به طراحی پاداش های پروژه خود بپردازند. 3. یکی از مهمترین بخش های اضافه شده در بروزرسانی اخیر وبسایت حامی جو قرارگیری آیتم حمایت های مالی در بخش پروفایل کاربران می باشد. چرا که بسیار شاهد بودیم که کاربران بعد از انجام فرایند حمایتشان از یک پروژه بدلیل مشکلات تراکنش های بانکی، خواستار بررسی نتیجه موفق و یا ناموفق بودن ثبت حمایتشان بوده اند. و در حال حاضر با ورود به پروفایل خود می توانید لیست پرداخت ها و نتایج آن را مشاهده نمایید. نکته حائز اهمیت دیگری که در این بخش می بایست به آن اشاره نمود و تا به امروز در لیست بیش ترین درخواست ها قرار گرفته بود، دسترسی به اطلاعاتی است که شامل زمان حمایت و مبلغ حمایت از پروژه های منتخب حامی ست، که اکنون شما می توانید در پروفایل خود این لیست را در اختیار داشته باشید. چرا که تعداد دفعات حمایت در سالهای اخیر توسط یک کاربر در وبسایت حامی جو در حال افزایش بوده است، لذا ارائه این آیتم بسیار مورد اهمیت قرار گرفت. 
4. آیتم ورود با شماره موبایل برای افرادی که در حامی جو ثبت نام کرده اند درنظر گرفته شده است تا بتوانند در سریعترین حالت به پروفایل خود دسترسی داشته باشند. 

 

برای آنکه بتوانیم بهترین خدمات را به کاربران ارائه دهیم ، دریافت تجربه کاربری یکی از مهمترین راهکارهاست. بنابراین ما را از انتقادات و پیشنهادات خود بی بهره نکنید و هر زمان که برای شما مقدور بود با گذاشتن پیام ازطریق همه راه های ارتباطی تعریف شده در وبسایت ما را از کاستی ها و یا مشکلات موجود با خبر کنید.