درباره حامی جو

حامی جو

29 مرداد 98

دسته بندی : درباره ما

درباره حامی جو

"حامی جو" یک وبسایت کراودفاندینگ ایرانی است که فروردین سال 1394 با پشتیبانی و سرمایه گذاری شرکت مپس (پارس سامانه های دانش پویا) فعالیت خود را به صورت آنلاین آغاز کرده است. این وبسایت رابطی بین صاحبان ایده و حامیان آنها است.

امید است که حامی جو، با ایجاد اکوسیستمی برای خلاقیت، نوآوری و هنر مستقل بتواند قدمی مؤثر در جهت بهبود صنعت و اقتصاد ایران بردارد.

 

 

جوایز حامی جو

حامی جو خردادماه سال 94 به عنوان یکی از طرح های برگزیده جشنواره پل در کنفرانس ( IBridge ) شرکت کرد و توانست با سرمایه گذاران و استارتاپ های داخلی و خارجی تعامل کند. همچنین در آبان ماه سال 1394 در همایش و نمایشگاه بین المللی تراکنش ( ITE ) حضور یافت و موفق به دریافت جایزه سوم رویدادPITCHFEST )  ( جشنواره استارتاپ های بانکی  (Techrun  ) شد. و در سال 98 در رویداد  "حقوق شهروندی" ، مقام اول را کسب نمود.

 

کراودفاندینگ چیست؟

تماشای این ویدئو می تواند پاسخ این سوال باشد.

کراودفاندینگ یا همان " جذب سرمایه جمعی" روش جدیدی است که از قدرت جمع برای جذب سرمایه استفاده می کند. به این صورت که تعداد زیادی از مردم با سرمایه کم در تأمین هزینه های یک ایده مشارکت می کنند. در شیوه کراودفاندینگ، صاحب ایده در کنار جذب سرمایه، موفق به معرفی ایده و ارزیابی آن از نگاه مردم نیز خواهد شد.

کراودفاندینگ یا همان جذب سرمایه جمعی نیازمند سه فاکتور مهم است:

  • صاحب ایده یا پروژه.
  • افرادی که از پروژه و یا ایده حمایت می کنند.
  • پلتفرمی که پل ارتباطی بین این دو گروه باشد، که حامی جو همان پل ارتباطی میان صاحب ایده و مردم است.

برای مشاهده ویدئوی راهنمای ثبت پروژه در حامی جو کلیک کنید.

مردم با بررسی ایده، در ازای هدایایی که صاحب ایده مشخص کرده است در تامین سرمایه مورد نیاز مشارکت می کنند و پرداخت خود را به صورت آنلاین انجام می دهند. صاحبان ایده نیز با استفاده از سرمایه جذب شده از طریق کراودفاندینگ ، ایده خود را به ثمر می رسانند و در نهایت محصول یا خدماتی را که به حامیان وعده داده اند، به آنها ارائه می دهند.

برای مشاهده ویدئوی راهنمای حمایت از پروژه کلیک کنید.

به شما توصیه می کنیم که قبل از ثبت نام در سایت و یا حمایت از پروژه های در مرحله تامین سرمایه ، توضیحات موجود در بخش های سوالات متداول و همچنین قوانین و مقررات سایت را با دقت مطالعه کنید و در صورت داشتن هرگونه سوالی با ما تماس بگیرید.

شماره تلگرام و واتس آپ: 09190306530

ایمیل: info@hamijoo.com و Hamijoo.com@gmail.com

آدرس: خیابان غلام جعفری کوچه سعادتی پلاک 26 واحد 1

کد پستی : 1989646911

ساعات پاسخگویی به سوالات ، انتقادات و پیشنهادات شما: 9 صبح تا 5 بعدازظهر

در صورت تمایل به مراجعه حضوری لطفا هماهنگ نمایید.