دوستان و همکلاسی‌های البرزی عزیز سلام

 گردهمایی اخیر فارغ التحصیلان دبیرستان البرز روز جمعه گذشته مورخ ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ با حضور مدیریت و جمع کثیری از دانش آموختگان دبیرستان در سالن اجتماعات دبیرستان برگزار شد.  این گردهمایی با هدف تجدید دیدار دوستان و همکلاسی‌ها و اطلاع رسانی در مورد اهداف و برنامه طرح بازسازی و مرمت یکی از ساختمان های قدیمی دبیرستان البرز دبیرستان ماندگار البرز انجام شد. قراراست این ساختمان قدیمی با نام خانه البرز با مشارکت فارغ التحصیلان بازسازی و پس از بازسازی و مرمت بعنوان یک گالری برای گرداوری کتاب ها و عکس ها و آثار قدیمی دبیرستان و همچنین محلی برای گردهمایی و بازدید فارغ التحصیلان بکار گرفته شود.  

 این مراسم آقای محمدی مدیریت دبیرستان، آقای اشتری دبیر جامعه فارغ التحصیلان، و آقایان شیخ الاسلامی و ملیحی به نمایندگی از کمیته راهبردی طرح “خانه البرز” توضیحاتی در مورد اهداف و برنامه این طرح به اطلاع حاضرین رساندند. آقای بهمنیار دبیر ریاضی و ناظم کلاس چهارم دبیرستان در سالهای دهه پنجاه از مدعوین این برنامه بود. درخاتمه مدعوین بازدید کوتاهی از ساختمان قدیمی “خانه البرز” داشتند که با بیش از صد سال قدمت روزی محل اقامت دکتر جردن و بعدها معاونین دبیرستان البرز بوده است.

 ریزی برای طرح خانه البرز با هدایت و مدیریت یک هیات راهبردی متشکل از مدیریت دبیرستان و جمعی از فارغ التحصیلان با سابقه از بهمن ماه ۱۳۹۴ شروع شده است.  تاکنون مجوز های اجرای این طرح دریافت شده و بررسی فنی و براورد اولیه بودجه مورد نیاز طرح تکمیل شده است.  قرار است برنامه بازسازی و مرمت این ساختمان قدیمی در چند فاز اجرایی از پاییز امسال آغاز شود.  برای تکمیل فاز اول که بخش عمده کار بازسازی را شامل می گردد مدت ۱۴-۱۲ ماه زمان و بودجه حدود یک میلیارد تومان پیش بینی شده است.  زیر ساخت اجرایی ارتباطات و جمع آوری کمک ها ی فارغ التحصیلان با روش “مشارکت جمعی” Crowd Funding و با استفاده از سیستم نرم افزاری طراحی شده توسط گروه “حامی جو” در مرکز فناوری “مپس ”  انجام می شود.

 همه شما البرزی های عزیز دعوت می کنیم که در این کار نمادین که می تواند فرصتی برای همبستگی و همکاری بین همه ما برای حفظ میراث دبیرستان ماندگار البرز باشد مشارکت نمایید.  دوستانی که در ایران هستند می توانند از طریق وبگاه “حامی جو” به ادرس زیر  مبلغ حمایت خود را واریز نمایند . http://hamijoo.com/project  .

 دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این طرح به شبکه های اجتماعی زیر مراجعه نمایید

/https://www.instagram.com/alborzhouse

https://twitter.com/alborzhouse

www.facebook.com/alborzhouse

 با تشکر از مشارکت شما .  لطفا این اطلاعات را برای سایر همکلاسیها و دوستان البرزی ارسال نمایید.

 

فرخ ملیحی

عضو کمیته راهبردی طرح “خانه البرز”

فارغ التحصیل ۱۳۵۰

 

گردهمایی-فارغ-التحصیلان-دبیرستان-البرز-و-معرفی-طرح-خانه-البرز (۳)

 

 

گردهمایی فارغ التحصیلان دبیرستان البرز – ۱۲ شهریور ۱۳۹۵

 

گردهمایی-فارغ-التحصیلان-دبیرستان-البرز-و-معرفی-طرح-خانه-البرز (۱)

بازدید جمعی از فارغ التحصیلان از بنای قدیمی “خانه البرز” –  خرداد ۱۳۹۵

 

به-تلگرام-حامی-جو-بپیوندید