اگر روز ملی سینمای امسال با رفتن عباس کیارستمی و داود رشیدی عزیز، خیلی برای سینماگران روز شادی نیست، اما لازم است به این بهانه هم که شده، یادی از این هنرمندان بکنیم.

روز ۲۱ شهریور ماه هر سال، به نام روز ملی سینما است. در سال ۹۱ این روز از تقویم ملی ایران حذف شده بود، اما بعداً اعلام کردند که این روز به ضمیمه های تقویم منتقل شده و دلیلی وجود ندارد که سازندگان تقویم، آن را از تقویم رسمی حذف کنند. البته گفته بودند که به این دلیل که تقویم ملی شلوغ شده، این اتفاق افتاده است.

سینماگرانی که با حامی جو بوده اند

در بین حامیان پروژه های حامی جو، سینماگران زیادی دیده می شوند. رامبد جوان، نگار جواهریان، باران کوثری، رخشان بنی اعتماد، سپیده عبدالوهاب (تدوینگر)، هایده صفی یاری (تدوینگر)، وحید مقدسی و خیلی های دیگر. در بین حامیان معنوی حامی جو هم نام های قابل اعتنایی می بینیم. از مهرداد اسکویی عزیز که اولین پروژه حامی جو است تشکر می کنیم که در این سال ها همراه ما بوده است. همین طور دیگر حامیان معنوی حامی جو که ما را با حمایت هایشان دلگرم کرده‌اند. 

روز سینما به همه سینماگران جوانی که روی حامی جو پروژه منتشر کرده اند نیز مبارک. همه این عزیزان، به ما لطف داشته اند و امیدواریم روزی همه آنها را در عرصه های بین المللی ببینیم. 

 

به-تلگرام-حامی-جو-بپیوندید