فراخوان

رویداد مشترک حامی جو و خانه بین الملل بامداد " با هم بسازیم"

25 آبان 98

دسته بندی : فراخوان ها

اهداف رویداد

موسسه خانه بین الملل بامداد با مدیریت سرکارخانم پریسا بخت آور در حوزه های کارگردانی، فیلمنامه نویسی، بازیگری، تئاتر و ... به آموزش هنرجویان علاقه مند به این حوزه ها می پردازد. شایان ذکر است، اساتید برجسته و شناخته شده ای از جمله اصغر فرهادی، محمود کلاری، هایده صفی یاری، شهرام مکری، اشکان خطیبی و ... این مجموعه را همراهی نموده اند. با توجه به آنکه هدف این موسسه کشف افراد با استعداد در حوزه های هنر سینما و تئاتر است که ماحصل آن خلق آثاری با ارزش می باشد و از آنجایی که در فرایند تولید یک اثر، تامین سرمایه نیز یکی از چالش های اساسی هنرمند می باشد و روش کراودفاندینگ بعنوان یک راه نوین برای تامین سرمایه نه تنها به هنرمند امکان گذر از این مرحله را می دهد بلکه اثر او را به معرض نمایش عموم می گذارد و مخاطب و طرفدارانش را به طور همزمان می یابد، موسسه بین الملل بامداد بر آن شد تا با همکاری پلتفرم حامی جو، رویداد مشترکی را برای هنرجویان این موسسه برگزار کند.

یک نشست در آذرماه در محل خانه بین الملل بامداد با حضور چهره هاي فرهنگي و اسپانسر هاي اين رويداد و دعوت از خبرگزاری ها و هنرجویان بامداد به منظور معرفی این رویداد برگزار خواهد شد.

از جمله میهمانان ویژه ما در این نشست از حامیان طلایی حامی جو و اساتید خانه بین الملل بامداد و اسپانسرهای این رویداد می باشند از جمله :

مهدی پاکدل، الهام کردا، بهدخت ولیان، مجید برزگر، مهرداد اسکویی، مونا زندی، مسعود امینی تیرانی، اردشیر رستمی، بیژن میرباقری، نوید محمدزاده، فرهاد آئیش، مسعود حاتمی، سید سعید رحمانی، پریسا بخت آور، شهرام مکری، اشکان خطیبی، مهتاب کرامتی، هایده صفی یاری و ...

 

قوانین و نحوه ثبت نام

 • افراد متقاضی برای آنکه بتوانند در این رویداد شرکت کنند، می بایست فایل قرار گرفته شده در انتهای این صفحه را دانلود و بعد از تکمیل در بخش مشخص شده آپلود نمایند.
 • صاحب پروژه برای شرکت در رویداد می بایست دوره ای در خانه بین الملل بامداد گذرانده باشد.
 • پروژه ها در خانه بین الملل بامداد، داوری خواهند شد. تنها ده پروژه از بین آثار ارسالی انتخاب و  به حامی جو معرفی می گردند و طی دو نوبت منتخبین اعلام می شوند :
 • گروه اول 15 الی 18 دی ماه : شروع کمپین 21 دی ماه

  گروه دوم : 30 دی الی 2 بهمن : شروع کمپین 5 بهمن ماه

 • تمامی پذیرفته شدگان می بایست در کارگاه آموزشی کراودفاندینگ حضور یابند. در این کارگاه نحوه ساخت صفحه پروژه در سایت حامی جو و نحوه مدیریت کمپین ارائه می گردد. همچنین براساس بسترهای تبلیغاتی موجود و ارائه شده توسط اسپانسرهای تبلیغاتی و کمپین های طراحی شده ، شرکت کنندگان به آماده سازی محتواهای مورد نیاز جهت پیشبرد کمپینشان می پردازند. (لازم به ذکر است درج نام و لوگو حامی جو، خانه بین الملل بامداد و تمامی اسپانسرهای رویداد در تمامی محتواهای ویژه کمپین معرفی پروژه ها شامل نوشتاری، عکس و ویدئو اجباری است)
  • گروه اول : 15 الی 18 بهمن

   گروه دوم : 30 دی الی 2 بهمن

 • پذیرش تمامی قوانین و شرایط استفاده از سایت حامی جو . ( برای مشاهده قوانین و قرارداد پروژه های برای انتشار کلیک کنید.)
 • برای پروژه هایی که مراحل قبلی را به طور کامل طی نموده باشند، تاریخ انتشار جهت اجرای کمپین تامین سرمایه ساخت اثر، در سایت حامی جو تعیین می شود و قرارداد فی مابین تنظیم می گردد.
 • سه پروژه موفق در پایان رویداد، موظف هستند در تمامی محتواهای تصویری، نوشتاری و محصول نهایی که در داخل و خارج از ایران مربوط به پروژه منتشر می شوند، لوگو و نام حامی جو، خانه بین المللی و تمامی اسپاسنرهای رویداد را درج نمایند.

مزایای شرکت در این رویداد

 • برگزاری کارگاه آموزشی کراودفاندینگ برای ده پروژه برگزیده شده از بین پروپوزال های ارسالی. هزینه این کارگاه برای این گروه ، رایگان می باشد.
 • به طور معمول حامی جو برای هیچ پروژه ای تبلیغات انجام نمی دهد. اما برای پروژه های این رویداد علاوه بر برنامه های تبلیغاتی صاحبان پروژه، کمپین تبلیغاتی ،با همراهی و حمایت مجموعه های (تپسل، تگرو، سینما تیکت، آپارات، خانه کارمان، پارتیکان فیلم) ترتیب داده می شود.
 • همچنین اشتراک گذاری ویدئوی معرفی پروژه ها در فضاهای تبلیغاتی خانه بین الملل بامداد و حامی جو، صورت می گیرد.
 • همراهی مجموعه پارتیکان فیلم و تیم اجرایی رویداد در آماده سازی محتواهای ویدئو و عکس مربوط به کمپین تامین سرمایه پروزه های منتخب.

جوایز برندگان نهایی

در پایان رویداد به سه پروژه ای که موفق به کسب بیشترین درصد حمایت مالی و بالاترین تعداد حمایت کننده بشوند، امتیاز مشاوره اختصاصی از سرکار خانم پریسا بخت آور در طول فرایند ساخت پروژه را خواهند داشت. (درج نام مشاور در محصول نهائی اجباری است)

و جوایز دیگر:

 برگزیده اول: ثبت نام رایگان در سه دوره به انتخاب فرد برگزیده + فضای نمایش خصوصی در خانه کارمان

برگزیده دوم: ثبت نام با 70 درصد تخفیف در دو دوره به انتخاب فرد برگزیده + فضای نمایش خصوصی در خانه کارمان

 برگزیده سوم: ثبت نام با 50 درصد تخفیف در دو دوره به انتخاب فرد برگزیده + فضای نمایش خصوصی در خانه کارمان

ارتباط با ما

در صورت هرگونه مشکل در ثبت نام و یا سوال درخصوص رویداد ساعات 10 صبح تا 4 بعدازظهر با شماره 02122702850 – 02122716605- 02122716551 – 02122703960 تماس بگیرید.

راه ارتباطی از طریق تلگرام : hamijoo - bamdadhouse

ایمیل: info@hamijoo.com و در بخش عنوان "رویداد با هم بسازیم" درج گردد.حامیان رویداد


ثبت نام در فراخوان

برای شروع ثبت نام در این بخش می بایست فایل زیر را دانلود کرده و پس از تکمیل دقیق , آن را در همین بخش اپلود نمایید :

دانلود فایل