حامی جو در شبکه های اجتماعی

تا مغز استخوان – مهدی محسنی

1,110,000 ریال
جذب شده از 100,000,000 ریال
5حامی
تمام شده در
۰۶
فروردین
۱۳۹۵
 
«تا مغز استخوان» نام یک پروژه ی مجسمه سازی است؛ پروژه ای که در آن هر فیگور انسانی می خواهد تجزیه ی انسان امروز به رویاها، اوهام و رنج های زیستی او را تجسم ببخشد. در این پروژه، فیگورهای انسان به صورت لایه به لایه شکل داده می شوند و نهایتاً آثار خلق شده را می توان در سبک سوررئالیسم طبقه بندی کرد.
انتخاب پاداش

در باره پروژه

انسان مجموعه ای است از پاره های شرحه شرحه ی گوشت، مشتی رگ، مشتی بافتِ چربی و کم و بیش حدود یک بشکه آب، سوار بر اسکلتی از جنس استخوان. و چیست انسان علاوه بر این ها؟ علاوه بر این حجمِ نرم دو پا، چیست آنچه که می تواند رنج ببرد، شادی کند و جهان را به درون خود بکشد؟ آنچه می تواند با مشتی رویا، کابوس ها و قطاری از اوهام، سنگینی پیکر خویش را به دوش کشد؟ انسان بی و با برخی از این اجزای سازنده اش چگونه خواهد بود؟ چه حجمی است آنکه رویا دارد و کابوس نه، استخوان دارد و گوشت نه، چه حجمی است آنچه در رگ هایش سیمان جاری است، اما هنوز رنج می کشد و زنده است؟


شاهین شیرزادی بهمن 1394


 


نمونه هایی از آثار نقش برجسته مهدی محسنی:نمونه ای از مجموعه آثار اکریلیک 40*40


 


نمونه هایی از مجموعه تصاویر پیکسل های پاداش
 نمونه هایی از آثار چهره های ماندگار
    مهدی محسنی

    مهدی محسنی متولد بافت-کرمان 1367 کارشناسی مجسمه سازی پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران دانشجوی شرکت در نمایشگاه گروهی دانشجویان مجسمه سازی گالری لاله 1391 نمایشگاه گروهی سالانه گالری الهه1392 نمایشگاه مجسمه سازی خانه هنرمندان1392 بورس سه ماهه تخصصی شکل گیری و خلق مجسمه در محیط شرکت مپس 1392 نمایشگاه منتخب سالانه خانه هنرمندان1392 نمایشگاه مجسمه سازی خانه هنرمندان 1394

    نظر دهید

    نکته: فیلدهایی که با ستاره مشخص شده اند ضروری هستند.