حامی جو در شبکه های اجتماعی

میم مثل موسیقی

500,000 ریال
جذب شده از 500,000,000 ریال
4حامی
تمام شده در
۰۷
خرداد
۱۳۹۵
 
م مثل موسیقی نام فیلمی است مستند داستانی بلند که به یک سری ریشه های ناهنجاری و آسیب هایی در جامعه می پردازد که موسیقی بخشی از آن را در بر میگیرد.فرهنگ سازی در این باره برای شروع نسلی نو و قرارداشتن در همان فرهنگ واقعی و اصیل کشور هدف این فیلم محسوب میشود
انتخاب پاداش

در باره پروژهپاداش های ویژه:


  "><


 • به قید قرعه به یک نفر از حامیان که 4 میلیون تومان حمایت کردند یک آیفون 6 داده میشود.

 • به سه نفر از حامیان که هفت میلیون تومان حمایت کردند به قید قرعه یک میلیون تومان داده می شود.

 • نام حامیانی که 10 میلیون تومان حمایت کردند به عنوان سرمایه گذار در تیتراژ پایانی می آوریم.

 • نام حامیانی که 20 میلیون تومان حمایت کردند به عنوان سرمایه گذار در تیتراژ پایانی می آوریم و برای صاحبان برند یک تیزر تبلیغاتی رایگان می سازیم.
موضوع فیلم :


در میم مثل موسیقی نگاهی داریم به موسیقی از هزاره های قبل تا سبک های مختلف امروزی در ایران .

فیلم نگاهی منتقدانه به برخی مشکلات فرهنگی همچون عدم رعایت کپی رایت٬ به ابتذال کشیدن سلیقه مردم٬ موسیقی زیرزمینی سخیف٬ تجاوز به حقوق دیگران با سواستفاده از موسیقی های نابجا٬ عدم شناساندن موسیقی اصیل و فاخر به مخاطب ایرانی و برخی دیگر از این دست که سعی در رفع آنها دارد .

از اهالی موسیقی و درد دل هایشان می گوید و با آنان به گفتگو می نشیند .

نیم نگاهی نیز به ظرفیت های نادیده موسیقی دارد تا شروعی باشد برای این فرصت ها من جمله موسیقی درمانی و تدریس موسیقی در مدارس و موسیقی مذهبی .

میم مثل موسیقی برای همه ماست برای مخاطب، برای مولفان و برای قانونگذارانبیوگرافی :

میلاد آقاجانی متولد شهر تهران در سال 1367.رشته تحصیلی در دانشگاه مدیریت دولتی. فعالیت هنری خود را در سال 86 با هنر تئاتر آغاز کرده است.در همان سال های ابتدایی 3 دوره ورکشاپ بازیگری مبتدی و پیشرفته را گذراند.در سال 87 به صورت مبتدی وارد عرصه موسیقی شد و در سال های اخیر به دنبال جمع آوری آلبوم برای خود بوده است. • در سال 90 به همراه گروه خود به عنوان گروه برتر جشنواره نمایشنامه خوانی جوان استان البرز شناخته شد.

 • در سال 91 در جشنواره تئاتر خیابانی فجر حضور پیدا کرد و با نمایش بیشعوری نیز در جشنواره استانی شرکت کرد.نمایشی که برنده 5 جایزه اصلی شد.

 • اما حضورش در فیلم های کوتاه در سال 90 باعث شد فعالیت خود را در تئاتر کاهش دهد و بیشتر در پشت دوربین قرار گیرد. دستیاری در چند فیلم کوتاه، ساخت فیلم مستند، داستانی کوتاه، ساخت چندین تیزر تبلیغاتی و نوشتن چند فیلم نامه کوتاه شروع خوبی در این هنر ارزنده بوده.


در سال 92 به دلیل علاقه خود به موسیقی پژوهش خود را روی "میم مثل موسیقی" آغاز کرد و فیلم نامه آن را به کمک قاسم خسروبیگی در سال 94 به اتمام می رساند.در سال 94 در یک دوره کوتاه به عنوان تصویربردار ، با برنامه "مردم چی میگن" در شبکه 3 را در کارنامه خود به ثبت میرساند و ...  میلاد آقاجانی

  برای ارتباط با من به شناسه تلگرامم پیام بدهید. https://telegram.me/miladaghajani7

  نظر دهید

  نکته: فیلدهایی که با ستاره مشخص شده اند ضروری هستند.