حامی جو در شبکه های اجتماعی

عکاسی پرتره از کودکان کار + فیلم مستند

1,650,000 ریال
جذب شده از 105,000,000 ریال
10حامی
43روز مانده
تاریخ اتمام جذب حمایت:
۱۵
آذر
۱۳۹۵
 
این پروژه حامی کودکان کار می باشد. از پرتره کودکان کار عکاسی می شود و نمایشگاه برگزار می شود و از هزینه های حاصل از نمایشگاه نیز خرج کودکان کار می گردد. در کنار این پروژه یک مستند هم از کودکان کار تهیه می شود.
انتخاب پاداش

در باره پروژه

آدم بزرگ های امروز کودکان دیروز هستند. ما برای داشتن جامعه ای سالم باید ریشه هایی سالم داشته باشیم. هیچ ریشه ی پوسیده ای گیاه سبز و سالم به بار نمی دهد. کودکان ریشه های این جامعه هستند. امروزه اگر از لحاظ روانی آماری گرفته شود بیش از نیمی از اطرافیان ما نسبت به خودشان و اطرافیانیان خود ناراضی هستند. این نارضایتی بحث یک روز و دو روز نیست. به آن ها از ابتدا یاد داده نشده که خوشحال و راضی باشند. و یا به اندازه کافی عشق دریافت نکرده اند تا بتوانند از زندگی خود لذت ببرند. همیشه همه مشکلات ریشه در کودکی هایمان دارد.


photo_2016-09-08_01-05-29

نمی خواهم مقدمه چینی کنم و یا بحث روانشناختی و جامعه شناختی پیش بکشم. صاحب نظر هم نیستم در این زمینه... آن حرفها را زدم تا گریزی باشد به پروژه خود که راجب کودکان کار است. کودکان همیشه دغدغه من بوده اند. چه کودکان آسیب دیده روحی و جسمی، چه کودکان کار، و بی سرپرست و بد سرپرست و بیمار و ...چون کودکان ریشه هستند.

هدفم این است در آینده کار بزرگی برایشان انجام دهم. از کمک های روحی روانی تا کمک های مالی و بهبود تغذیه کودکان. اما همه اینها در پروژه کوچک من نمی گنجد و ناگریز می ماند برای وقتی که همین پروژه کوچک را با همدلی اطرافیان بخواهم گسترش بدهم.


photo_2016-09-08_01-05-37

در این پروژه قرار است از کودکان کار عکاسی شود. که این عکاسی دو بخش دارد. بخش اول و دوم که هر کدام مراحل خود را دارد.

پروژه به دلیل بیشتر شایع بودن این کودکان در پایتخت، در تهران عکاسی و تصویر برداری خواهد شد.

بعد اتمام عکاسی و تصویر برداری، عکس ها برای چاپ آماده می شوند و بعد مجوز نمایشگاه ، به نمایش گذاشته می شوند. در دو گالری.


photo_2016-09-08_01-05-22


همچنین فیلم مستندی قرار است از کودکان تصویربرداری و آماده شود.

حداقل باید از 15 تا کودک عکاسی شود. شاید تعداد بیشتر...

در خلال این پروژه لازم است برای هر کودک یک دست لباس نو تهیه شود. (چون پروژه به پاییز بر می خورد، لباس پوشیده(

هزینه های لازم برای این پروژه شامل: لباس برای حداقل 15 کودک ، هزینه های عکاسی و لوازم جانبی، چاپ عکسها و هزینه گالری ها، هزینه رفت و آمد به تهران.هزینه های تصویر برداری. هزینه ساخت فیلم و آهنگساز و دگر هزینه های ریز و خرد...


من قبلا یک پروژه کوچک عکاسی از کودکان کار را پشت سر گذاشته ام اما به دلیل محدودیت زمانی و پروژه دانشگاهی بودن فقط اجرا شد و نتیجه مطلوب بنده نشد.

امیدوارم پاییز متفاوتی را برای کودکان رغم بزنیم. کودکانی که به جای کار کردن باید به فکر تحصیل و سرگم شدن با هم سن و سال های خویش باشند.

کودکان حالا، می توانند افراد خوشحال یا سرخورده فردا باشند. بیایید انتخاب کنیم...!


photo_2016-09-08_01-05-46


کارشناس عکاسی

ساخت انیمیشن "falling under" (به زیر افتاده( با موضوع سلامت روانی کودکان و کاندیدای جشنواره فیلم سلامت در بخش انیمیشن دانشجویی.

دارای مدرک طراحی کاراکتر انیمیشن از مدرسه اینورس (مرکز تخصصی در زمینه هنرهای دیجیتال واقع در تهران)

عکاس | عضو انجمن عکاسان رشت

حضور در یک جشنواره عکاسی راهیابی سه اثر به نمایشگاه عکس مربوطه

داستان نویس | برگزیده شدن و چاپ دو داستان کوتاه در جشنواره بابان به همراه گواهی ثبت اثر.


  هنگامه پورمحمدی

  هنگامه پورمحمدی صادره از رشت کارشناس عکاسی ساخت انیمیشن "falling under" (به زیر افتاده( با موضوع سلامت روانی کودکان و کاندیدای جشنواره فیلم سلامت در بخش انیمیشن دانشجویی. دارای مدرک طراحی کاراکتر انیمیشن از مدرسه اینورس (مرکز تخصصی در زمینه هنرهای دیجیتال واقع در تهران) عکاس | عضو انجمن عکاسان رشت حضور در یک جشنواره عکاسی و راهیابی سه اثر به نمایشگاه عکس مربوطه داستان نویس | برگزیده شدن و چاپ دو داستان کوتاه در جشنواره بابان به همراه دریافت گواهی ثبت اثر.

  ۲ نظر

  1. سيد عادل موسويان
   2 هفته قبل

   با سلام خدمت شما دوست عزیز و با تشکر از شما به خاطر ایجاد این سایت و تلاش برای حمایت از کودکان کار خوشحال میشم بتونم کمکی به این روند زیبا داشته باشم
   کارش زیبا ارزش مند رو شروع کردین و امیدوارم این روند هر چه زودتر با حمایت دوستان و شهروندانرایران زمین پا بگیره و هر روز بهتر از دیروز ادامه پیدا کنه
   باز هم تشکر میکنم به خاطر این فکر زیبا

   • admin
    1 هفته قبل

    ممنون از شما که به حامی جو و پروژه هاش توجه داشتید. امیدوارم که این پروژه و پروژه های دیگر، موفق باشند.

  نظر دهید

  نکته: فیلدهایی که با ستاره مشخص شده اند ضروری هستند.