حامی جو در شبکه های اجتماعی

درباره ی ما

همه‌ی ما از این که فاکتورهای رشد در جامعه قوی‌تر شود، خوشحال می شویم و از رشد رفاه و ایده‌های خلاق در جامعه سود می بریم. خیلی از ما حتی ایده‌هایی برای بهتر شدن جامعه داریم و حاضریم اگر کسی قدرت اجرایش را داشته باشد، از او حمایت کنیم.

ما گروهی از مهندسین، مشاورین و سرمایه‌گذاران است که به قدرت شگفت انگیز “اجتماع” باور داریم. فرهنگ غنی ایرانی به مردم ما این توان و انگیزه را داده است که در شرایط دشوار، در کنار هم باشیم و از همدیگر حمایت کنیم. این خصلت زیبا را در حوادث طبیعی مانند زلزله، سیل، جنگ و حتی کمک به نیازمندان و افراد کم بضاعت به شکل‌های مختلف ثابت کرده‌ایم. حالا سوال این جاست چه طور می توان از این فرهنگ در ارتقا و رشد جامعه در بخش های مختلف مانند هنر، تکنولوژی و فرهنگ استفاده کرد؟ آیا می‌توانیم در حد توانمان به رویدادهای بزرگ اجتماعی کمک کنیم؟ آیا می‌توانیم از ایده‌های خلاقانه که به فرهنگ و رفاه و اقتصاد ما کمک می‌کنند، به صورت جمعی کمک کنیم؟

جواب این سوال‌ها، یک جواب بسیار ساده دارد: . “بله”

ما بر این باوریم که معنای واقعی “حمایت” عبارت است از ایجاد یک اکوسیستم برای ارتقای هر آنچه در اطراف ما وجود دارند و بهترین نوع “حمایت” می‌تواند باعث بهتر شدن کیفیت زندگی کل اجتماع شود. نکته‌ی مهمی که باید در نظر گرفت این است که هنر می تواند زیرساختی بسیار مستحکم ایجاد کند تا جامعه بتواند به پشتوانه‌ی آن زیرساخت کاستی های خود را بهبود ببخشد و در مسیر رشد و ارزش آفرینی قرار بگیرد.

ما بسیار خوشحالیم از اینکه شما اینجا هستید و برای حمایت از این رخداد بزرگ اعلام آمادگی کرده اید. ما به کمک شما، مردم نازنین ایران، می توانیم آینده ای بهتر و درخشان را رقم بزنیم.

تیم مشاورین حامی جو

تیم مشاورین ما با تمام توان و با به کارگیری تمام تجارب و دانش خود، به شما در ساختن پروژه‌ای موفق کمک خواهند کرد. خوشبختانه در زمینه‌ی سینما، موسیقی و رسانه مشاورین مجرب و قابلی را در کنار خود داریم که صمیمانه این وظیفه‌ی اجتماعی را پذیرفته اند و بدون هیچگونه چشم داشتی حاضر به راهنمایی ما و شما هنرمندان عزیز هستند. مشاورین متخصص “حامی جو” به شما راه را به شما نشان خواهند داد، اما رهرو خود شما خواهید بود.

اگر شما نیز فکر می کنید می توانید با تجربه و تخصص خود به ما و به هنرمندان جوان و با استعداد کشورمان کمک کنید، درهای “حامی جو” بر روی شما باز هستند. ما بیشتر از هر فرد دیگری به حمایت و مشاوره‌ی شما نیاز داریم تا بتوانیم این اکوسیستم را ارتقا بخشیم.


مجتمع پارس سامانه های دانش پویا (مپس – MAPS)

شرکت مپس، اولین مرکز رشد خصوصی تکنولوژی در ایران است که به منظور تولید سامانه های فناوری نوین با استانداردهای بین‌المللی تأسیس شده است. مؤسسین شرکت دارای بیش از یکصد سال تجربه در نوآوری و تأسیس شرکتهای فناوری در اروپا و امریکا بر این ایمانند که تولید فناوری امریست جهانی و از آن جا که ایران منبعی غنی از سرمایه های انسانی است، میتوان با تکیه بر تجارب گسترده مؤسسین در سطح بین المللی فناوری پیشرفته روز را در ایران ایجاد و به جهان ارائه کرد.

به-تلگرام-حامی-جو-بپیوندید

 

About Us

We all have been there, a higher calling and no way to figure a way to manage it and create it. We all know of the fantastic value of social responsibility becoming the norm. “But…” and it is usually a big one because it has to do with time, money and managing priorities.

We are a group of engineers, business folks and investors who believe in the new and magical science of “Social Physics”. We believe that exchange of ideas and transmission of perspectives is altering the social structures of the past when one looked at support as charity and investment as financial vehicle for wealth generation. A new set of laws are being formed by us and you as ordinary folks doing extraordinary things.

We contend that support means creating an ecosystem for wellbeing of all those around us and investment as participation in that wellness.

We believe arts and humanities are the foundations that help any society to identify its weaknesses and achieve its highest aspirations.

We are glad you are here and welcome your support and your investment in creating the very exciting future that awaits us. We are sure the “but” will be easier to overcome when you join Hamijoo!

Mentorship and Advice

We will be glad to work with you to design your ask and to also design your support. Our mentors can share their experience and perspectives and provide you with practical guidelines to go through a community initiative and generate awareness and pull together the resources you need. We work with Masters in the fields of Music, Cinema, and Media who will be able to mentor you to identify the best path and practices for your initiative.

If you believe that your experience and expertise can benefit others in putting together their ideas and concepts then join us as a mentor. At a very least you can blog in our blog space and share with all!

به-تلگرام-حامی-جو-بپیوندید