فراخوان

کارگاه آموزشی کراود فاندینگ

1 آبان 98

دسته بندی : فراخوان ها

ورک شاپ کراودفاندینگ
ورک شاپ کراودفاندینگ

از آنجایی که کراودفاندینگ در ایران سابقه زیادی ندارد، بنابراین استفاده کنندگان و حمایت کنندگان شناخت زیادی به ساز و کار این نوع تامین سرمایه و نتایج آن ندارند . در این مدت سعی نمودیم با پروژه های موفق در زمینه هنر آغازگر فرهنگسازی این روش باشیم. و البته حاصل آن همراه شدن و استقبال بیش از ۱۰۰ هنرمند برای تعریف پروژه خود در سایت حامی جو جهت تامین سرمایه و ۲۵۰۰ حمایت کننده، بوده است. با توجه به آنکه یکی از دلایل موفقیت پروژه ها نحوه ارائه و البته مدیریت کمپین معرفی پروژه در زمان انتشار پروژه ها بوده است، و همچنین میزان مطالعه صاحبان پروژه درخصوص روش کراودفاندینگ می باشد که منجر به شناخت آیتم های پیش روی آنها برای همسو کردن مردم و نهایتا حمایت مردم که ناشی از ایجاد اعتماد در آنها، درخصوص توانایی شان در انجام و تولید اثر ،می شود.

در این مدت، همواره شاهد بودیم بسیاری از صاحبان پروژه با وجود آنکه دارای رزومه ای قوی در حوزه فعالیتشان بوده اند در پیشبرد کمپین های خود موفق نبودند. و با نزدیک شدن به مهلت انتشار پروژه به چگونگی اقدامات و فعالیت برای این نوع کمپین های تامین سرمایه پی می بردند که دیگر فرصت باقی مانده ، جوابگوی آن راهکارها نبود. از طرف دیگر ، بسیاری از افراد مکررا از طریق راههای ارتباطی حامی جو سوالاتی درخصوص نحوه استفاده از این روش داشتند و علی رغم مشاوره های تلفنی و ارائه فایل های راهنما آنطور که باید ، نمی توانستند آن موارد را در عمل پیاده سازی نمایند.

لذا برگزاری یک کارگاه تلفیقی تئوری و عملی را ، ضروری دیدیم. در این کارگاه به افزایش اطلاعات استفاده کنندگان درخصوص روش کراودفاندینگ و مدل های مناسب آن با توجه به میزان سرمایه مورد نیاز آنها و ماهیت پروژه می پردازیم و همچنین در قالب یک کارگاه عملی، متریال مورد نیاز یک کمپین کراودفاندینگ را با توجه به پروژه ای که قصد انتشارآن در پلتفرم حامی جو را دارند، آماده می نمایند.

شرح دوره و توضیحات بیشتر در فایل پی دی اف. شرح دوره

———————————————————————————————————————————————————

شرایط و قوانین ثبتنام در کارگاه ها :

هر فرد صرفا در یک کارگاه مقدماتی ۳ ساعته حضور می یابد. بنابراین در صورت تشکیل ۲ کارگاه مقدماتی در یک روز ثبتنام در یکی از آن زمانها کافی است .

برای حضور در کارگاه تکمیلی، می بایست یکی از دوره های مقدماتی را ثبت نام و حضور یافته باشید .درغیر اینصورت ثبت نام در دوره تکمیلی ممکن نمی باشد. زیرا موارد مطرح شده در دوره مقدماتی، در دوره تکمیلی تکرار نخواهد شد.

تذکر: در زمان ثبت نام در کارگاه مقدماتی ، اجباری در ثبت نام کارگاه تکمیلی ندارید و می تواند در زمان های دیگر نیز اقدام به ثبت نام نمایید.

لازم به ذکر است افرادی که در هر دو کارگاه مقدماتی و پیشرفته ثبتنام می نمایند، در صورتی که تصمیم به انتشار پروژه در حامی جو، بگیرند نیازی به پرداخت هزینه حق ورودی مندرج در قرارداد نخواهند داشت.

جهت ثبت نام و اطلاع زمانبدی کارگاههای مورد نظر روی لینک آبی زیر کلیک کنید :

لطفا پیش از ثبت نام در کارگاه به تذکرات زیر توجه نمایید :

تذکر۱: لازم به ذکر است ، تا به امروز ما به صورت تلفنی و جلسات حضوری و همچنین فایل های راهنما که در سایت قرار دادیم ،با صاحبان پروژه و همه افرادی که قصد انتشار پروژه در پلتفرم حامی جو را داشتند ، مشاوره نحوه استفاده از سایت و تعریف یک کمپین را می دادیم و برگزاری کارگاهها بدین معنی نمی باشد که این خدمات از لیست حامی جو خارج می شود و شما مجبور به حضور در کارگاهها می باشید . شرکت در کارگاهها کاملا اختیاری است و صرفا براساس بازخوردی که پس از پایان هر کمپین از صاحبان پروژه گرفتیم ،و همچنین تماس های تلفنی مکرر و پیغام های درج شده در بخش تماس با ما ، که نشان از مبهم بودن روش کراودفاندینگ و مدیریت کمپین ها بود، تصمیم به برگزاری کارگاههای عملی نمودیم. تا بتوانیم کیفیت ارائه پروژه ها را افزایش دهیم و صاحبان پروژه این بار با یک چشم انداز روشن تر ، تصمیم به انتخاب این روش جهت تامین سرمایه مورد نیاز در پروژه های خود بگیرند.

تذکر ۲: لازم به توضیح است حضور در این کارگاه هرگز تضمینی بر موفقیت پروژه ها نمی باشد زیرا ، ملاک حمایت مردم از پروژه ها عوامل متعددی است از جمله ، ۱٫ موضوع پروژه ۲٫میزان تسلط فرد در تولید آن اثر ۳٫منطقی بودن طرح و اجرایی بودن آن و بسیاری عوامل دیگر. لذا شرکت کنندگان به هیچ وجه نمی توانند ادعا نمایند که شرکت در دوره ها مهر تاییدی بر موفقیت صد در صد پروژه هایشان می باشد.

تذکر ۳: همچنین پیش از ثبت نام لطفا شرایط و قوانین استفاده از سایت را یکبار مطالعه نمایید تا در صورت پذیرش تمامی موارد مندرج در آن، برای حضور در رویداد اقدام نمایید.

در صورت هر گونه مشکل در ثبت نام و یا سوال درخصوص کارگاه ها ساعات ۱۰ صبح تا ۴ بعدازظهر با شماره ۰۲۱۲۲۷۰۲۸۵۰ تماس بگیرید .

همچنین می توانید به شماره تلگرام ۰۹۱۹۰۳۰۶۵۳۰ پیام دهید .

و به ما ایمیل بزنید : info@hamijoo.com و موضوع ایمیل را ثبت نام در کارگاه کراودفاندینگدرج نمایید.


ثبت نام در فراخوان

برای شروع ثبت نام در این بخش می بایست فایل زیر را دانلود کرده و پس از تکمیل دقیق , آن را در همین بخش اپلود نمایید :

دانلود فایل