حامی جو در شبکه های اجتماعی

پروژه های حامی جو

مستند قیچی

مستند قیچی

مستند

مستند درباره زنی است که همسرش او را بخاطر بیماری اش ترک کرده و بنیان خانواده اش از هم می پاشد. بعد از تحمل 13سال درد و از دست دادن سلامتی اش در سال96با عکسبرداری از شکمش متوجه جاماندن جسمی15سانتی متری ازعملی که سال84 متحمل شده بود شدند، دختر او برای پیگیری شکایت به ارگانهای وابسته مراجعه می کند اما...

فیلم کوتاه داستانی نمایش

فیلم کوتاه داستانی نمایش

فیلم کوتاه

فیلم درباره ی دختر نوجوانی است که ناخواسته درگیر بحرانی شده و بدلیل ترس از مطرح کردن آن با والدین به تنهایی به مبارزه با موقعیت پیش آمده پرداخته و در نهایت در یکی از روزهای شلوغ مدرسه تصمیم به حل مشکل خود میگیرد ...

پوران

پوران

انیمیشن

"پوران"، داستان دختری است که با قدرت بی پایانش می خواهد به خواسته هایش برسد و ما و برای به تصویر کشیدن جذابیت توانایی های این دختر، از قدرت انیمیشن استفاده می کنیم.

مستند جابجایی یا نابجایی- پریسا گرگین

مستند جابجایی یا نابجایی- پریسا گرگین

مستند

جابجایی یا نابجایی مستندی است درباره مهاجرت. درباره ایرانی هایی که مهاجرت کرده اند، آنهایی که بعد از سالها اقامت در کشورهای مختلف به ایران برگشته اند و عده دیگری که تازه قصد مهاجرت دارند.

اُتیسم – نگار مسعودی

اُتیسم – نگار مسعودی

مستند

فيلم مستند(( اتيسم)) در خصوص زندگي افراد اوتيستيك و نشان دادن توانايي ها و تفاوت هاي آنهااست.اين مستند سعي دارد تعريفي روشن و صادقانه از اختلال اتيسم را به تصوير بكشد.