همه کسانی که اخبار را دنبال می کنند و به دنبال محصولات جدید هستند، دوست دارند اولین کسی باشند که از یک گجت، تکنولوژی، کتاب، فیلم، هنر و هر چیز دیگری استفاده می کنند. برای خریدن آن صف می کشند و با تمام کسانی که توی صف هستند، رابطه دوستانه ای آغاز می کنند. چون که آنها هم مثل خودشان، دنبال به روز بودن هستند. اولین بودن، برای خیلی ما از مهم است.

روش های زیادی هست که بتوانیم جزو اولین ها باشیم. اولین کسی باشید که روی یک محصول نظر می دهد، یک مانتوی شیک می پوشد، یک گجت جذاب را استفاده می کند یا نمایش یک فیلم را در کنار هنرمندان می بیند. عمر ما کوتاه است و دوست داریم هر چه قدر می توانیم از آن استفاده کنیم.

پیش خرید کردن، بهترین راه برای اولین بودن

پیش خرید کردن یک محصول، یا بلیط یک کنسرت، تئاتر یا فیلم، همیشه بهترین راه برای داشتن آن است. برخلاف تصور، خیلی از کسانی که دست به پیش خرید محصولات می‌زنند، می توانند قبل از این که خیلی گران بشود آن را بخرند. خیلی از کسانی هم که محصولات خود را برای پیش فروش می گذارند، نیاز دارند که سرمایه اولیه تولید آن را به دست بیاورند، بنابراین قیمت پایین تری برای کسی که از آنها حمایت می کند در نظر می‌گیرند. حتی شرکت‌های بزرگ ممکن است برای بازاریابی محصولات خود از این تکنیک استفاده کنند. فقط کافی است راهی پیدا کنیم که این اخبار به دستمان برسد.

کراودفاندینگ هم نوعی پیش خرید کردن ارزان است.

کیک استارتر، ایندی گوگو و سایت هایی که مانند حامی جو در ایران کار کراودفاندینگ می کنند، روی بیشتر محصولاتشان امکان پیش خرید ارزان گذاشته اند. در بعضی موارد مانند محصولات هنری ممکن است با پرداخت چند ده برابر هم نتوان این امکان را به دست آورد. یا اولین کسی که از یک گجت هوشمند، یک ابزار پزشکی یا ورزشی و… استفاده می‌کند. می‌توانید از لینک پروژه های حامی جو ، یک ایده خوب را انتخاب کنید و به محض تولید، اولین کسی باشید که از آن استفاده می کند.

دوست دارید سری به لیست پروژه ها بزنید!؟ 

لیست پروژه های حامی جو

 

به-تلگرام-حامی-جو-بپیوندید