حامی جو چطور کار میکند

حامی جو چطور کار می کند

5 شهریور 98

دسته بندی : درباره ی ما

مراحلی که می بایست برای استفاده از سایت حامی جو در جهت تامین سرمایه پروژه های خود طی کنید به شرح زیر است:

 

  1. ثبت نام در سایت حامی جو

 برای مشاهده قوانین سایت کلیک کنید.

  1. ورود به پروفایل و در بخش پروژه ، دکمه ساخت پروژه را کلیک کنید. در این مرحله صفحه مربوط به پروفایل خود را که شامل رزومه شما و مشخصات شبکه های اجتماعی شما می شود، نیز تکمیل کنید.
  2. درج اطلاعات خواسته شده در دو مرحله

برای مشاهده ویدئوی راهنمای ثبت پروژه در حامی جو کلیک کنید.

  1. ذخیره نهایی در صورت آماده بودن برای بررسی ادمین (همچنین می توانید صرفا روی دکمه ذخیره کلیک کنید و به دفعات محتواها را ویرایش نمایید و بعد از اطمینان از تکمیل بودن اطلاعات با کلیک بر روی ثبت نهایی پروژه را برای بررسی ادمین در مرحله منتظر بررسی قرار دهید)
  2. منتظر بررسی باشید و طی 72 ساعت یک ایمیل از طرف سایت حامی جو دریافت خواهید کرد. با عنوان (ثبت پروژه در حامی جو) که به معنی تکمیل و نهایی بودن اطلاعات درج شده نیست. بلکه در این ایمیل موارد اصلاحیه به شما اطلاع داده شده است.
  3. تکمیل و برطرف کردن ایرادات صفحه و مجددا روی دکمه ذخیره نهائی کلیک کنید.
  4. آماده کردن کمپین تبلیغاتی : برای معرفی پروژه خود در مدتی که قصد دارید از حمایت مردم در سایت حامی جو بهره مند شوید می بایست یک کمپین طراحی کنید. یعنی چطور پروژه خود را به اطلاع مردم برسانید. در این خصوص حامی جو برای شما یک جلسه مشاوره 1 ساعته می گذارد . همچنین می توانید در کارگاه های آموزشی ما ثبت نام کنید. در صورت حضور در کارگاه از پرداخت حق ورودی 150 هزار تومان که جهت نشر پروژه در سایت از شما در زمان عقد قرارداد گرفته می شود، معاف می گردید.

برای مشاهده ویدئوی چگونه یک کمپین موفق بسازیم؟ ، کلیک کنید و یا فایل راهنما را دانلود کنید.

  1. عقد قرارداد و تعیین تاریخ انتشار : برای پروژه خود یک تاریخ جهت انتشار در سایت انتخاب می کنید . لازم به ذکر است، شما می توانید بین 30 تا 90 روز از سایت حامی جو برای جذب سرمایه پروژه خود استفاده کنید. و انتخاب مدت زمان مناسب برای یک پروژه می تواند یک از دلایل موفقیت پروژه شما باشد.

برای مشاهده نمونه قرارداد ، کلیک کنید.