حامی جو ، حامی اولین فشن تاک ایرانی با حضور ۱۰ تن از برترین های مد و فشن ایران ، از شما دعوت می کند.
این رویداد که در دو روز ، ۲۵ و ۲۶ مردادماه برگزار می شود ، با هدف تجربه اندوزی و آشنایی با راه های پیشرفت در حوزه مد است .
از آنجایی که هنرمندان برای تامین سرمایه و البته مارکتینگ همیشه با چالشهایی روبرو بوده اند ، این رویداد می تواند قدم بزرگی برای فعالان این حوزه باشد. ما نیز برای آشنایی بیشتر هنرمندان مد و فشن ، با نحوه تامین سرمایه ایده ها و محصولات خود در این رویداد حاضر می شویم. و از تمامی هنرمندان این حوزه دعوت می نماییم تا برای معرفی و تامین سرمایه خود و برندشان و پیش فروش محصولاتشان به حامی جو بیایند .

اصلی ترین برنامه های رویداد :
_رویداد مدوتاک
در این بخش طراحان، صاحبان کسب و کار و افراد موفق در حوزه مد در خصوص ایده‌ها، تجربیات و مسیر دستیابی به موفقیتشان برای علاقه‌مندان صحبت خواهند کرد. هدف مدوتاک به اشتراک گذاری ایده‌ها و تجربه‌های ارزشمند در صنعت مد و فشن است. سخنرانان مدوتاک از تمامی بخش‌های مد و فشن انتخاب شده‌اند و هر سخنران به مدت ۱۵ دقیقه ایده‌ها و تجربه‌های ارزشمند خود در صنعت مد و فشن را با ما به اشتراک خواهد گذاشت.
سخنرانان : شاهین فاطمی ( بنیانگذار و مدیر برند درسا)، صدرا شریعتمداری (ایده‌پرداز و مدیر مارکتینگ و خلاقیت برندهای بنتون، جی‌اوکس، آدولفو دومینگز، بادی اسپینر و …)، آزاده یاسمن (طراح پارچه)، عسل خلیل‌پور (مدیریت مجموعه Mzone)، مهسا شادرس (طراح جواهر)، بهنود جواهرپور (طراح لباس و بنیانگذار برند )، الیکا صالحی (بلاگر مد)، فواد سعیدی نیک (بنیانگذار اپلیکیشن تگ‌موند).

-کارگاه مدیریت تجربه مشتری در نقاط تماس برند
مدیریت برند مفهوم گسترده‌تری از بنگاه‌داری را به اذهان متبادر می‌کند. تاکید برندینگ بر مدیریت ذهن و قلب مشتری است، به همین خاطر برندها می‌بایست در هر لحظه بتوانند اقداماتی یکپارچه در این خصوص انجام دهند. تک‌تک لحظاتی که مشتری و مخاطب با برند در تماس است فرصت‌هایی است که می‌تواند تجربه متمایزی همراستا با هویت برند را لمس نماید. فرآیند تجربه‌سازی در برندهای کوچک و خانه‌های مد موثرترین راهکار برندسازی با بهره‌وری معقول است. شناخت این فرصت ها و مدیریت آن‌ها برای موثر کردن اقدامات برندسازی موضوع اصلی این ورک‌شاپ است.
مدرس : خیام عسگری (مدیر مارکتینگ سابق برند درسا و مدیر مدرسه بازاریابی)

-کارگاه کاربرد دیجیتال مارکتینگ در شناخته شدن یک برند مد
در این ورکشاپ علاقه‌مندان با موضوع دیجیتال مارکتینگ، تبلیغات در بستر آنلاین یا دیجیتال در صنعت مد و فشن آشنا می‌شوند. مانند تبلیغات در شبکه‌هاى مجازى، تبلیغات در بستر وب و موبایل. تبلیغات آنلاین نسبت به سایر روش‌های تبلیغات هزینه کمترى داشته و تاثیر بسزایى دارد چرا که شما محصول خود را به فرد یا افرادى معرفى می‌کنید که محصول براى آنها طراحى شده و کاربرد دارد.
مدرس : محمد حسین‌پور (مدیر مارکتینگ و عضو هیئت مدیره شرکت فست کلیک)

-کارگاه مرفولوژی در دنیای مد
مورفولوژی در دنیای طراحی و مد، شاخه حیاتی است که به نوعی نگاه هدفمند و هوشمندانه طراح را، جهت یک بازاریابی بینهایت موفق و کار آمد، در بر خواهد داشت.
مدرس : سهیل عباسی (طراح بین‌المللی و مدرس دانشگاه)

-کارگاه فروش به روش خانه‌های مد
در این کارگاه آموزشی در خصوص استراتژی و روش‌های فروش برای خانه‌های مد آشنا خواهید شد. همچنین در خصوص اصول کسب و کار، استراتژى‌هاى فروش و بومى سازى آن، برنامه‌ریزى و روانشناسى فروش صحبت خواهد شد.
مدرس : علی خواجوی

با استفاده از کد modo2018 می‌توانید از تخفیف ۴۰٪ استفاده نمایید.
لینک ثبت نام در رویداد : http://modosummit.com/register/