حامی جو در شبکه های اجتماعی

مستند زخم، سودای خوانندگی پسری ۱۷ ساله

در باره پروژه

درباره‌ی کارگردان‌ها


سیاوش جمالی و عطا مهراد


سیاوش جمالی و عطا مهراد از مستندسازان جوان کشورمان هستند. هر دو فعالیت هنری خود را در تئاتر و در زمینه‌ی بازیگری آغاز کردند. سیاوش جمالی کار خود را از سال 1382 شروع کرد و در سال‌های 1385 و 1386 دو نمایش "عشق آباد" و "مجلس ضربت زدن" را در تبریز کارگردانی نمود. عطا مهراد نیز از سال 1385 وارد تئاتر شد و در سال‌های 1386 و 1387 دو نمایشنامه "ایهام" و "اینجا لب خط" را نویسندگی و کارگردانی کرد.


این دو کارگردان جوان از سال 1392 شروع به فعالیت در فیلمسازی نموده‌اند که حاصل این فعالیت‌ها چند فیلم کوتاه از جمله فیلم "اینجا یک کارخانه نیست!" می باشد. این فیلم با همکاری هر دو کارگردان ساخته شده است. بیشتر کارهای فیلمسازی جمالی و مهراد به صورت مشترک انجام می‌شود.سیاوش جمالی


درباره‌ی پروژه


فیلم مستند "زخم" در مورد پسر 17 ساله‌ای به نام میثم است که در محله‌ی دروازه غار تهران زندگی می‌کند و سودای خواننده شدن در سر دارد. در این فیلم تلاش‌های او را برای رسیدن به هدفش می‌بینیم و انگیزه‌های اصلی او برای خواننده شدن را ریشه‌یابی می‌کنیم. راوی این فیلم خود میثم است. میثم روایت زندگی خود در دروازه غار را به ما می‌گوید و ما را با دنیای خود و آرزوهایش آشنا می کند. ما با او و مشکلاتش برای خواننده شدن همراه می‌شویم، تا ببینیم آیا او می تواند به آرزوی خود برسد؟


IMG_0235-1


سیاوش جمالی و عطا مهراد در مستند زخمه تلاش کرده‌اند تا بخشی از شهر تهران را که تا امروز کمتر دیده شده و مورد توجه بوده است، به تصویر بکشند و روایت تازه‌ای از زندگی مردم جنوب شهر را به مخاطب ارائه دهند.


در حال حاضر پروژه در مرحله ی production بوده و برای تولید و پس از تولید حداقل به 10 میلیون تومان سرمایه نیاز است. حمایت های شما می تواند به سرانجام رسیدن این پروژه را تسریع بخشد، در غیر این صورت باید راهکار دیگری را برای جذب سرمایه و ادامه ی تولید این فیلم پیدا کرد که اصولا کار بسیار دشواری می باشد.


IMG_0205-1


درباره‌ی میثم


میثم نوجوانی است که دوست دارد مشکلات اجتماعی‌ای که به طور روزمره با آن‌ها مواجه است را بیان کند. دلش می‌خواهد امکانات بیشتری در اختیار داشته باشد تا بتواند با دست بازتری کار کند و کارش را با کیفیت مناسب‌تری ارائه دهد. اما در عین حال تسلیم کمبود امکانات نمی‌شود و برای بهبود شرایط اجتماعش تلاش می‌کند. چرا که معتقد است راه درستی را انتخاب کرده. میثم  می‌خواهد منجی باشد.


قدردانی


سیاوش جمالی و عطا مهراد جهت قدردانی از حمایت شما از این اثر، هدایایی را در نظر گرفته‌اند: پوستر فیلم، قطعات موسیقی فیلم که توسط میثم تهیه شده‌اند، دعوت به حضور در اکران خصوصی فیلم و تشکر در عنوان‌بندی فیلم بخشی از این هدایا هستند. برای اطلاع دقیق‌تر از هدایا می‌توانید به بخش حمایت بروید.


    هیچ عضوی برای اعضای تیم این پروژه ثبت نشده است!

    نظر دهید

    نکته: فیلدهایی که با ستاره مشخص شده اند ضروری هستند.

    Web Analytics