حامی جو در شبکه های اجتماعی

حامی جو چیست؟

کراود-فاندینگ۲-چیست؟

 کراودفاندینگ یا همان “جذب سرمایه جمعی” روش جدیدی است که از قدرت جمع برای جذب سرمایه استفاده می کند. به این صورت که تعداد زیادی از مردم با سرمایه کم در تأمین هزینه های یک ایده مشارکت می کنند. در شیوه کراودفاندینگ، صاحب ایده در کنار جذب سرمایه، موفق به معرفی ایده و ارزیابی آن از نگاه مردم نیز خواهد شد.

مردم با بررسی ایده، در ازای هدایایی که صاحب ایده مشخص کرده است در تامین سرمایه مورد نیاز مشارکت می کنند و پرداخت خود را به صورت آنلاین انجام می دهند. صاحبان ایده نیز با استفاده از سرمایه جذب شده از طریق کراودفاندینگ، ایده خود را به ثمر می رسانند و در نهایت محصول یا خدماتی را که به حامیان وعده داده اند به آن ها ارائه می دهند.

کراودفاندینگ یا همان جذب سرمایه جمعی نیازمند سه فاکتور مهم و است:

  • صاحب ایده یا پروژه.
  • افرادی که از پروژه و یا ایده حمایت کنند.
  • پلتفرمی که پل ارتباطی بین این دو گروه باشد.

درباره حامی جو

“حامی جو” یک وب سایت کراودفاندینگ ایرانی است که فروردین سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را به صورت آنلاین آغاز کرده است. این وب‌سایت رابطی بین صاحبان ایده و حامیان آنها است.

جوایز حامی جو

حامی جو خرداد ماه سال ۹۴ به عنوان یکی از طرح های برگزیده جشنواره پل در کنفرانس iBridge شرکت کرد و تیم حامی جو توانست با سرمایه گذاران و استاتاپ های داخلی و خارجی تعامل کند. همچنین در آبان ماه سال ۱۳۹۴ در همایش و نمایشگاه بین المللی تراکنش (ITE) حضور یافت و موفق به دریافت جایزه سوم رویداد pitchfest جشنواره استارتاپ های بانکی (Techrun) شد. و در سال ۹۸ در رویداد حقوق شهروندی ، مقام اول را کسب نمود.

امید است که حامی جو، با ایجاد اکوسیتمی برای خلاقیت، نوآوری و هنر مستقل بتواند قدمی موثر در جهت بهبود صنعت و اقتصاد ایران بردارد.

 

“به شما توصیه می کنیم که قبل ثبت نام در سایت توضیحات موجود در بخش های سوالات متداول و همچنین قوانین و مقررات سایت را با دقت مطالعه کنید و در صورت داشتن هر گونه سوالی با ما تماس بگیرید.”

 

به-تلگرام-حامی-جو-بپیوندید