مهرداد اسکویی در ادامه موفقیت های بین المللی اش با مستند «رویاهای دم صبح»، این بار جایزه ویژه هیئت داوران جشنواره بین‌المللی فیلم مستند آنتنا که در سیدنی استرالیا برگزار شده بود را به دست آورد. اسکویی یک هفته پیش از این، جایزه بهترین مستند را از جشنواره معتبر و بین المللی فیلم لندن به دست آورده بود.

 

مقاله مرتبط: جایزه بهترین مستند جشنواره فیلم لندن برای رویاهای دم صبح

 

مهرداد اسکویی همچنین قرار است به زودی یک ورکشاپ یک هفته ای در دانشگاه وسترن سیدنی استرالیا برگزار کند. او درباره جشنواره «آنتنا» در سیدنی استرالیا که به تازگی جایزه ویژه هیأت ژوری را از آنجا دریافت کرده است، گفت:«۱۴ اکتبر ۲۰۱۵ مصادف با ۲۳ مهرماه ۱۳۹۵ دانشگاه وسترن سیدنی استرالیا یک مستر کلاس برای من برگزار کردند که استادان دانشگاه و دانشجویان رشته های مستندسازی، انسان شناسی و جامعه شناسی در آن حضور داشتند.»

وی ادامه داد: «مدیریت پنل این مسترکلاس را دکتر خوآن سالازار و دکتر امین پلنگی بر عهده داشتند. همچنین مدیران جشنواره «آنتنا» نیز در این مستر کلاس حضور داشتند و قرار شد به زودی یک مسترکلاس یک هفته ای نیز برای دانشجویان این دانشگاه برگزار کنم.»

کارگردان مستند «رویاهای دم صبح» در پایان عنوان کرد: استادان دانشگاه و دانشجویان دانشگاه از آن ورکشاپ راضی بودند و قرار شد با همکاری دانشگاه وسترن سیدنی و مسئولان جشنواره «آنتنا» من به زودی این ورکشاپ را برگزار کنم.

 

مقاله مرتبط: رویاهای دم صبح در راه اسکار

 

مصطفی مردانی