اختتامیه با معرفی برگزیدگان در موزه هنرهای معاصر تهران امروز، ۱۵ شهریور در سینماتک موزه هنرهای معاصر برگزار شد. به گزارش حامی جو که به عنوان حامی رسانه ای جشنواره هنر ایران در این مراسم شرکت کرده بود، هنرمندان، مجموعه داران و بزرگان و متولیان فرهنگ و هنر ایران از جمله  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی جنتی حضور داشتند. برگزیدگان جشنواره نیز جایزه خود را از دست این عزیزان دریافت کردند.  

 

علیرضا محمد شاه از بنیانگذاران هنرگردی، سخنگو و دبیر جشنواره، سرپرست موزه هنرهای معاصر تهران، پنل گفت و گوی نماینده داوران و تیم اجرایی سخنرانی داشته اند و آقایان پازوکی و عربزاده و معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این اختتامیه حضور داشته اند. 

 

این جشنواره از روز شنبه ۱۳ شهریور ماه، معرفی شده بودند و این افراد طی تماسی که با آنها گرفته شده بود، در این مراسم شرکت کرده اند. اسامی برگزیدگان این جشنواره را می توانید از وب سایت هنرگردی و در صفحه برگزیدگان جشنواره سر بزنید.

نمایشگاه آثار برگزیده در دو نوبت یک هفته ای در گالری علیها برگزار خواهد شد. از روز جمعه نوزدهم شهریور تا ۲۶ همین ماه، آثار برگزیده هیئت داوران، و از همین تاریخ تا دوم مهرماه، آثار برگزیده مردمی در این نمایشگاه به نمایش درخواهند آمد. بعد از آن نیز برای نمایش در اواخر فصل پاییز در پاریس، این آثار به فرانسه برده خواهند شد.

عکس‌های حضور حامی جو در این مراسم را ادامه می بینید:

به-تلگرام-حامی-جو-بپیوندید

اختتامیه-جشنواره-هنر-ایران-Artdestival7 اختتامیه-جشنواره-هنر-ایران-Artdestival2 اختتامیه-جشنواره-هنر-ایران-Artdestival3 اختتامیه-جشنواره-هنر-ایران-Artdestival4 اختتامیه-جشنواره-هنر-ایران-Artdestival6