حامیان طلایی

حامیان طلایی در حامی جو

29 مرداد 99

دسته بندی : حامیان

در حامی جو به سه شکل حمایت ها اتفاق می افتد:

حمایت مالی ، حمایت تخصصی، حمایت معنوی که با نام حامیان طلایی شناخته شده هستند.

حامیان مالی همانطور که از اسم آن مشخص است با انتخاب مبلغی از تولید پروژه حمایت کردند و پاداش متناسب با آن را دریافت می کنند. همچنین  می تواند گزینه های اسپانسری مالی نیز در این ردیف قرار گیرند. تعداد دفعات حمایت مالی از پروژه های حامی جو تا به امروز 2570 بار می باشد. و در این بین نام هایی آشنا تا سال 98نیز به چشم می خورند : رخشان بنی اعتماد، باران کوثری، رامبد جوان، نگار جواهریان، هایده صفی یاری، آیدا پناهنده، پیروز کلانتری، مرضیه وفامهر ،عباس امینی، امیررضا کوهستانی، کاوه مظاهری، بایرام فضلی، کاوه سجادی حسینی، مهسا علافر، مهین صدری، نسیم مرعشی، آناهیتا افشار، بهاره فریس آبادی، مهرداد شیخان، درناز حاجیها .

همچنین از سال 98 به بعد بر تعداد حامیان مالی ای که با حمایتشان عنوان حامی طلایی نیز بر آنها اطلاق گردیده افزایش چشم گیری داشته که از این میان می توان به اسامی زیر اشاره کرد :

زنده یاد خسرو سینایی ،نسرین میرشب ، دکتر احمد الستی ، دکتر ناصر فکوهی ، علی دهباشی ، محمد حسین مهدوی م.موید ، رضا بهبودی ، هانیبال یوسف ، پروین تیموری ، بابک کریمی ، بهتاش صناعی ها ، محسن استادعلی ، امیرحسن علم الهدی ، جعفر صانعی مقدم ، شهنام صفاجو ، دکتر هومن یوسفدهی ، طاها ذاکر ، مهرنوش شاه حسینی ، امیرحسن کامیار ، پویان شعله ور ، حسن مهدوی ، بهمن کامیار ، افسانه حق شعار ، چنگیز صنیعی ، علیرضا بهرامی و..

همینطور تا به امروز افتخار همراهی و حمایت برندها و شرکت های محترمی را در کنار پروژه ها داشته ایم که می توان به این اسامی اشاره کرد :

موسسه انسان شناسی و فرهنگ ، موسسه فرهنگی هنری رادنواندیش ، مجموعه فرهنگی آرت یونیتی ، انجمن سینمای جوانان تبریز ، خانه کارمان، زیورآلات دست ساز قلمزنی سونش ، گروه معماری چم ، موسسه خیریه ناربن ، مکتب پناه ، صندوق خیرین خواهران نایین .

حامیان تخصصی آن گروه از افراد یا شرکت ها هستند که با تخصص خودشان با توجه به آیتم های مورد نیاز پروژه ، به عنوان داوطلب و یا دریافت وجه کمتر ، به تولید پروژه کمک می کنند. و نقش یکی از عوامل پروژه را می گیرند. همچنین  می تواند گزینه های اسپانسری تخصصی نیز در این ردیف قرار گیرند. این نوع حمایت به تازگی به سایت افزوده شده و در پروژه های پیشین حامی جو ما صرفا اخبار پیوستن افراد به پروژه ها را درج می کردیم. و در اکثر پروژه های موفق حامی جو نام یک فرد سرشناس و یا متخصص به عنوان عهده گیرنده یک بخشی از آیتم های پروژه را شاهد هستیم . که اگر بخواهیم برخی از آنها را نام ببریم پیوستن جناب پوریا حیدری تهیه کننده سینما به پروژه در اتاق انتظار ،  خانم مستانه مهاجر به عنوان تدوینگر مستند فرزند تنها، خانم رخشان بنی اعتماد به عنوان مشاور مستند در جستجوی فریده، پویان آقابابایی و آیه حیدری به در بخش نور و طراحی پوستر به پروژه نمایش ، و خانم بهدخت ولیان به عنوان دوبلر نقش اصلی انیمیشن پوران و ...

حامیان طلایی ، گروه اول افراد و یا برندهایی هستند که به پروژه ها و حامی جو اعتبار می دهند و به واسطه محبوبیتی که دارند با تگ کردن پروژه، معرفی و اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعیشان و ...، آن را تایید می کنند . این گروه از حامیان توسط حامی جو جذب شده اند و یا توسط صاحبان پروژه و همکارانشان، از پروژه ها آگاه شدند. افتخار آن را داریم که افرادی چونمهرداد اسکویی، مهدی پاکدل، مجید برزگر، هدیه تهرانی، حسن معجونی، بزرگمهر حسین پور،  لیلا زارع، اردشیر رستمی، مونا زندی، مسعود حاتمی، کامبوزیا پرتوی، محمد حدادی، مصطفی آل احمد، الهام کردا، بیژن میرباقری، مسعود امینی تیرانی، شیرین بینا، بهدخت ولیان، زینب تبریزی، سوسن پرور، محمد لقمانیان و محمد درویش .

در مواردی هم حامیان طلایی با انتخاب همزمان حمایت مالی نیز همراهی دو چندانی از پروژه ها نموده اند.

و گروه دوم افرادو یا برندهایی هستند که با انتخاب پاداش حامی طلایی که مبلغ آن نصف یا کل سرمایه مورد نیاز پروژه است . شما هم اگر بخواهید می توانید در این لیست قرار بگیرید.

در مواردی هم حامیان طلایی با انتخاب همزمان حمایت مالی نیز همراهی دو چندانی از پروژه ها نموده اند.

و گروه دوم افرادو یا برندهایی هستند که با انتخاب پاداش حامی طلایی که مبلغ آن نصف یا کل سرمایه مورد نیاز پروژه است . شما هم اگر بخواهید می توانید در این لیست قرار بگیرید...

همکاران ما:

جئوگرافی
انجمن فیلم کوتاه
فیدان
انجمن سینمای جوانان ایران
پارتیکان فیلم
خانه کارما

همراهان داوطلب:

ایمان رجبیان

ایمان رجبیان

جئوگرافی

احمد رضایی راد

پرهام مهرآبادی

پرهام مهرآبادی

سراج نعمتی

سراج نعمتی

سولماز غفاریان

سولماز غفاریان

علی جعفریان

علی جعفریان

کیان پاشاپور

کیان پاشاپور

کیان زندی

کیان زندی

هانیه-یوسفیان

هانیه یوسفیان

هانیه-یوسفیان

گیتی درختی