افراد زیادی هستند که علاقه دارند از انسان‌های با انگیزه و دارای ایده‌های خلاقانه حمایت کنند. همه ما ممکن است این افراد را دور و بر خودمان دیده باشیم یا خودمان هم جزو این افراد باشیم. آن قدر به بعضی از ایده ها و طرح‌ها علاقه داریم که حاضریم با مبلغ کمی هم شده از آن‌ها حمایت کنیم. اما برایمان قابل تصور نیست که چه طور با مبلغ کم می توانیم از کسی حمایت کنیم تا کاری بزرگ انجام دهد.

حمایت کوچک در کراودفاندینگ و تاثیری بزرگ

کراودفاندینگ یا سرمایه گذاری جمعی، روشی‌ست برای جذب سرمایه که در آن افراد  با پرداخت هزینه های مختلف از یک پروژه حمایت می کنند و در مقابل، از مزایای پروژه که صاحب آن تعیین کرده است استفاده می کنند.

مثلاً ممکن است در ازای پنج هزار تومان، یک پیام تشکر  دریافت کنیم. و یا با حمایتهای بیشتر می توانیم از مزایای بیشتری بهرمند شویم مانند بلیط ویژه کنسرت یا اکران خصوصی در کنار هنرمندان معروف، ذکر نام حامی در تیتراژ و…

قدرت اتحاد در کراودفاندینگ

اگر هر فرد با هر توانی که دارد، از یک هدف حمایت کند، امکان این که افراد زیادی به آرزوها و هدف هایشان برسند بیشتر است. حکایت همان داستان کلیله و دمنه است که تمام کبوترها با همدیگر بال می زنند و تور را با خود بلند می کنند. و داستان‌های مشابه زیادی که در واقعیت هم برایمان اتفاق افتاده و می افتد. در کراودفاندینگ هم این اتفاق می افتد. بنابراین حتی یک حمایت کوچک باعث خواهد شد که یک پروژه بزرگ به موفقیت برسد.

وقتی که یک بار و با حمایت ما، یک پروژه موفق می شود، خودمان هم ترغیب می شویم که ایده‌های قدیمی‌مان را اجرا کنیم. این قدرت اتحاد است.

به-تلگرام-حامی-جو-بپیوندید