یکی از اصلی ترین سوال‌هایی که در مورد کراودفاندینک یا جذب سرمایه این است که چه طور کار می کند و چرا باید به این روش اعتماد کنیم؟ شاید ساده ترین جوابی که می توانیم به کاربران در مورد کراودفاندینگ بدهیم، این است که همه ایده های خلاق نیاز دارند که راهی برای اجرای خودشان پیدا کنند. و همه کسانی که در جامعه زندگی می کنند، لیاقت و استحقاق این را دارند که از خلاقیت دیگران استفاده کنند و بهره ببرند.

 

مقاله مرتبط: کراودفاندینگ را با اسپانسرینگ اشتباه نگیریم

 

کراودفاندینگ با این نگاه که انسان‌های خلاق، نمی توانند وظیفه شان را به تنهایی انجام بدهند، و نیاز به حمایت جامعه ای دارند که در آن زندگی می کنند. بنابراین یک سایت کراودفاندینگ، محلی است که افراد خلاق ایده خود را مطرح کنند، و حامیان که رکن اصلی کراودفاندینگ هستند، با حمایت مالی از پروژه هایی که به نظرشان جذاب و ارزشمند هستند، امکان اجرای آنها را فراهم می کنند.

 

مقاله مرتبط: کراودفاندینگ چیست؟!

 

حتی یک کمک کوچک هم خوب است

فرهنگ و هنر برای رشد صحیح و مناسب، نیاز به استقلال هنرمند دارند. هنر مستقل و متعهد است که می تواند در دل مردم جا بگیرد. این مردم هستند که قرار است مخاطب هنرهای جدید باشند، و خودشان هم می توانند در این روش، ایده های هنری جدید را حمایت کنند.

 

مقاله مرتبط: حمایت مادی و معنوی از یک ایده

 

گاهی وقت ها حتی پنج هزار تومان هم می تواند کمک زیادی به یک هنرمند بکند. همین که یک هنرمند نسبت به ایده اش احساس بهتری پیدا کند، او را در رسیدن به هدفی که دارد کمک می کند. این ما و شما حامیان هستیم که درهای جامعه را به روی ایده های جدید باز می کنیم. حتی با انتشار پوستر ایده در فضای مجازی، می توانیم کمک زیادی به شناخت بهتر اثر و کمک به هنرمند مورد علاقه مان انجام بدهیم.

 

مصطفی مردانی

 

به-تلگرام-حامی-جو-بپیوندید