بعد از خبر حضور فیلم مستند «آبی به رنگ دنیای من» در جشنواره سینما حقیقت، این بار خبری تازه از این هنرمند مستقل حامی جویی داریم. نگار مسعودی به عنوانی یکی از نقش های نمایشنامه خوانی «خمیازه های بلند» انتخاب شده است و روزهای شنبه و یک شنبه، ۱۵ و ۱۶ آبان، ساعت ۱۸ در فرهنگسرای سرو، آن را اجرا خواهند کرد.

نگار مسعودی جزو شش پروژه صد در صد موفق اول حامی جو است که با تلاش و حمایت حامیان عزیز، موفق به جذب سرمایه و ساخت مستند اوتیسم که بعدها به نام «آبی به رنگ دنیای من» تغییر کرد.

مطلب مرتبط: نگار مسعودی در روزنامه سپید به بهانه حضور در جشنواره سینما حقیقت

پروژه اوتیسم در حامی جو

درباره نمایشنامه خوانی خمیازه های بلند

خمیازه های بلند، نمایشنامه ای نوشته نسیم خراشادی زاده و به کارگردانی پیروز کرمی خوانش می شود. این نمایشنامه در پنج اپیزود متفاوت و در قالب کمدی نوشته شده است. هر کدام از این اپیزودها به روابط بین انسان‌ها، محیط زندگی و مسائل مختلف اجتماعی می پردازد که کمدی بودن آن، به جذابیت های آن اضافه کرده است.

محل اجرای این نمایشنامه خوانی در فرهنگسرای سرو تهران است. دوستانی که علاقه مندند در این نمایشنامه خوانی شرکت نمایند، می‌توانند از طریق تیوال، بلیط آن را دریافت نمایند و به آدرس “خیابان ولیعصر، بین میدان ولیعصر و میدان ونک، ضلع شمالی بوستان ساعی، کوی ساعی یکم، فرهنگسرای سرو مراجعه نمایند.

مصطفی مردانی