حامی جو در شبکه های اجتماعی

فیلم کوتاه زندگی بیماران سرطانی– سیامک میلانی و حامد حکیمیان

تمام شده در
۲۲
آبان
۱۳۹۴
 
پروژه ساخت فیلم سی هلث اپ بخشی از برنامه طراحی و توسعه اپلیکیشن موبایلی به همین نام می باشد که به قصد ایجاد یک پلت فرم اطلاع رسانی و تبادل اطلاعات برای بیماران مبتلا به سرطان ساخته می شود.
انتخاب پاداش

در باره پروژه

CHealth on Hamijoo | www.Chealth.info


ز یزدان و از ما بر آن کس درود، که تارش خرد باشد و داد پود


بهترین کمک را کسانی به شما می رسانند که روزی در جایگاه شما بوده اند


instagram , facebook , twitter


بیوگرافی


من سیامک میلانی هستم


عضوی از تیم مدیریت پروژه و مسئول اجرائی پروژه سی هلث اپ.


Siamak-Milani-(Idea-Developer)


حدود ۵ سال همکاری با صنایع دارویی ایران و اروپا برای من این فرصت رو ایجاد کرد تا علاوه بر آشنایی با این صنعت بتوانم با بیماران زیادی به طور مستقیم و غیر مستقیم از جمله هنرمندان عزیزی چون مرتضی پاشایی و یا مصطفی عبداللهی بزرگوار در ارتباط باشم. این تجربه تا به اینجا خیلی دلپذیر نبوده و همراه با شبهایی پر از ناراحتی و دلگیری از غم دوستانی بود که هر کدام یک دنیا بزرگی و روشنایی به همراه داشتند.


تحصیلات من در مقطع فوق لیسانس رشته مد و رسانه باعث شد تا با تحقیقات رسانهای جدید و به روز در ارتباط باشم واطلاعات خوبی از چگونگی استفاده از تکنولوژیهای جدید در زندگی روزمره شهری جمع آوری کنم.


در زمان شروع این پروژه مشغول همکاری در چند پروژه اپلیکیشن موبایل وب در سیستم تبلیغاتی سلامت بودم و همچنین مسئول پروژه در بهبود تجربه بیماران در سیستم درمانی در شمال اروپا بودم. اما نیاز موجود در بین بیماران سرطانی مرا بر آن داشت تا نگاه جدی تری به این چالش داشته باشم.


در نتیجه تیمی متشکل از محققین و افرادی کارکشته از سیستم درمانی پزشکی شکل گرفت تا مطالعات اولیه انجام شده و امکان بهبود در سیستم موجود از طریقه استفاده از فرصتهای جدید تکنولوژی فراهم آید.


سپس پروژه ای با همکاری تیم تعریف شد که مورد استقبال بسیاری از متخصصین امر و همچنین بیماران و نیز اطرافیان آنها قرار گرفت تا جایی که پروژه به صورت جدی و تمام وقت نیاز به رسیدگی و پیشبرد داشت.


من حامد حکیمیان هستم


فوق لیسانس رشته مهندسی صنایع در سوئد و به عنوان مشاور مدیریتی و توسعه کسب و کار در شهر استکهلم سوئد مشغول به کار هستم.


Hamed-Hakimian-(Project-Planner)


در پروژه سی هلث اپ جزو تیم مدیریت پروژه، توسعه مدل محصول و مدیریت تیم برنامه نویسی هستم. در سابقه کاری خودم تجربه کار با شرکتهای بین المللی و تیمهای کاری چند ملیتی را به عنوان مشاور و مدیر پروژه دارا هستم.


من، همانند بسیاری از افراد، تجربه سر و کار داشتن با عزیزانی که به نوعی به سرطان مبتلا شده اند را دارم؛ و چالشهایی که برای آنها و اطرافیانشان در تلاش برای بهبودی انجام شده را به وضوح دیده ام. از زمانی که به عضویت پروژه سی هلث اپ درامدم اعتقاد داشتم هدف این اپلیکیشن می تواند راه حل بسیار مفیدی برای کمک موثر به بیماران مبتلا به سرطان و نیز حمایت از اطرافیان آنها باشد.


درباره پروژه


پروژه ساخت فیلم سی هلث اپ بخشی از برنامه طراحی و توسعه اپلیکیشن موبایلی به همین نام می باشد که به قصد ایجاد یک پلت فرم اطلاع رسانی و تبادل اطلاعات برای بیماران مبتلا به سرطان ساخته می شود.


APP-simulate


سالیان سال، تشخیص بیماری سرطان به معنای تشویش، نگرانی، و صدها سوال بی جواب برای بیماران و همین طور اطرافیان آنها بوده است. توانائی ایجاد ارتباط با افرادی که قبلا با موفقیت این دوران را سپری کرده اند و همچنین اتصال به منابع مورد اعتماد پزشکی، همچون پزشکان، پرستاران و ... به آنها کمک خواهد کرد تا با آرامش بیشتری خود را با شرایط جدید وفق داده و قوی تر و مجهز تر به جنگ این بیماری بروند.


فیلم سی هلث اپ، یک فیلم کوتاه خواهد بود که حال و روز بیماران سرطانی را به خصوص در روزهای اولیه پس از تشخیص بیماری نشان خواهد داد. در این فیلم سعی خواهد شد تا حد ممکن دغدغه های واقعی بیماران و همچنین اطرافیان بیمار بصورت هنرمندانه بنمایش درآید تا علاوه بر اطلاع رسانی، امکان ایجاد همکاری سراسری میان مراکز سرطان در کشورهای مختلف فراهم آید.


این فیلم درکنار ارائه به عنوان یک اثر هنری؛ برای یک پروژه کراودفاندینگ بین المللی جهت تامین نیاز مالی پروژه طراحی و توسعه نرم افزار و اپلیکیشن سی هلث اپ استفاده خواهد شد.


لازم به ذکر است تهیه فیلم و توسعه نرم افزار سی هلث اپ هر دو در سوئد اما توسط تیمهای بین المللی انجام خواهد شد تا امكان بهرمندى از فیلم و نرم افزار نهایی براى همگان در سراسر جهان فراهم آید.


CHealth-Public-Pictching-2014CHealth---(Mission-WHY-Thing)


لازم به ذكر است كه طراحی این نرم افزار به صورت مستقل از هر سازمان و شرکت ثالث بوده لذا به پاس قدردانى از قهرمانان حامى جو برای تمامى كاربران آتی آن در ایران رایگان خواهد بود.


تلاش و مأموریت سازمانى گروه سى هلث اپ بر آن است تا با فراهم آوردن هزینه هاى تحقیق و توسعه ضرورى براى پروژه در سالهاى اول این نرم افزار را براى تمامى كاربران خارجى نیز بدون هزینه اولیه ارائه نماید. (این هزینه براى سال اول حدود ٥٠٠ میلیون تومان معادل ١٢٥هزار یورو و براى برنامه توسعه میان مدت در سه سال اول تا 4.5 میلیارد تومان معادل 1.1 میلیون یورو تخمین زده شده است كه امید است با همراهى حامیان ایران و در نتیجه استفاده از این فیلم مستند در كراودفاندیگ بین المللى فراهم گردد.)


برخی از اعضای تیم:Siavash-Mohammadi-(IT-Expert)Mohsen-(IT-Guy)


مشاور پروژه:


Janne-(Project-Consultant)


و اما تیم فیلمساز


از آنجا که پروژه نیاز به اطلاع رسانی بین المللی جهت ایجاد همکاری در سراسر جهان داشت، بر آن شدیم تا تیمی حرفه ای و دارای تجربهٔ انجام پروژه به چندین زبان و با درکی درست از ملیّتها و فرهنگهای مختلف را برای همکاری در این پروژه برگزینیم.


Henrik-(Film-Director)Gianluca-(Film-Guy)


بدین سان از بین بیش از ۸ گروه شرکت فیلم سازی که به درخواست همکاری با ما پاسخ مثبت داده بودند خواستیم تا طرح خلاقانه خود را برای هرچه بهتر نشان دادن وضعیت روزمّرّه بیماران سرطانی و همچنین اطرفیان آنها را ظرف ١٠ روز برای ما ارسال دارند. از بین آنها ٢ طرح به عنوان خلاقترین طرحها انتخاب گردید و با مذاکرات انجام شده تیمی که امکان انعطاف بیشتر در دو زمینه زمان اجرا و هم چنین همکاری مالی را داشتند انتخاب گردیدند. ازجمله كارهاى موجود در رزومه این گروه تهیه فیلم براى سازمان ملل در اسكاندیناوى و سایر همكارى ها با گروههاى هنرى - فرهنگیست.


Sound-Expert


Casting


پروسه فیلم سازی با این تیم در سه مرحله پیشساخت، فیلم برداری و تدوین برنامه ریزی گردید.


مرحله اول تا حدود 70 درصد عملیاتی گردیده است؛ که با کمک و همراهی شما دوستان بر این امید هستیم تا مسیر آغازین را با تمام توان به سمت جلو طی نمائیم.


هدف پروژه در حامى جو براى موفقیت در این مرحله؛ 35000000 تومان معادل 350000000 ريال یا 80000 كرون سوئد خواهد بود!


پاداش های ویژه خیرین و شركتهاى مُعْظَم


پاداش ویژه اول: اگر این پاداش نظر شما را جلب کرد، کافی است در منوی سمت راست همین صفحه، در قسمت پاداش ها، پاداش 10000000 ریالی را انتخاب نمایید. فراموش نکنید که این پاداش فقط به 25 نفر تعلق می گیرد.


حامى ویژه آتى. پیشنهاد به تیم و صرف شام در تهران بابت كمك 1000000 تومانى: • شما امكان انتخاب بیمارى دیگرى را خواهید داشت تا ما پس از سرطان، آن را وارد نرم افزار كنیم. (با این انتخاب شما ما را در شناسایى نیاز جامعه كمك كرده اید).

 • شما به صرف شام با كارآفرینان تیم در تهران دعوت خواهید شد و امكان طرح سوال و دریافت پاسخ بطور مستقیم را خواهید داشت.

 • نام شما در وبسایت ما معرفى و مورد قدردانى قرار خواهد گرفت.

 • شما بصورت ماهانه ایمیلى از پیشرفت پروژه دریافت خواهید كرد تا زمانى كه شما سى دى امضا شده فیلم و عكس پشت صحنه را دریافت كنید.


پاداش ویژه دوم: اگر این پاداش نظر شما را جلب کرد، با ما تماس بگیرید. فراموش نکنید که این پاداش فقط به 5 نفر تعلق می گیرد.


حامى ویژه فعلى. دعوت به سوئد براى رونمایى نرم افزار بابت كمك 5000000 تومانى: • تیم سى هلث اپ به پاس حمایت سخاوتمندانه شما را به شركت در مراسم رونمایى از نرم افزار در استكهلم دعوت خواهد كرد.

 • شما میتوانید با انتخاب ٣مورد از ٥ نوع سرطان ما را در انتخاب نقطه شروع براى پروژه راهنمایى كنید.

 • تشكر در انتهاى فیلم بعنوان حامى مالى پروژه.

 • نام شما در وبسایت ما معرفى و در صورت تمایل در رسانه هاى دیجیتال مورد قدردانى قرار خواهد گرفت.


با سپاس و درود فراوان


سی هلث اپ


  هیچ عضوی برای اعضای تیم این پروژه ثبت نشده است!

  نظر دهید

  نکته: فیلدهایی که با ستاره مشخص شده اند ضروری هستند.