هر کدام از دوستانی که حامی جو را دنبال می کنند، از طریق یکی از راه‌های ارتباطی حامی جو ما را پیدا کرده اید. راه هایی که حامی جو برای باز شدنش به کمک تک تک شما نیازمند است. شبکه های اجتماعی، مطالب سایت، حمایت شما از پروژه ها، همه و همه فقط با کمک شما همراهان انجام خواهد شد.

بهبود و گسترش این راه های ارتباطی، به هنرمندانی کمک می کند که همراهمان هستند و کسانی که بعدها می‌خواهند از این مسیر برای رسیدن به رویاهایشان استفاده کنند. اگر شما هم جزو کسانی هستید که هنر را دوست دارید و برای رشد و تقویت آن ارزش قائل هستید، ما را در این راه همراهی نمایید.

 

چه طور با حامی جو ارتباط بگیریم؟

بخشی در کنار همه صفحه های حامی جو وجود دارد که از شما می خواهد “با ما صحبت کنید”. این یکی از راه هایی است که می توانید نظرات خود را به صورت خصوصی با حامی جو در میان بگذارید. این نظرات، هر روز توسط تیم حامی جو خوانده و پاسخ داده می شوند.

در بخش درباره ما می توانید در مورد حامی جو و تیمی که در آن فعالیت می کنند آشنا شوید. این صفحه در مورد شیوه کاری حامی جو توضیحاتی داده است. تیم حامی جو تلاش می کند که با کمک شما این مسیر را طی کند و این راهی نیست که به تنهایی بتوان در آن قدم های موثری برداشت. منتظر نظرات و پیشنهادات سازنده شما هستیم.

 

نظرسنجی حامی جو

اگر فرصتی دارید، لطف می کنید که در نظرسنجی حامی جو نیز شرکت کنید. این نظرسنجی در مورد شیوه آشنایی شما با حامی جو و نکته هایی که در ذهن شما مانده صحبت کرده است.

 

نظرسنجی حامی جو

اگر تا امروز در این نظرسنجی شرکت نکرده اید، هنوز هم می توانید ما را در بهتر شدن حامی جو یاری کنید. لینک نظرسنجی حامی جو: 

https://goo.gl/forms/zIg4r5EAEqCLLCHp1

 

مصطفی مردانی

 

به-تلگرام-حامی-جو-بپیوندید